هدفون گیمینگ سنهایزر Sennheiser GSP 600 Gaming Headphone

در هدست گیمینگ GSP 600، که یکی از محبوب‌‎ترین هدست‌های کمپانی Sennheiser میباشد ، صدایی عالی ، بسیار دقیق و واضح ، که بسیار نزدیک به دقت صوت در زندگی روزمره است را مهندسی کرده است. کمپانی EPOS ، بخشی از گروه Demant است که یکی از اولین برند ها در زمینه ی پیشرفت صوتی در جهان می باشد و راه حل هایی در راستای تکنولوژی بالا در صدا و بهبود عملکرد در ارتباطات در جهان را ، به مردم ارایه میدهد.

شرکت EPOS نیز ، برای بهبود بخشیدن به زندگی انسان ها ، وظیفه ی به کمال رساندن تجربه ی صوتی را بر عهده گرفته است و با استفاده از راه حل های کاربردی ، تلاش می کند که فناوری صوتی در زمینه گیمینگ و تکنولوژی پیشرفته ی صدا را ارتقا دهد.

همچنین در این هدست ، با قرار دادن میکروفون های انعطاف پذیر lift-to-mute ، طراحی بسیار زیبا و راحتی بیش از حد ، استفاده ی طولانی مدت در هنگام بازی کردن را امکان پذیر کرده است. از ویژگی های این هدست باسیم فوق العاده می توان صدای آکوستیک ، میکروفون های دارای فناوری نویز کنسلینگ ، هدبند قابل تنظیم و تنظیمات صدا در اتصال به کامپیوتر ها و کنسول های متفاوت را نام برد.

هدست صوتی GSP 600 ، مختص گیمر های حرفه ای که به دنیال بهترین وسایل برای بازی خود هستند طراحی شده است و به کاربرانش صوتی بسیار منحصر به فرد را ارایه می دهد.

با وجود کیفیت بسیار بالای صدای این محصول ، تمام جزییات در بازی را می شنوید ، که باعث می شود بهترین عملکرد و پر سرعت ترین واکنش را از خود نشان دهید ، با این وجود می توانید سطح بازی کردن خود را به درجه ی بالا تری نسبت به گذشته ببرید.

 

در یک نگاه

  • مهندسی هدست مخصوص گیمر های حرفه ای
  • تجربه ی صوت مطابق با صدای واقعی
  • استفاده ی طولانی مدت بدون احساس هیچ گونه فشار بعلت تنظیمات هدبند
  • استفاده از متریال های نوآورانه مانند فلز برای دوام بیشتر
  • صدای آکوستیک و فوق العاده
  • صوت ایزوله شده مخصوص بازی
  • ارتقا سیستم اسپیکر اختصاصی GSP 600
  • میکروفون دارای دسته انعطاف پذیر هدست

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 600

 

مهندسی هدست مخصوص گیمر های حرفه ای

صدای خوب قدرت این را دارد که بازی را در بعد دیگری برای شما باز کند. کمپانی Sennheiser ، هدفون های صوتی گیمینگ را طوری مهندسی کرده است تا این جریان را افزایش دهد و با ارایه طراحی ، فناوری و تجربه های منحصر به فرد و کاربری ، یک تجربه صوتی واقعی با عملکرد بالا در بازی کردن را ارائه می دهد.

صوتی که توسط شرکت EPOS مهندسی شده ، شما را وارد دنیای بازی می کند و در هدست GSP 600 ، با استفاده از تکنولوژی Hi-fi ، که مخفف کلمه ی high-fidelity می یاشد ، باعث بهبود بخشیدن به سیستم اسپیکر می شود.

وجود تکنولوژی Hi-Fi به این معنی است که دستگاه صوتی شما ، صدایی در بالا ترین کیفیت ممکن ، بسیار واقعی و گیرنده ی تمام فرکانس ها و بیس های موجود که همچنین توانایی فیلتر کردن نویز های اضافه و مزاحم در رسیدن به شما را دارد ، به طوری ارایه دهد که صوتی که به گوشتان می رسد ، با صدایی که در زندگی عادی و روزمره ی خود می شنوید ، هیچگونه تفاوتی نداشته باشد. علاوه بر این ، مهندسی فوق پیشرفته در این محصول ، باعث شده که صدای بسیار واضح ، پویا و مورد انتظارتان را کاملا دریافت کنید.

 

تجربه ی صوت مطابق با صدای واقعی

کمپانی Sennheiser ، بر این باور است که ارایه دادن صوت بسیار عالی باعث کامل شدن تجربه ی بازی های کامپیوتری می شود. بازی های کامپیوتری ، یکی از قدرتمند ترین سرگرمی هایی است که می توانیم تصور کنیم و وجود صدای بهتر در آن ، باعث می شود که ذهن به دنیای جدیدی راه پیدا کند.

به همین دلیل ، با وجود مهندسان بسیار خلاق و همکاری شرکت های EPOS و Sennheiser ، که تجربه ی بالایی در بازی های کامپیوتری دارند ، محصولات گیمینگ خود را طوری طراحی کرده اند که به بازیکنان ، صوتی کاملا نزدیک با صدایی که در زندگی واقعی خود تجربه می کنند ، ارایه دهند ،وهمچنین به کاربران ، اطمینان قوی ترین صوت ممکن را در دنیای بازی پیشنهاد منند. به همین علت ، با تجربه ی صدای فوق العاده ی GPS 600 ، موقعیت زمان و مکان را کاملا فراموش کرده و هیجان فوق العاده ای از بازی به دست می آورید.

 

استفاده ی طولانی مدت بدون احساس هیچ گونه فشار بعلت تنظیمات هدبند

هدست گیمینگ GSP 600 ، با هدف استفاده ی طولانی مدت برای کاربران بازی های کامپیوتری طراحی شده است ، به همین علت با استفاده از متریال های بسیار سبک و نرم خود ، و همچنین بالشتک های فابریک که گوش های شما را در وضعیت متعادل نگه می دارند ، وزنی حدود 395 گرم را ارایه داده است که باعث می شود به هیچ عنوان احساس سنگینی در سر خود نداشته باشید و از به وجود آمدن سردرد های ناشی از استفاده طولانی مدت در هنگام بازی کردن از هدست خود ، رها شوید.

از طرفی دیگر ، قابلیت تنظیمات هدست با اندازه ی سر شما ، اطمینان می دهد که حتی این هدست فوق العاده را حتی روی سر خود احساس نکنید.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 600

 

استفاده از متریال های نوآورانه مانند فلز برای دوام بیشتر

تناسبات خاص و استفاده از لولای فلزی هدبند قابل تنظیم از نوآوری های برند Sennheiser ، در این محصول می باشد که استاندارد جدیدی برای کاربران ارایه دهد. این مکانیزم لولایی 2 محوره قابل تنظیم ، باعث می شود که GSP 600 ، برای محدوده وسیع تری از اندازه سر و شکل صورت ، متناسب شود.

 

صدای آکوستیک و فوق العاده

زمانیکه از GSP 600 ، برای تمرکز بیشتر روی بازی خود استفاده کنید ، محیط پر سر و صدا ، دیگر تمرکز شما را به هم نمی زند. همچنین اگر می خواهید که در بازی کردن ، بهترین باشید ، نیاز به صدای Hi-Fi دارید و در این راستا باید هدستی را انتخاب کنید که صوت آکوستیک ، واقعی و با جزییات را به شما ارایه دهد. به طور کلی علمی که به تولید و چگونگی انتقال امواج صدا در محیط های گوناگون می پردازد و هرچیزی که روی صوت تاثیر می گذارد ، آکوستیک نام دارد.

هدف اصلی آکوستیک از بین بردن صداهای زائد و مزاحم می باشد.برای مثال صوت های اضافه ی اطرافتان مانند ازدحام انسان ها ، صدای سیتم تهویه و یا هر صدایی که تمرکز شما را از صوتی که می خواهید بشنوید دور کند ، علم آکوستیک این صدا ها را از رسیدن به گوش شما فیلتر می کند ، همچنین باعث واضح شنیده شدن مکالمات برای شما می شود ، که این قابلیت باعث کیفیت شگفت انگیزی در هدست برای شما می شود.

همچنین نه تنها می توانید بیشترین تمرکز خود را جذب بازی کنید ، بلکه صوت بسیار بالای این هدست ، موجب نمیشود که صدای هم گروهی خود را کم بشنوید ، برعکس با تکنولوژی تفکیک صدا ، تمام صوت ها در واضح ترین حالت ممکن به شما انتقال پیدا خواهند کرد. علاوه بر این شرکت Sennheiser ، در این محصول بیس ها و فرکانس های بیشتری نسبت به باقی هدست های گیمینگ ارایه می دهد، که باعث می شود شما از صدایی پویا و با جزییات کامل تری نسبت به سایر محصولات صدای گیمینک ، در GSP 600 لذت ببرید.

 

صوت ایزوله شده مخصوص بازی

ارتباطات شما در هنگام بازی کردن با هم تیمی های خود ، یکی از مهم ترین نکات در بهبود عملکرد و سرعت شما در هنگام بازی کردن است ، به همین دلیل شما نیاز دارید که صوتی واضح و رسا ، از خود ارایه دهید و دریافت کنید. میکروفون های Noise-cancelling وظیفه ی فیلتر کردن صوت های اضافه در محیط و انتقال بالا ترین سطح صدای شما را انجام می دهند.

بنا براین برند Sennheiser ، با طراحی دسته ی میکروفون روی هدست GSP 600 ، به شما تجربه ی ارایه ی صوتی بسیار واضح را می دهد و نزدیک بودن میکروفون به صدای شما ، نه تنها کیفیت صوتی که می خواهید انتفال دهید را زیاد می کند ، بلکه باعث از بین بردن صدا های اطراف شما می شود و اعتماد به نفس شنیده شدن حتی در محیط های شلوغ را برایتان اهدا می کند.

 

ارتقا سیستم اسپیکر اختصاصی GSP 600

در تکنولوژی بسیار پیشرفته ی کمپانی Sennheiser ، سیستم اسپیکر ارتقا یافته و صدایی آکوستیک در حچم بسیار زیاد ، در وضوحی باور نکردنی را به شما ارایه می دهد. این فناوری فوق العاده ، به شما اجازه ی شنیدن تمام جزییات صدا ، در بالاترین صوت ممکن و بیشترین خلوص را می دهد ، بطوریکه کاملا به دنیای بازی ورود کنید و در آن غرق شوید.

 

میکروفون دارای دسته انعطاف پذیر هدست

اگر دنبال میکروفونی هستید که بتوانید بدون نیاز به رفتن در بخش تنظیمات ، آن را به حالت بی صدا در بیاورید ، هدست گیمینگ GSP 600 ، نه تنها قابلیت سیستم فیلتر کردن صدا های اضافه در پس زمینه ی کاربران یا نویز کنسلینگ را ارایه می دهد، بلکه میکروفون این هدست به سرعت و با استفاده از دسته ای که نزدیک به صدای شما در این محصول قرار گرفته است ، تنها با بالا کشیدن به حالت بی صدا در می آید.

بنا براین ، با این تکنولوژی می توانید اگر در هنگام بازی کردن می خواهید صوت خود را برای هم تیمی خود ، قطع کنید یا در هر زمانیکه نیاز به خاموش کردن میکروفون خود دارید ، به راحتی و در کمترین زمان ممکن با قابلیت lift-to-mute ، تنها با بالا کشیدن دسته ی میکروفون خود ، این کار را انجام دهید.

همچنین با حضور میکروفون پرقدرت GSP 600 ، از شما صدایی با سرعت بسیار بالا و وضوحی باور نکردنی ، انتقال می گردد و این هدست ، از شما صدایی با سرعت بسیار بالا و وضوحی باور نکردنی را انتقال میدهد.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 600

 

کنترل تنظیمات صدا

وجود غلتکی که در ایرکاپ سمت راست این هدست گیمینگ قرار دارد ، تنظیمات صدا را برای کاربرانش سرعت بخشیده و بسیار آسان کرده است. با وجود غلتک تنظیمات حجم صدا ، دیگر نیازی نیست که در هنگام بازی کردن به بخش تنطیمات دستگاه بازی خود بروید و در آنجا مقدار صوت را تنظیم کنید. از این پس در هر حالتی که هستید به سرعت مدیریت صدای خود را به دست می گیرید.

 

تنظیمات اندازه هدست برای احساس راحتی

برای هدبند GSP 600 ، تنظیماتی تهیه شده که فشار را از روی سر ، کنار بزند و بیشترین احساس راحتی را به شما هدیه دهد. بطوریکه بتوانید متناسب با اندازه ی سر خود آن را تطابق دهید. تناسبات خاص و استفاده از لولای فلزی اتوماتیک در ایرکاپ ها ، از نوآوری های برند Sennheiser ، در این محصول می باشد که استاندارد جدیدی برای کاربران ارایه دهد.

این مکانیزم لولایی باعث می شود که GSP 600 ، برای محدوده وسیع تری از اندازه سر و شکل صورت ، متناسب باشد و بصورت خودکار نه تنها اندازه بالشتک ها را با گوش شما هماهنگ می سازد ، بلکه آن ها را خنک نگه می دارد ، صدا های اضافه اطراف را فیلتر می کند و استفاده در ساعات طولانی را برای کاربرانش مقدور می سازد..

 

دوام و مقاومت همیشگی

کمپانی Sennheiser ، برای ارایه دادن محصولاتی که عمر طولانی داشته باشند ، راه حل های متفاوتی را ارایه می دهد. در هدست GSP 600 ، علاوه بر استفاده از متریال هایی بسیار با کیفیت ، برای قسمت هایی از این محصول ، مانند سیم کابل ، کاور بدنه و بالشتک ها ، قطعه ای اضافه قرار داده و قابلیت تعویض آن ها را به کاربران خود ، برای اطمینان بیشتر اهدا کرده است .

همچنین لولای فلزی روی هدبند در برابر حرکت دارای مقاومت عالی است وکمپانی Sennheiser ، با آزمایشات متعددی که روی این محصول انجام داده ، و استفاده از متریال های بسیار فوق العاده، به کاربران هدست گیمینگ GSP 600 ، اطمینان کامل در استقامت و دوام آن را ارایه می دهد ، بطوریکه سال ها بصورت مداوم بتوانید از قابلیت های فوق العاده ی این هدست تخصصی ، بهره مند شوید.

 

مکالمات بسیار واضح

کمپانی Sennheiser ، برای بهبود بخشیدن به مکالمات شما در هنگام بازی ، در GSP 600 میکروفونی پیشرفته و با کیفیت برای انتقال صوت شما در نظر گرفته است که روی دسته ی انعطاف پذیراین هدست قرار دارد.

این میکروفون فوق العاده، برای بهترین موقعیت صوت شما تنظیم می شود و به راحتی با بالا بردن دسته ی متصل به هدست، بدون هیچ نگرانی ، به حالت بی صدا در می آید. همچنین وجود فناوری نویز کنسلینگ در میکروفون که وظیفه فیلتر کردن صوت های اضافه در محیط را دارد ، صدای پس زمینه ی اطراف را به حداقل می رساند و وضوح صوتی را افزایش می دهد تا از ارتباط بهتر در مکالمات خود لذت ببرید.

 

قابلیت اتصالات متنوع

هدست با سیم GSP 600 توانایی اتصال به تمام کنسول های بازی دارای ورودی جک 3.5 میلی متری مانند PC ، PS4، PS5 ،Nintendo Switch ، Mac ، Xbox Series X و Xbox One را دارد و با استفاده از صوت بسیار واضح و شگفت انگیز خود ، شما را به سطح جدیدی از دنیای بازی هدایت می کند.

 

طراحی بسیار زیبا

هدست گیمینگ GSP 600 ، با هدف استفاده ی طولانی مدت برای کاربران بازی های کامپیوتری و اطمینان از راحتی بیش از انداره ، محصول را طی فرآیند هایی ارتقا داده است.یکی از فناوری های این محصول این است که ، به متعادل ماندن گوش شما کمک می کند بطوریکه نه احساس سرما و نه احساس گرما در این ناحیه از بدن خود داشته باشید و گوش شما به هیچ عنوان عرق نکند.

همچنین از متریال هایی استفاده شده که پد بالشتک ها به هیچ عنوان به پوست شما نچسبند و در تمام مدت احساس راحتی فوق العاده ای داشته باشید. هدست باسیم GSP 600 ، دارای ترکیب رنگی مشکی و قرمز می باشد و نه تنها بسیار مدرن و جوان پسند است ، بلکه کمپانی Sennheiser این هدست گیمینگ را در زیبا ترین ، حرفه ای ترین ، راحت ترین و با کیفیت ترین حالت ممکن به شما ارایه می دهد.

این هدست ، برای هر مدل گوش یا سر با بیشترین احساس راحتی ممکن ساخته شده است و قابلیت استفاده در ساعت های طولانی روز بدون هیچگونه احساس خستگی را دارد. GSP 600 ، دارای وزن 395 گرم است و بعلت تنظیمات فوق العاده ی خود ، در سبک ترین حالت ، روی سر شما قرار می گیرد.

برای اتصال به کنسول و کامپیوتر 2 عدد سیم جداگانه وجود دارد ، همچنین اندازه ی این سیم اتصال آن تا 2500 میلی متر می رسد ، بنا براین می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.