هدفون گیمینگ سنهایزر Sennheiser GSP 670

هدفون گیمینگ بی‌سیم GSP 670 ، صدایی با کیفیت در بالاترین میزان صوت را به شما ارائه میدهد وعلاوه بر این ، اطمینان یک عملکرد صوتی بسیار خاص در یک اتصال پایدار و قوی را به شما میدهد.در این محصول تخصصی گیمینگ کمپانی EPOS، با پردازش دیجیتال 7.1 برای ارایه صوت سه‌بعدی و تنظیمات فیلتر کردن صداهای اطراف ، کنترل کامل صوت بازی خود را در دست دارد.

شرکت EPOS وظیفه ی ارایه راه حل هایی برای پیشرفت صوتی برای بهبود کیفیت زندگی انسان ها ، از طریق طراحی صوت هایی بسیار واقعی ، را به عهده گرفته است. در هدست گیمینگ GPS 670 ، که محصول مشترکی بین کمپانی EPOS و Sennheiser می باشد ، فرایند به کمال رسیدن تجربیات فوق العاده ی صوتی را می توانیم کاملا مشاهده کنیم. کمپانی Sennheiser ، با 70 سال تجربه در زمینه ی نوآوری و پیشرفت تکنولوژی صوت که در دنیا فعالیت داشته ، همیشه محصولاتی خاص با قابلیت های جدیدی را ارایه داده است.

GSP 670 نیز یک هدست یکی از محصولات عالی بی سیم این کمپانی است که به صورت تخصصی برای بازی های کامپیوتری طراحی شده است. استفاده از فناروی 7.1 Dolbey، در هدست گیمینگ EPOS باعث احساس کردن صدا به صورت کامل در زندگی عادی برای کاربران می شود ، همچنین تنظیمات چت و صدای بازی بصورت مستقل و مدیریت هوشمند باتری باعث می شود که با استفاده از بلوتوث ، بدون وقفه از این هدست فوق العاده استفاده کنید و حتی در هنگام بازی کردن به راحتی با تلفن همراه خود صحبت کنید.

کنترل های مستقل برای چت و صدای بازی مستقیماً در این هدست برای تنظیم صدا تعبیه دیده شده اند.بنا براین علاوه بر کنسول خود ، می توانید به تلفن همراه خود ، به سرعت به بلوتوث این هدست متصل شوید و همراه با دنیای بازی ، هر زمانی که نیاز دارید ، با دنیای خارج از آن نیز ارتباط برقرار کنید ، به این گونه که ، تنها با لمس از طریق نوک انگشتتان ، یک تماس تلفنی برقرار کنید و هنگامی که مکالمه یتان به پایان رسید ، بدون هیچ وقفه ای به بازی باز گردید.

به علاوه طراحی میکروفونی انعطاف پذیر برای کاهش نویز غیرفعال و همچنین بی صدا کردن به سرعت آن برای عملکرد بهتر شما انجام شده است.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 670

 

در یک نگاه

 • هدست تخصصی گیمینگ بی سیم
 • تنظیمات بسیار راحت به سفارش شرکت EPOS
 • قابلیت تغییرات صوت
 • کنترل صوت چت و بازی به طور مستقل
 • میکروفون flip-to-mute
 • مکالمه بسیار واضح
 • محدوده وسیع اتصال بلوتوث
 • اتصالات بی سیم بدون قطعی
 • اتصالات دوگانه
 • کنترل باتری هوشمند
 • صدای بسیار واقعی و آکوستیک
 • احساس راحتی فوق العاده
 • طراحی مدرن ، زیبا همراه با دوام فوق العاده
 • توضیحات تکمیلی محصول

 

هدست تخصصی گیمینگ بی سیم

هدست های گیمینگ Sennheiser ، با عنوان محصولات بازی EPOS که با ارایه دستگاه های صوتی قدرتمند خود ، بازی های کامپیوتری را به سطح جدیدی رسانده شناخته می شود. GSO 670 ، صدایی با کیفیتی بسیار بالا ، مختص بازیکنانی که نیازمند صوتی قدرتمند برای بازی های کامپیوتری هستند ، طراحی شده است. این فناوری بی سیم ، به گونه ای است که ، بدون هیچ تاخیری صدا را به شما می رساند و بهترین عملکرد ممکن را بدین وسیله به شما اهدا می کند.

 

مهندسی شرکت EPOS

وجود طراحی صوت پیشرفته کمپانی تخصصی گیمینگ EPOS ، از این هدست بی سیم ، صدایی سه بعدی همراه با قابلیت حذف صدا های مزاحم اطراف یا ANC ، که باعث بوجود آمدن صدایی عالی با عملکرد بیس استثنایی ، ارتباطات کاملاً شفاف و صوتی دقیق می شود ، تجربه ای فوق العاده در بازی به شما ارایه می دهد.

در هدست GSP 670 ، با استفاده از تکنولوژی قابل توجه Hi-fi که مخفف کلمه ی high-fidelity می باشد ، باعث بهبود بخشیدن سیستم اسپیکر می شود. وجود تکنولوژی Hi-Fi به این معنی است که دستگاه صوتی شما ، صدایی در بالا ترین کیفیت ممکن ، بسیار واقعی و گیرنده ی تمام فرکانس ها و بیس های موجود که همچنین توانایی فیلتر کردن نویز های اضافه و مزاحم در رسیدن به گوش شما را دارد ، طوری ارایه دهد که صوتی که به گوشتان می رسد ، با صدایی که در زندگی عادی و روزمره ی خود می شنوید ، هیچگونه تفاوتی نداشته باشد.

علاوه بر این ، مهندسی این محصول در کشور آلمان ، باعث شده که صدای بسیار واضح ، پویا و مورد انتظارتان را کاملا دریافت کنید.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 670

 

قابلیت تغییرات صوت

EPOS ، مجموعه ای کامل از امکانات کنترل صدای بازی را در این محصول به اختیار کاربرانش قرار داده است. برای مثال قابلیت تنظیم میزان فیلتر صدای اطراف ، تنظیم میزان صدای میکروفون ، تنظیم مقدار صوت در Dolby 7.1 به گونه است که هر گونه صدایی که نیاز دارید را به طور سفارشی برای خود تهیه کنید.

 

کنترل صوت چت و بازی به طور مستقل

استفاده از کنترلر های جداگانه برای استفاده ی چت و صدای بازی که مستقیماً درون هدست تعبیه شده اند ، امکان کنترل دقیق ، مکالمه ای بسیار واضح و صدایی فوق العاده در هدست ، باعث بهبود عملکرد شما در بازی می شود. علاوه بر این ، وجود تمام تنظیمات در دستانتان ، که با سرعتی بسیار بالا انجام می شود ، توانایی تمرکزی فوق العاده ، نسبت به صوت هایی بسیار دقیق و واضح ارایه می کند که برای بهبود بخشیدن به قابلیت هایتان در بازی بسیار کمک می کند.

 

میکروفون flip-to-mute

اگر دنبال میکروفونی هستید که بتوانید بدون نیاز به رفتن در بخش تنظیمات ، آن را به حالت بی صدا در بیاورید ، هدست گیمینگ GSP 670 ، نه تنها قابلیت سیستم فیلتر کردن صدا های اضافه در پس زمینه ی کاربران یا نویز کنسلینگ را ارایه می دهد ، بلکه میکروفون این هدست به سرعت و با استفاده از دسته ای که نزدیک به صدای شما در این محصول قرار گرفته است ، تنها با بالا کشیدن به حالت بی صدا در می آید.

بنا براین ، با این تکنولوژی می توانید اگر در هنگام بازی کردن می خواهید صوت خود را برای هم تیمی خود ، قطع کنید یا در هر زمانیکه نیاز به خاموش کردن میکروفون خود دارید ، به راحتی و در کمترین زمان ممکن با قابلیت lift-to-mute تنها با بالا کشیدن دسته ی میکروفون خود ، این کار را انجام دهید. همچنین با حضور میکروفون پرقدرت GSP 670 ، از شما صدایی با سرعت بسیار بالا و وضوحی باور نکردنی ، انتقال می گردد.

 

مکالمه بسیار واضح

ارتباطات شما در هنگام بازی کردن با هم تیمی های خود ، یکی از مهم ترین نکات در بهبود عملکرد و سرعت شما در هنگام بازی کردن است ، به همین دلیل شما نیاز دارید که صوتی واضح و رسا ارایه دهید و دریافت کنید. میکروفون های Noise-cancelling در این محصول ، وظیفه ی فیلتر کردن صوت های اضافه در محیط و انتقال بالا ترین سطح صدای شما را دارند.

بنا براین برند Sennheiser ، با طراحی دسته ی میکروفون روی هدست GSP 670 ، به شما تجربه ی ارایه ی صوتی بسیار واضح را می دهد و نزدیک بودن میکروفون به صدای شما ، نه تنها کیفیت صوتی که می خواهید انتفال دهید را زیاد می کند ، بلکه باعث از بین بردن صدا های اطراف شما می شود و اعتماد به نفس شنیده شدن حتی در محیط های شلوغ را برایتان اهدا می کند.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 670

 

محدوده وسیع اتصال بلوتوث

کمپانی EPOS ، به شما اطمینان می دهد که با وجود GSP 680 بتوانید آزادانه و بدون نگرانی به قطعی صدا یا کم شدن کیفیت صوت خود حرکت کنید و با ارایه محدوده اتصال بیشتر از 10 متر فاصله با دستگاه بازی خود ، بدون نیاز به سیم های آزار دهنده و دست و پا گیر ، از صوت فوق حرفه ای خود لذت ببرید.

 

اتصالات بی سیم بدون قطعی

مهندسی بسیار جرفه ای این هدست ، موجب به وجود آمدن یک پکیچ بسیار با کیفیت ، همراه با صوتی استثتایی ، مکالمات شفاف ، صدایی دقیق و با جزییات ، برای بهبود عملکرد شما در بازی شده است. همچنین فناوری بی سیم در GSP 680 ، آزادی در حرکت را برای شما امکان پذیر می کند.

بنا براین می توانید بدون نگرانی از قطع شدن صدا ، از دستگاه خود فاصله بگیرید و با هم تیمی هایتان به مکالمه ی خود ادامه دهید و از صدایی کاملا یکپارچه لذت ببرید. همچنین با این هدست بی سیم ، می توانید با رایانه های Windows 10 ، PS4 و گوشی های هوشمند همراه خود متصل شوید ، ولی با Xbox One و Nintendo Switch سازگار نیست.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 670

 

اتصالات دوگانه

اتصال بلوتوث به شما امکان می دهد از این هدست در تبلت ها و تلفن های هوشمند استفاده کنید. به علاوه بلوتوث این هدست ، امکان اتصال همزمان با یک دستگاه دیگر که دارای بلوتوث است را هنگام بازی با رایانه برای شما فراهم می کند ، بنا براین تماس تلفنی را با یک لمس روی هدست برقرار می کنید و هنگامی که مکالمه شما تمام شد ، به طور خودکار ، صدای بازی دوباره برای شما فعال می شود.

 

کنترل باتری هوشمند

وجود باتری قوی در GSP 670 ، به شما اجازه بیش از 20 ساعت استفاده ی مداوم از آن را می دهد ، همچنین قابلیت شارژ سریع در این محصول ، موجب می شود که تنها با 7 دقیقه شارژ کردن آن ، بتوانید 2 ساعت از این هدست قدرتمند استفاده کنید.

از دیگر قابلیت های GSP 670 ، تشخیص دادن زمانی است که شما از آن استفاده می کنید ، بنا براین به طور خودکار ، برای شما روشن و خاموش می شود. به علت وجود این فناوری ، نه تنها 20 ساعت مداوم می توانید از صوت فوق العاده ی آن استفاده کنید ، بلکه تا 200 ساعت می توانید در حالت standby یا آماده به کار هدست را بدون نیاز به شارژ مجدد ، نگه دارید.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 670

 

صدای بسیار واقعی و آکوستیک

کمپانی Sennheiser ، بر این باور است که ارایه دادن صوت بسیار عالی باعث کامل شدن تجربه ی بازی های کامپیوتری می شود. بازی های کامپیوتری ، یکی از قدرتمند ترین سرگرمی هایی است که می توانیم تصور کنیم و وجود صدای بهتر در آن ، باعث می شود که ذهن به دنیای جدیدی راه پیدا کند.به همین دلیل ، با وجود مهندسان بسیار خلاق و همکاری شرکت های EPOS و Sennheiser ، که تجربه ی بالایی در بازی های کامپیوتری دارند ، محصولات گیمینگ را طوری طراحی کرده اند که به بازیکنان ، صوتی کاملا نزدیک با صدایی که در زندگی واقعی خود تجربه می کنند ، ارایه دهند.

همچنین به کاربران ، اطمینان قوی ترین صوت ممکن را در دنیای بازی پیشنهاد کنند. به همین علت ، با تجربه ی صدای فوق العاده ی GPS 670 ، موقعیت زمان و مکان را کاملا فراموش کرده و هیجان فوق العاده ای از بازی به دست می آورید.زمانیکه از GSP 670 ، برای تمرکز بیشتر روی بازی خود استفاده کنید ، محیط پر سر و صدا ، دیگر تمرکز شما را به هم نمی زند.

همچنین اگر می خواهید که در بازی کردن ، بهترین باشید ، نیاز به صدای Hi-Fi دارید و در این راستا باید هدستی را انتخاب کنید که صوت آکوستیک ، واقعی و با جزییات را به شما ارایه دهد. به طور کلی ، علمی که به تولید و چگونگی انتقال امواج صدا در محیط های گوناگون می پردازد و هرچیزی که روی صوت تاثیر می گذارد ، آکوستیک نام دارد.

هدف اصلی آکوستیک از بین بردن صداهای زائد و مزاحم می باشد. برای مثال صوت های اضافه ی اطرافتان مانند ازدحام انسان ها ، صدای سیتم تهویه و یا هر صدایی که تمرکز شما را از صوتی که می خواهید بشنوید را دور کند ، علم آکوستیک نام دارد و این صدا ها را از رسیدن به گوش شما فیلتر می کند و باعث واضح شنیده شدن مکالمات برای شما می شود ، که این قابلیت باعث کیفیت شگفت انگیزی در هدست برای شما می شود.

بنا بر این نه تنها می توانید بیشترین تمرکز خود را جذب بازی کنید ، بلکه صوت بسیار بالای این هدست ، موجب نمیشود که صدای هم گروهی خود را کم بشنوید ، برعکس با تکنولوژی تفکیک صدا ، تمام صوت ها در واضح ترین حالت ممکن به شما انتقال پیدا خواهند کرد. علاوه بر این شرکت Sennheiser ، در این محصول بیس ها و فرکانس های بیشتری نسبت به باقی هدست های گیمینگ ارایه می دهد ، که باعث می شود شما از صدایی پویا و با جزییات کامل تری نسبت به سایر محصولات صوتی گیمینگ ، در GSP 670 لذت ببرید.

همچنین ؛ هدست GSP 670 ، با استفاده از قابلیت تکنولوژی Dolby 7.1 ، کنترل بسیار زیادی در بازی ، توسط صوتی که تمام دور شما را احاطه می کند ، ارایه می دهد.قبل از این فناوری Dolby 5.1 ، باعث میشد که شما صدا را بصورت جداگانه از سمت راست و چپ گوش خود بشنوید ، ولی در سیستم صوتی Dolby 7.1، با اضافه کردن 2 عدد اسپیکر دیگر که درون این هدست تعبیه شده ، تفکیک صدا را در 4 جهت انجام می دهد ، بطوریکه متوجه شنیده شدن صوت در 4 جهت اصلی دور خود ، بطور جداگانه می شوید. بنا براین حضور در بازی را کاملا احساس می کنید و فضایی بسیار نزدیک با زندگی واقعی را به خود هدیه می دهید.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser GSP 670

 

احساس راحتی فوق العاده

هدست گیمینگ GSP 670 ، با هدف استفاده ی طولانی مدت برای کاربران بازی های کامپیوتری طراحی شده است ، به همین علت طراحی آن با استفاده از متریال های بسیار سبک و نرم خود ،و همچنین بالشتک های فابریک که گوش های شما را در وضعیت متعادل نگه می دارند.

وزنی حدود 398 گرم را ارایه داده است که باعث می شود به هیچ عنوان احساس سنگینی در سر خود نداشته باشید و از به وجود آمدن سردرد های ناشی از استفاده طولانی مدت در هنگام بازی کردن از هدست خود ، رها شوید.از طرفی دیگر ، قابلیت تنظیم هدست با اندازه ی سر شما ، اطمینان می دهد که حتی این هدست شگفت انگیز را روی سر خود احساس نکنید.

این هدست ، برای هر مدل گوش یا سر با بیشترین احساس راحتی ممکن ساخته شده است و همچنین وجود 2 عدد لولای فلزی در قسمت بالای هدست ، امکان تنظیم انداره و شکل های مختلف سر را فراهم می کند.

 

طراحی مدرن ، زیبا همراه با دوام فوق العاده

هدست بی سیم GSP 670 ، دارای رنگی مشکی می باشد و نه تنها بسیار مدرن و جوان پسند است ، بلکه کمپانی Sennheiser این هدست گیمینگ را در زیبا ترین ، حرفه ای ترین ، راحت ترین و با کیفیت ترین حالت ممکن به شما ارایه می دهد.

کمپانی Sennheiser ، با آزمایشات متعددی که روی این محصول انجام داده است ، و استفاده از متریال های بسیار با کیفیت ، به کاربران هدست گیمینگ GSP 670 ، اطمینان کامل در استقامت و دوام آن را ارایه می دهد ، بطوریکه سال ها بصورت مداوم بتوانید از قابلیت های فوق العاده ی این هدست تخصصی ، بهره مند شوید.همچنین این محصول ، با هدف استفاده ی طولانی مدت برای کاربران بازی های کامپیوتری و اطمینان از راحتی بیش از انداره ، محصول را طی فرآیند هایی ارتقا داده است.

به همین دلیل ، طراحی بالشتک ها به صورتی انجام شده که نه تنها بسیار برای گوش شما نرم باشد ، بلکه به راحتی آن را کامل پوشش دهد. علاوه بر این GSP 670 ، به متعادل ماندن گوش شما کمک می کند بطوریکه نه احساس سرما و نه احساس گرما در این ناحیه از بدن خود احساس کنید ، همچنین از متریال هایی استفاده شده که پد بالشتک ها به هیچ عنوان به پوست شما نچسبند و در تمام مدت احساس راحتی فوق العاده ای داشته باشد.