هدفون بی سیم Quantum 800

JBL Quantum 800 هدفون مخصوص بازی است که از نوع بی سیم بوده و از ویژگی فعال کردن نویز بهره مند است که بدین ترتیب می توانند صدای باس را کاهش داده و از کیفیت صدای بسیار عالی برخوردار باشد. این هدفون های جی بی ال از بلوتوث و بی سیم پشتیبانی کرده و نورپردازی RGB قابل تنظیم آنها در اطراف بالشتک های گوشی، به شما امکان شخصی سازی بیشتری را می دهد.

این هدفون ها از جنس پلاستیک ساخته شده اند، اما در عین حال با روشن بودن RGB و ANC ، باتری آن تا 14 ساعت دوام می آورد که زمان مناسبی برای استفاده در طول روز است.

لازم به ذکر است که هدفون های JBL Quantum 800 برای بازی های بی سیم مناسب است. آنها هدفون های نسبتاً راحت بوده اما حجیم هستند و ممکن است هنگام پوشیدن آن ها در طول روز و به مدت طولانی، احساسی از خستگی را ایجاد کند.

شما می توانید با استفاده از دانگل USB ، به صورت بی سیم بر روی PC و PS4 بازی کنید. شایان ذکر است که میکروفون آن ها نیز با استفاده از کابل 1/8 اینچ TRRS نتایج بهتری نسبت به بی سیم ایجاد می کند.

در صورتی که نیاز به این هدفون کاربردی دارید، می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی تهران اسپیکر، آن را خرید کنید. توجه داشته باشید که می توانید پیش از ثبت سفارش خود، با جستجو در میان انواع هدفون های ارائه شده در این فروشگاه آنلاین، از دیگر محصولات مشابه با برندهای معتبر آگاه شوید.

 

طراحی مناسب و بی سیم

JBL Quantum 800 شبیه دیگر هدفون های مخصوص بازی است. با استفاده از نورپردازی RGB قابل تنظیم می توانید با رنگ تیم خود در مسابقات بازی تطابق داشته باشید که گزینه ای بسیار مناسب است.

این هدفون های مخصوص بازی جی بی ال، از پلاستیک با براقیت بالا ساخته شده اند که در اطراف بالشتک های گوشی به خوبی مشاهده شده و توجه را جلب می کند.

توجه داشته باشید که این یک هدفون بازی است که برای استفاده در فضای خارجی، به دلیل حجم و طرح خاص، چندان مناسب نیست. ضمن آن که از وزن 0.90 پوند برخوردار است که تقریبا وزن زیادی محسوب می شود. اما در هر صورتQuantum 800 Wireless  نسبتاً راحت بوده و فشار زیادی را به سر وارد نمی کند.

 

Introducing JBL Quantum 800 Wireless Headphones Review 2

 

کنترل های مناسب هدست بازی 

هدفون بی سیم و مخصوص بازی JBL Quantum 800 دارای کنترل های خوبی است که در هر دو گوشی دیده می شود. در این هدفون چند دکمه چند منظوره وجود دارد که بسته به مدت نگه داشتن آنها، ویژگی های مختلف را کنترل می کند.

دکمه هایی برای استفاده از ANC ، قطع میکروفون و نورپردازی RGB در این هدفون تعبیه شده است. هر دوی این دکمه های چند منظوره می توانند این ویژگی ها را روشن یا خاموش کنند. یک دکمه متصل شدن بلوتوث نیز وجود دارد تا بتوانید به راحتی آنها را با تلفن یا لپ تاپ خود اتصال دهید.

 

کیفیت ساخت هدفون 

این هدفون های جی بی ال، همانند بسیاری از هدفون های مخصوص بازی بیش از حد گوش، چندان قابل حمل نیستند. بالشتک های گوشی آنها می توانند به صورت صاف بچرخند تا بتوانید آنها را در کوله پشتی خود بگذارید. اما برای این هدفون JBL Quantum 800 میکروفون قابل جمع شدن و جابجایی طراحی نشده است.

ضمن آن که کیف حمل یا قاب شارژ نیز ندارد.
لازم به ذکر است که Quantum 800 کیفیت ساخت مناسبی دارد.

این هدفون ها از پلاستیک ساخته شده اند و هدبند از تنظیم خاصی برخوردار است که حس فشار بر روی سر را ایجاد نمی کند. ضمن آنکه در برابر آب و ضربه مقاومت بسیار خوبی را از خود نشان می دهد. پایداری JBL Quantum 800 نیز کافی است. البته اینها برای فعالیت بدنی شدید مناسب نیستند و اگر زیاد حرکت کنید روی سر شما باقی نمی مانند.

 

کیفیت صدایی مناسب 

JBL Quantum 800 Wireless دارای نمای صدای بیس سنگینی است و سه برابر نیز کمی ناهموار است اما حداقل گفتار و آواز کاملاً واضح می باشد. ضمن آنکه این هدفون جی بی ال از ثبات پاسخ فرکانس متوسطی برخوردار بوده و با وجود آن که در محدوده باس سازگار هستند اما در دامنه سه برابر تناقض وجود دارد.

به نظر می رسد که تحویل سه برابر به موقعیت و قرارگیری هدفون حساس است.

از طرفی JBL Quantum 800 از دقت بیس خوبی برخوردار است.

با تأکید بیش از حد در محدوده، یک بیس پرتحرک تولید می کند. البته برخی از شنوندگان ممکن است صدای باس سنگین را ترجیح دهند زیرا می تواند به اضافه کردن ضربه در بازی های ویدیویی کمک موثری کند. در این هدفون جی بی ال، دامنه بسیار خنثی و مسطح است و از همین روست که سازهای اصلی دقیق، طبیعی و مناسب به نظر می رسند.

 

صدای فراگیر در هدفون 

این هدفون ها دارای Quantum Surround 7.1  و همچنین ویژگی فراگیر مجازی DTS X هستند که می تواند برای بسیاری از کاربران از اهمیت بالایی برخوردار باشد. از طرفی عملکرد تحریف هارمونیک وزنی JBL Quantum 800 مناسب است. اگرچه در محدوده سه گانه در سطح حجم متوسط ​​جهش کمی وجود دارد، اما به طور کلی چندان محسوس نیست.

 

انزوای نویز فعال 

JBL Quantum 800  دارای قابلیت عایق صدا خوبی است. ویژگی فعال کردن نویز در این هدفون، آنها را قادر می کند تا برخی از صدای باس را کاهش دهد. لازم به ذکر است که ANC در این هدفون ها تنها قادر است برخی از صداها را مسدود نماید. این در حالی است که عملکرد نشتی این هدفون به خصوص جهت هدفون های مخصوص بازی خوب است و می تواند نشتی کل محدوده را پوشش دهد.

 

میکروفون هدست بازی 

JBL Quantum 800 دارای میکروفون با جلوپنجره متحرک است. می توانید تجربه متفاوتی با میکروفون هنگام استفاده از دانگل USB یا بلوتوث داشته باشید. همچنین دارای کیفیت ضبط مناسبی بوده و می تواند صدای شما را با وضوح مناسبی به آن سوی خط منتقل نماید. ضمن آنکه کنترل صدای میکروفون بدون مشکل بوده و قادر است صدا را از نویز پس زمینه جدا نماید.

 

دوام باتری هدفون جی بی ال

هدفون بی سیم Quantum 800 از عملکرد باتری خوبی برخوردار است و می تواند در حالت خاموش بودن حالت RGB و ANC تا مدت 14 ساعت دوام داشته و زمان مناسبی برای کسانی است که می خواهند به صورت طولانی از هدفون استفاده کرده و از موسیقی و یا بازی خود لذت ببرند.

در صورتی که از ویژگی های روشنایی RGB و ANC استفده کنید، باتری تنها هشت ساعت دوام خواهد آورد. آنها همچنین در مدت بیش از یک ساعت و نیم کاملا شارژ می شوند.

 

Introducing JBL Quantum 800 Wireless Headphones Review 3

 

پشتیبانی برنامه

این هدفون به عنوان نرم افزار از JBL Quantum Engine بهره ممند شده و این امکان را ایجاد می کند که با استفاده از EQ گرافیکی بتوانید تنظیمات خود را انجام داده و یا سطح میکروفون را تنظیم کنید که می تواند گزینه ای بسیار خوب باشد. توجه داشته باشید که تنها در شرایطی می توانید از این نرم افزار استفاده کنید که بلوتوث هدفون خاموش باشد.

در این هدفون از نسخه بلوتوث 5.0 استفاده شده و قابلیت اتصال چند دستگاهی را ندارد.

اما محدوده آن تا 323 فوت می باشد و تاخیر آن نیز 131 میلی ثانیه است. باید اضافه کنیم که تأخیر آنها در رایانه های شخصی و Android هنگام پخش فیلم ها نسبتاً کم است در حالی که تأخیر iOS آنها کمی بیشتر می باشد. همچنین  JBL Quantum 800 از اتصال بی سیم بدون بلوتوث از طریق دانگل USB خود پشتیبانی می کند.

 

اتصال به دستگاه های بازی 

هنگامی که  از کابل صوتی 1/8 اینچ TRRS استفاده می کنید، می توانید این هدفون ها را مستقیماً به جک هدفون PC یا کنترلر PS4 وصل کنید تا سازگاری کامل صدا و میکروفون را ایجاد نمایید. اگر از دانگل USB آنها استفاده می کنید، می توانید آن را با اتصلا بی سیم، به رایانه شخصی یا PS4 وصل نمایید.

برای خرید این هدفون ج بی ال از فروشگاه اینترنتی تهران اسپیکر، می توانید از کارشناسان مجرب و متخصص آن راهنمایی های لازم را دریافت کرده و مطابق با نیاز خود، هدفونی مناسب را تهیه کنید.