معرفی هدفون | Sennheiser HD 518

هدفون های اِند سنهایزر Sennheiser HD 518

هدفون های‌اند Sennheiser HD 518، به عنوان یکی از محصولات کمپانی سنهایزر میباشد که همانند سایر محصولات این کمپانی در بالاترین سطح کیفیت محصولات و راه حل‌های سفارشی در تمام زمینه‌های ضبط صدا، انتقال و تولید آن قرار گرفته است.

سنهایزر به عنوان یکی از بزرگترین ارائه‌دهندگان محصولات، سیستم‌های صوتی با راه حل‌های خلاقانه با چالش‌های توسعه مواجه بوده و توانسته است به خوبی به تقاضای بازار پاسخ دهد. HD 518 تولید صوتی خوب و کیفیت صدای باز را ارائه میدهد. آنها نمایشی واضح از سازها و آوازها دارند و به لطف بالشتک‌های پشت باز، صدای صوتی گسترده و همه جانبه‌ای را ارائه میکنند.

 

هدفون Sennheiser HD 518 در یک نگاه

  • دیافراگم های پیشرفته Duofol برای شفافیت و حداقل تحریف
  • سیستم های مغناطیسی نئودیمیم بسیار تقویت شده برای پاسخ دینامیکی عالی
  • هدبند با قاب فلزی نرم و منعطف برای تنظیم راحت و دوام بالا
  • کابل با 3 متر طول است با یک جک 6.3 میلی متری در انتها و یک مبدل 3.5 میلی متری
  • سیستم های آهنربای نئودیمیم با تقویت زمینه برای پاسخ دینامیکی عالی
  • بهره مندی از E.A.R فناوری ابتکاری Sennheiser
  • پاسخ فرکانس بین 14 الی 26000 هرتز

 

معرفی هدفون | Sennheiser HD 518

 

فناوری ابتکاری

هدفون های باز و دور گرد Sennheiser HD 518 نشان می دهد که کیفیت و قیمت مناسب می توانند یک محصول بی نظیر را به بازار راهی کنند. این هدفون ها مجهز به E.A.R ابتکاری Sennheiser هستند. فناوری ایجاد شده اطمینان لازم از انتقال دقیق سیگنال های صوتی به گوش شما را ایجاد می کند. این در حالی است که دیافراگم های پیچیده Duofol ، تشدیدهای ناخواسته را به حداقل می رساند. همچنین سیستم های آهنربای نئودیمیم با تقویت زمینه با شرایط بسیار بهینه، یک پاسخ دینامیکی عالی ارائه می دهند.

این بازتابنده فراگیر، یک زمینه صوتی گسترده را برای سیم پیچ های آلومینیومی سبک وزن که برای کارایی بالا و پویایی عالی انتخاب شده اند، ایجاد می کند. طراحی مخصوص دیافراگم، اعوجاج مدولاسیون را کاهش می دهد و برای تولید صدایی با کیفیت به خوبی عمل می نماید.

 

طراحی مناسب

هدفون Sennheiser HD 518 دارای زیبایی ظاهری مطلوبی است. البته آنها در نگاه اول به خصوص با بالشتک های گوشی ضخیم و پلاستیکی، ممکن است کمی ارزان به نظر برسند. از طرف دیگر، بالشتک هدبند و گوشی نسبت به قیمت خود بسیار با کیفیت بوده و احساس خوبی را منتقل می کنند. بالشتک های بزرگ بیضی شکل، گوش ها را کاملاً در بر می گیرد و پارچه بالشتکی نرم بوده و احساس خوبی بر روی پوست دارد.

هدفون Sennheiser HD 518 برای استفاده طولانی کاملاً مناسب است. اما به گونه ای طراحی نشده است که هنگام انجام هرگونه فعالیت بدنی مورد استفاده قرار گیرد. این هدفون ها علیرغم آن که از پلاستیک ساخته شده اند، همچنان با دوام هستند و کیفیت بالایی را به کاربر ارائه می دهند. از سویی دیگر برای چندین ساعت گوش دادن به موسیقی، یک راحتی مناسب را روی سر خود ایجاد می کنند. به علاوه، طراحی باز به تنفس کمک می کند و باعث گرم شدن کلی گوش و تعریق نمی شود.

می توان گفت که کیفیت ساخت HD 518 به اندازه کافی محکم با دوام بوده و در برابر سقوط بدون آسیب دیدگی مقاومت می کند. بالشتک های گوشی نسبتاً متراکم بوده و هدبند آن یک قاب فلزی نازک دارد که دوام بیشتری به طراحی و ساختار هدفون می بخشد.

در این هدفون مانند HD 598 ، قاب فلزی توسط لولا با مفصل چرخشی نسبتاً نازکی به بالشتک های گوشی متصل می شود که به نظر می رسد در برابر فشارهای شدید حساس است. در نهایت می توان گفت از نظر راحتی و ظاهر فیزیکی، این هدست سبک وزن سنهایزر که تنها 255 گرم است، نسبت به مدل های پیشرفته این برند، یک قدم پایین تر است، اما از نظر ویژگی ها در این مجموعه بسیار قابل مقایسه است.

 

معرفی هدفون | Sennheiser HD 518

 

کابل هدفون

اگرچه از نظر راحتی و جذابیت در مقایسه با مجموعه های گران قیمت سنهایزر پایین تر هستند، اما از نظر عملی با آنها مطابقت دارند. Sennheiser HD 518 از کابل قابل جابجایی 2.5 میلی متری استفاده می کند که با مکانیزم تبدیل به قفل به کاپ متصل می شود تا کابل در جای خود قرار گیرد. کابل شامل 3 متر طول است و این طراحی قابل جابجایی به شما امکان می دهد خیلی راحت یک کابل سفارشی استفاده کنید. همچنین این کابل  به یک جک 6.3 میلی متری ختم می شود و دارای یک مبدل 3.5 میلی متری است.

 

کیفیت صدا

مهم نیست که به چه چیزی گوش می دهید، اگر می خواهید بیشترین لذت را از موسیقی خود ببرید ، هدفون با کیفیت ضروری است. آنها به شما امکان می دهند در هر ضبط بسیار عمیق تر از ترکیب موسیقی را بشنوید. HD 518 Sennheiser نشان دهنده یک هدفون برجسته است که صدای واضح و قدرتمندی را ارائه می دهد. تمام جزئیات هیجان انگیز آهنگ های خود را که ممکن است قبلاً توجه نکرده باشید، خواهید شنید. موسیقی شما کاملاً باز و با باس گسترده اجرا می شود که از همه چیز از جمله راک گرفته تا باخ، انرژی می بخشد.

مشبک های پشت گوشی ها درایورها را به بیرون باز نگه می دارند تا از لرزش های ناخواسته جلوگیری شود. محفظه های جدا کننده گوشی از نوع مشبک، جلوه ای مینیمالیستی به آنها می دهد. در این هدفون کاربران از تعادل، دقت و غنای صدا لذت خواهند برد. آنها باس سنگینی ندارند اما هنوز بسیار سنجیده هستند و صدایی گرم ارائه می دهند که برای فیلم و موسیقی عالی است.

 

معرفی هدفون | Sennheiser HD 518

 

ویژگی های فنی هدفون

هدفون Sennheiser HD 518 دارای امپدانس پنجاه اهم است که با پاسخ فرکانس بین 14 الی 26000 هرتز همراه می باشد که می تواند برای تولید صدایی با کیفیت و دقیق مناسب باشد. این هدفون سنهایزر دارای 108 دسی بل بوده و از اعوجاج هارمونیکی کاملی برخوردار است.