اسپیکر Sony SRS-XV900

این اسپیکر آنقدر بزرگ است که حتی نمیتوانیم آن را به تنهایی بلند کنیم، زیرا اسپیکر بسیار سنگینی است.

 

طراحی

سونی این اسپیکر پارتی بی‌سیم SRS-XV900 را در سری X موجود خود بسیار منحصربه‌فرد جلوه داده است، با ارتفاع 34.75 اینچی و داشتن طول و عرض 16 تا 17 اینچ، میتواند به راحتی در هر اتاقی، مثلاً در گوشه‌ها یا حتی در کنار تلویزیون در اتاق نشیمن، جای گیرد.

 

بررسی اسپیکر قدرتمند سونی | Sony SRS-XV900

 

با وزنی در حدود 26.6 کیلوگرم، به افرادی نیاز دارید که به شما کمک کنند تا این پسر بزرگ را تنظیم کنید و پس از اتمام، دیگر نیاز به تنظیم خاصی ندارد. مانند هر محصول دیگر سونی، از نظر کیفیت ساخت یا طراحی هیچ مصالحه‌ای وجود ندارد.

 

مانند سایر اسپیکرهای پارتی سونی، در این اسپیکر SRS-XV900 نیز، غول ژاپنی نورپردازی را تقویت کرده است تا تجربه کاریزماتیک‌تر شود.

 

بررسی اسپیکر قدرتمند سونی | Sony SRS-XV900

 

شما میتوانید نور را بر اساس حال و هوا، انتخاب محیط خود، به راحتی از صفحه لمسی بزرگی که بالای بلندگو قرار دارد، سفارشی کنید، این یک جنبه منحصر به فرد است که سونی آن را به خوبی اجرا کرده است. پنل لمسی بزرگ به شما امکان میدهد به راحتی از عملکردهای اصلی استفاده کنید، با آن میتوانید حالت‌ها، تنظیمات و نور را تنها با یک لمس تغییر دهید.

 

SRS-XV900 با چرخ‌ها و دسته داخلی راحت، آماده است تا به هر کجا که میروید همراه شما باشد، اما نمیتوانید آن را به تنهایی حمل کنید. به طور کلی، این یک اسپیکر مهمانی با ظاهر ممتاز و شایسته اعتبار است و سونی این را به خوبی پیاده‌سازی کرده است و فضای زندگی شما یا هر جایی که آن را حمل میکنید زیباتر میکند.

 

کیفیت صدا

سونی SRS-XV900 دارای این دیافراگم غیر دایره‌ای است که با به حداکثر رساندن مساحت این بلندگوی X-Balanced به ارائه فشار صوتی بیشتر و صدای کمتر تحریف‌شده کمک میکند. از طرف دیگر، تقویت کننده جت باس بیس عمیقی میدهد و در آنجا شما در مجموع 6 توییتر در جلو، کناره‌ها و عقب برای وضوح صدا دارید.

 

به لطف این طراحی، کیفیت صدا بالا است که دوباره صدایی برای مهمانی، همه جانبه و سالمی میدهد، شیار را با این سونی SRS-XV900 احساس کنید. عمدتاً وقتی صدای آن را با 25٪ گوش میکنید، هنوز هم میتوانید صدای تند باس را بشنوید و وضوح آن فوق‌العاده است.

 

بررسی اسپیکر قدرتمند سونی | Sony SRS-XV900

 

هنگامی که حالت نورپردازی را روشن کنید، که دوباره میتوانید آن را به صورت بسیار دقیق از برنامه شخصی‌سازی کنید، چراغ‌ها همراه با ضرب موسیقی حرکت میکنند.

 

اگرچه بزرگ است و صدای بزرگی را منتشر میکند، اما برای یک مهمانی یا یک مناسبت بزرگ، این راه حل عالی است و به خصوص برای گردهمایی بزرگ، این اسپیکر و کیفیت صدای آن سطح دیگری دارد.

 

ووفر و توییترها با کیفیت هستند، بدون هیچ گونه نویزی که از اصول یک اسپیکر سونی است. همچنین، اگر قصد دارید این مورد را با تلویزیون خود جفت کنید، میتوانید به راحتی این کار را انجام دهید و به لطف تقویت‌کننده صدای تلویزیون، این به شما امکان میدهد از صدای پیشرفته محتوای صوتی بصری مانند فیلم‌ها و فیلم‌های اجرای زنده لذت ببرید.

 

اتصالات و امکانات دیگر

با برنامه Sony Music Center میتوانید همه چیز از جمله نور، صدا، باتری و موارد دیگر را کنترل کنید. این یکی از بهترین برنامه‌های ایجاد شده است که هم در اندروید یا iOS به طور یکپارچه کار میکند و میتوانید هر کاری را با استفاده از آن انجام دهید.

 

همچنین اتصال اسپیکر پارتی سونی SRS-XV900 بسیار آسان است، روی دکمه بلوتوث صفحه لمسی ضربه میزنید و به حالت اتصال بلوتوث میرود. با این حال، اسپیکر میتواند فوراً با استفاده از Google Fast Pair برای اندروید به تلفن شما متصل شود یا هنگامی که اسپیکر به حالت جفت شدن میرود، فوراً در iPhone یا iOS شما نشان داده میشود و یکپارچه متصل میشود.

 

بررسی اسپیکر قدرتمند سونی | Sony SRS-XV900

 

SRS-XV900 به یکباره میتواند به دو دستگاه متصل شود و میتوانید موسیقی را از هر کدام پخش کنید، با داشتن یکپارچگی با Spotify، پخش موسیقی از آن بسیار آسان است. در سایر ویژگی‌های اتصال میتوانید موسیقی را از طریق USB وصل کنید و پخش کنید، همچنین میتوانید از میکروفون هم برای اتصال استفاده کنید.

 

از آنجایی که SRS-XV900 دارای دو ورودی است، میتوانید گیتار را وصل کنید و از اسپیکر به عنوان تقویت‌کننده استفاده کنید، بنابراین حتی در اجراها یا نمایش‌ها، میتواند همراه شما باشد. این اسپیکر دارای ویژگی Party Connect از طریق بلوتوث است که به شما امکان میدهد تا 100 بلندگوی بلوتوث سازگار سونی را با استفاده از برنامه زنجیره ای متصل کنید و به طور یکپارچه کار میکند و ویژگی مفیدی دارد.

 

بررسی اسپیکر قدرتمند سونی | Sony SRS-XV900

 

بهترین چیز در مورد این اسپیکر سونی SRS-XV900 این است که بسیار همه کاره و مدرن است و اتصال آن آسان است.

 

باتری

در ابتدا فکر میکردم که این اسپیکر مهمانی فقط در صورت اتصال به برق قابل استفاده است، اما در کمال تعجب، این اسپیکر سونی SRS-XV900 دارای یک باتری بزرگ در داخل آن است. سونی ادعا میکند که باید تا 25 ساعت دوام بیاورد، اما این کاملاً به استفاده بستگی دارد، با نور یا بدون نور حدود 8 تا 9 ساعت عمر باتری دارد و بدون روشنایی تقریباً به همان اندازه که طول میکشد.

 

اگر باتری شما تمام شد و نیاز به شارژکردن گوشی یا دستگاه دارید، میتوانید از SRS-XV900 برای شارژ دستگاه‌های دیگر خود استفاده کنید. به لطف پشتیبانی از شارژ سریع، شارژ سریع 10 دقیقه‌ای تمام چیزی است که برای حداکثر 3 ساعت موسیقی نیاز دارید و همچنین داشتن ویژگی مراقبت از باتری، حتی اگر اسپیکر را در حال شارژ نگه دارید، این ویژگی درست قبل از رسیدن باتری به 100 درصد، شارژ را متوقف میکند.