معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 550

هدست گیمینگ سنهایزر Sennheiser GSP 550 Gaming Headset

هدف تاسیس برند Sennheirser ،ساختن صدایی با تکنولوژی جدید است. این کمپانی با 70 سال تجربه در زمینه ی نوآوری و پیشرفت تکنولوژی صوت، در دنیا فعالیت داشته و محصولاتی خاص با قابلیت‌های جدیدی را ارائه داده است.

هدست GPS 550، یکی از محصولات گیمینگ شرکت Sennheiser با قابلیت های فراوانی مانند Dolby 7.1، تکنولوژی hi-fi، مهندسی صدای آلمان ، صوت سه بعدی، ایرکاپ های بسیار راحت، کیفیت بالا و میکروفون های دارای فناوری نویز کنسلینگ برای ارائه ی مکالمه ای واضح برای بازیکنان کامپیوتری است. با وجود توانایی های منحصر به فرد GSP 550، دنیای بازی را بزرگتر و کاملا وارد آن می شوید. این محصول دنیای گیم را به دنیای واقعی برای شما تبدیل می کند.

 

هدفون سنهایزر Sennheiser GSP 550 در یک نگاه

  • تکنولوژی صدای Dolby 7.1
  • مکالمه بسیار واضح
  • قابلیت Flip-to-mute
  • استفاده ی راحت و قابل قبول
  • اتصال به دسکتاپ و لپ تاپ
  • تکنولوژی و مهندسی صوت کشور آلمان
  • قابلیت تعویض قطعات هدست

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 550

 

تکنولوژی صدای Dolby 7.1

هدست GSP 550، با استفاده از USB ، قابلیت Dolby 7.1 را ارایه می دهد که با وجود تکنولوژی Dolby 7.1 میتوانید کنترل بسیار زیادی در بازی، توسط صوتی که تمام دور شما را احاطه می کند ، داشته باشید.

قبل از این فناوری Dolby 5.1 ، باعث میشد که شما صدا را بصورت جداگانه از سمت راست و چپ گوش خود بشنوید ، ولی در سیستم صوتی Dolby 7.1 ، با اضافه کردن 2 عدد اسپیکر دیگر که در این هدست استفاده شده ، تفکیک صدا را در 4 جهت انجام می دهد ، بطوریکه متوجه شنیده شدن صوت در 4 جهت اصلی دور خود ، بطور جداگانه می شوید. بنا براین حضور در بازی را کاملا احساس می کنید و فضایی بسیار نزدیک با زندگی واقعی را تجربه می کنید.

 

تنظمیات صدا

تنظیمات صدا GSP 550 ، روی سیم متصل به آن ، در سمت راست بدنه ی هدفون طراحی شده است و به شما اجازه ی کنترل کردن صدا را در هنگام بازی کردن می دهد. با یک بار فشار دادن دکمه ی تنظیمات ، تکنولوژی Dolby 7.1 برای شما فعال می گردد. نرم افزاری که روی این هدست برای PC ، تعبیه دیده شده نیز قابلیت 4 حالت از صدا که بسته به نوع بازی آن را انتخاب می کنید ، ارائه می دهد..

 

مکالمه بسیار واضح

ارتباطات شما در هنگام بازی کردن با هم تیمی های خود ، یکی از مهم ترین نکات در بهبود عملکرد و سرعت شما در هنگام بازی کردن است ، به همین دلیل شما نیاز دارید که صوتی واضح و رسا ارائه دهید و دریافت کنید. میکروفون های Noise-cancelling وظیفه فیلتر کردن صوت های اضافه در محیط و انتقال بالا ترین سطح صدای شما را انجام می دهند.

بنا براین برند Sennheiser ، با طراحی دسته ی میکروفون روی هدست GSP 550 ، به شما تجربه ی ارائه ی صوتی بسیار واضح را می دهد و نزدیک بودن میکروفون به صدای شما ، نه تنها کیفیت صوتی که می خواهید انتقال دهید را زیاد می کند ، بلکه باعث از بین بردن صدا های اطراف شما می شود و اعتماد به نفس شنیده شدن حتی در محیط های شلوغ را برایتان به ارمغان می آورد.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 550

 

قابلیت Flip-to-mute

اگر دنبال میکروفونی هستید که بتوانید بدون نیاز به رفتن در بخش تنظیمات ، آن را به حالت بی صدا در بیاورید ، هدست گیمینگ GSP 550 ، نه تنها قابلیت سیستم فیلتر کردن صدا های اضافه در پس زمینه ی کاربران یا نویز کنسلینگ را ارایه می دهد ، بلکه میکروفون این هدست به سرعت و با استفاده از دسته ای که نزدیک به صدای شما در این محصول قرار گرفته است ، تنها با بالا کشیدن به حالت بی صدا در می آید.

بنا براین ، با این تکنولوژی می توانید اگر در هنگام بازی کردن می خواهید صوت خود را برای هم تیمی خود ، قطع کنید یا در هر زمانیکه نیاز به خاموش کردن میکروفون خود دارید ، به راحتی و در کمترین زمان ممکن با قابلیت lift-to-mute تنها با بالا کشیدن دسته ی میکروفون خود ، این کار را انجام دهید. همچنین با حضور میکروفون پرقدرت GSP 550 ، از شما صدایی با سرعت بسیار بالا و وضوحی باور نکردنی ، انتقال می گردد.

 

تنظیمات اندازه ی هدست

برای هدبند GSP 550 ، تنظیماتی تهیه شده که فشار را از روی سر ، کنار بزند و بیشترین احساس راحتی را به شما هدیه دهد. تناسبات خاص و استفاده از لولای فلزی هدبند قابل تنظیم از نوآوری های برند Sennheiser ، در این محصول می باشد که استاندارد جدیدی برای کاربران ارایه دهد. این مکانیزم لولایی 2 محوره قابل تنظیم باعث می شود که GSP 550 ، برای محدوده وسیع تری از اندازه سر و شکل صورت ، متناسب باشد.

 

استفاده ی راحت و قابل قبول

هدست گیمینگ GSP 550 ، با هدف استفاده ی طولانی مدت برای کاربران بازی های کامپیوتری طراحی شده است ، به همین علت طراحی آن با استفاده از متریال های بسیار سبک و نرم خود ،و همچنین بالشتک های فابریک که گوش های شما را در وضعیت متعادل نگه می دارند ، وزنی حدود 358 گرم را ارایه داده است که باعث می شود به هیچ عنوان احساس سنگینی در سر خود نداشته باشید و از به وجود آمدن سردرد های ناشی از استفاده طولانی مدت در هنگام بازی کردن از هدست خود ، رها شوید.

از طرفی دیگر ، قابلیت تنظیم هدست با اندازه ی سر شما ، اطمینان می دهد که حتی این هدست شگفت انگیز را روی سر خود احساس نکنید.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 550

 

اتصال به دسکتاپ و لپ تاپ

یک سیم USB متصل به این محصول ، با دکمه ای که رویش تعبیه شده، صدای فراگیر Dolby 7.1 سازگار با سیستم های رایانه ای را فراهم می کند. این نرم افزار در تمام نسخه های از ویندوز 7 به بعد کار می کند. با استفاده از این سیم، می توان در حالت استریو از تمام دستگاه های بازی مانند کنسول ها و کامپیوتر ها استفاده کرد، زیرا با GSP 550 ، بدون استفاده از Dolby 7.1 ، که تکنولوژی ارائه دهنده ی صدایی بهینه و احاطه کننده ی فضا توسط صوت است ، نمی توانید از سیستم های Mac و کنسول های بازی استفاده کنید.

 

تکنولوژی و مهندسی صوت کشور آلمان

در هدست GSP 550 ، با استفاده از تکنولوژی قابل توجه Hi-fi که مخفف کلمه ی high-fidelity می یاشد ، باعث بهبود بخشیدن سیستم اسپیکر می شود.

وجود تکنولوژی Hi-Fi به این معنی است که دستگاه صوتی شما ، صدایی در بالا ترین کیفیت ممکن ، بسیار واقعی و گیرنده ی تمام فرکانس ها و بیس های موجود که همچنین توانایی فیلتر کردن نویز های اضافه و مزاحم در رسیدن به گوش شما را دارد ، طوری ارایه دهد که صوتی که به گوشتان می رسد، با صدایی که در زندگی عادی و روزمره ی خود می شنوید ، هیچگونه تفاوتی نداشته باشد. علاوه بر این، مهندسی این محصول در کشور آلمان، باعث شده که صدای بسیار واضح، پویا و مورد انتظارتان را کاملا دریافت کنید.

 

ایرپد های بسیار راحت

هدست گیمینگ GSP 550 ، با هدف استفاده ی طولانی مدت برای کاربران بازی های کامپیوتری با هدف اطمینان از راحتی بیش از انداره، محصول را طی فرآیند هایی ارتقا داده است.

به همین طراحی بالشتک ها به صورتی انجام شده که نه تنها بسیار برای گوش شما نرم باشد، بلکه به راحتی آن را کامل پوشش دهد. علاوه بر این GSP 550 ، به متعادل ماندن گوش شما کمک می کند بطوریکه نه احساس سرما و نه احساس گرما در این ناحیه از بدن خود احساس کنید، همچنین از متریال هایی استفاده شده که پد بالشتک ها به هیچ عنوان به پوست شما نچسبند و در تمام مدت احساس راحتی فوق العاده ای داشته باشد.

 

طراحی فوق العاده

هدست باسیم GSP 550 ، دارای رنگی مشکی می باشد و نه تنها بسیار مدرن و جوان پسند است ، بلکه کمپانی Sennheiser این هدست گیمینگ را در زیبا ترین، حرفه ای ترین، راحت ترین و با کیفیت ترین حالت ممکن به شما ارایه می دهد. این هدست، برای هر مدل گوش یا سر با بیشترین احساس راحتی ممکن ساخته شده است و همچنین وجود 2 عدد لولای فلزی در قسمت بالای هدست، امکان تنظیم انداره و شکل های مختلف سر را فراهم می کند.

 

قابلیت تعویض قطعات هدست

کمپانی Sennheiser ، برای ارایه دادن محصولاتی که عمر طولانی داشته باشند ، راه حل های متفاوتی را ارایه می دهد. در هدست GSP 550 ، علاوه بر استفاده از متریال هایی بسیار با کیفیت ، برای قسمت هایی از این محصول ، مانند سیم کابل ، کاور بدنه و بالشتک ها ، قطعه ای اضافه قرار داده و قابلیت تعویض آن ها را به کاربران خود ، برای اطمینان بیشتر اهدا کرده است.

 

دوام و مقاومت عالی

کمپانی Sennheiser ، با آزمایشات متعددی که روی این محصول انجام داده است، و استفاده از متریال های بسیار با کیفیت، به کاربران هدست گیمینگ GSP 550 ، اطمینان کامل در استقامت و دوام آن را ارایه می دهد، بطوریکه سال ها بصورت مداوم بتوانید از قابلیت های فوق العاده ی این هدست تخصصی، بهره مند شوید.