هدفون JBL JR310BT

به یک جفت هدفون ساده و رنگارنگ برای کودکان خود نیاز دارید ؟ JBL JR310BT ممکن است بهترین گزینه برای کودکان باشد و پخش بی‌سیم هم پشتیبانی میکند.

 

پیداکردن یک جفت هدفون برای بچه‌ها همیشه آسان نیست، به خصوص اگر سعی میکنید قیمت آن را پایین نگه دارید. شما معمولاً بین برندی ارزان قیمت که تا به حال نام آن را نشنیده‌اید و برندی گران قیمت انتخاب خواهید کرد که بی‌سیم بودن آنها هم به قیمت می‌افزاید.

 

با این حال، JBL با ارائه مدل JBL JR310BT درک صدا را در این فرآیند تجربه کرده است. این هدفون‌ها با رنگ‌های روشن، طراحی جمع‌وجور و بدون هیچ سیم و همچنین دسته‌ای از برچسب‌ها برای تزئین آن‌ها ارائه میشود، هدفون‌ها برای بچه‌های کوچکی ساخته شده است که میخواهند از سیم‌ها و کابل‌ها خسته نشوند.

 

طراحی و امکانات

هر رنگی که شما انتخاب کنید، با برچسب‌هایی همراه است که آن برای تبدیل هدفون به چیزی سرگرم‌کننده و شخصی استفاده میشود. پس از چسباندن برچسب‌ها، هیچ کس هدفون شما را ندارد. یک درایور 32 میلی‌متری دور قسمت پلاستیک در این هدفون داخل کاپ گوش وجود دارد، همچنین یک باتری با USB Type C که حداکثر 30 ساعت شارژ میشود.

 

بررسی هدفون جی بی ال | JBL JR310BT

 

همچنین وزن نسبتاً سبکی دارند و 115 گرم وزن آنهاست و میتوانند برای حمل آسان تا شوند.

 

کیفیت صدا

به طور خلاصه، هدفون JBL JR310BT تعادل شگفت‌انگیزی را ارائه میکند، شگفت‌آور نه تنها به این دلیل که برای هدفون‌های ارزان قیمت غیرعادی است، بلکه چیزی که ما در هدفون‌های کودکان تجربه نکرده‌ایم.

 

با صدای فوق‌ بی‌نقص، میزان صدا موضوعی است که ارزش بررسی دارد، زیرا اینها هدفون‌های معمولی امروزی شما با حجم صدا نیستند. آنها بد نیستند، اما JBL JR310BT حجم محدودی دارد، عمداً.

 

بررسی هدفون جی بی ال | JBL JR310BT

 

بچه‌ها واقعاً نمیدانند که حداکثر صدا باید بدون تأثیر منفی بر شنوایی آنها باشد، و صادقانه بگوییم، برخی از بزرگسالان نیز با آن مشکل دارند. اما بچه‌ها بیشتر از این، زیرا نمیدانند که صدای بلند میتواند به شنوایی شما آسیب برساند. بنابراین برای مقابله با آن و جلوگیری از ضربه بیش از حد، JBL دارای یک محدودکننده حجم در JBL JR310BT است که حداکثر 85 دسی بل است.

 

محدودکردن صدا باعث میشود هدفون JBL JR310BT « ایمن برای بچه‌ها » باشد زیرا بچه‌های شما نمیتوانند صدا را فوق‌العاده بلند کنند تا جایی که گوش‌هایشان کاملاً تهدید شود. محدودکردن صدا باعث میشود هدفون JBL JR310BT « ایمن برای بچه‌ها » ایمن باشد زیرا بچه‌های شما نمیتوانند صدا را با صدای فوق‌العاده بلند کنند تا جایی که گوش‌هایشان کاملاً تهدید شود.

 

بررسی هدفون جی بی ال | JBL JR310BT

 

ما فکر میکنیم که فاصله کمی بیش از حد وجود دارد، و این صداها در حدود 80 تا 90 درصد صدا بسیار بلند بودند، به طوری که 10 درصد اضافی ممکن است باعث فشار بیش از حد به چیزها شود. اما با نبود کنترل‌های فیزیکی صدا در هدفون، همیشه میتوانید قبل از سفر صدا را برای بچه‌هایتان تنظیم کنید، خودتان گوش دهید و امیدوار باشید که آنها ندانند کنترل صدا در تلفن یا تبلتی که در حال تماشای آن هستند کجاست.

 

باتری

همچنین باتری قابل توجهی دارد که حداکثر زمان اجرای بی‌سیم بسیار چشمگیر را در مجموع حدود 30 ساعت ارائه میدهد.این ارزش یک سفر جاده ای یا یک پرواز طولانی به جایی است که زندگی به حالت عادی باز میگردد،

 

مسلماً هیچ کابل 3.5 میلی‌متری برای زمانی که باتری تمام میشود وجود ندارد، بنابراین فقط مطمئن شوید که JBL JR310BT را قبل از هر سفری شارژ کنید. به یک کانکتور USB نوع C نیاز دارد، که باعث میشود تقریباً مانند هر تلفنی که توسط اپل ساخته نشده است و تقریباً هر لپ تاپ جدیدی نیز شبیه باشد.