Introducing Review of the best Soundbars of 2021

بررسی بهترین ساندبارهای 2021 | Best Sandbars

باید در ابتدا اشاره کنیم که ساندبارها در مقایسه با اسپیکرهای سینمای خانگی چندین مزیت دارند که می تواند برای بسیاری از کاربران مهم باشد. آن ها به طور معمول، فضای کمتری را اشغال می کنند و از تنظیم آسان تری برخوردار هستند و عمدتا با قیمتی مناسب ارائه می شوند. در میان بهترین ساندبارهای 2021 ، می توانید دستگاهی را انتخاب کنید که از Dolby Atmos پشتیبانی کرده و MP3 Player خود را بتوانید به آن متصل کنید.

 

تنوع ساندبارها در فروشگاه اینترنتی تهران اسپیکر، این امکان را به شما می دهد تا بتوانید متناسب با انتظارات خود، بهترین دستگاه را برگزینید. در صورتی که زیاد تلویزیون تماشا می کنید یا اغلب در خانه به موسیقی گوش می دهید، باید محصولی را انتخاب کنید که با دستگاه های موجود سازگار باشد، شما می توانید آن را به تلویزیون هوشمند خود متصل کنید یا مستقیماً از تلفن هوشمند خود پخش جریانی را دریافت کنید.

 

در تهران اسپیکر می توانید بهترین ساندبار را در کیفیتی عالی و با قیمتی مناسب به صورت آنلاین خرید کنید. در این جا لیستی از بهترین ساندبارهایی که می توانید متناسب با انتظارات خود خرید کنید را آورده ایم. در صورتی که نیاز به دریافت مشاوره خرید داشته باشید، می توانید با کارشناسان تهران اسپیکر در تماس باشید.

 

Samsung HW-Q950T

بررسی بهترین ساندبارهای 2021 | Best Sandbars

 

Samsung HW-Q950T یکی از بهترین ساندبارهای 2021 است که به بازار راهی شده است. این دستگاه همراه با تنظیم برتر ارائه شده و خوش ساخت است که با استفاده از پشتیبانی Atmos می توانید تجربه صدای فراگیر را بدست آورید. این دستگاه دارای صوتی خنثی و متعادل است که برای انواع محتوای صوتی مناسب خواهد بود.

این ساندبار می تواند یک باس پررونق تولید کند که به ویژه برای جلوه های صوتی بسیار مناسب است. اگر صدای متفاوتی را ترجیح می دهید، می توانید با استفاده از EQ و تنظیمات از پیش تنظیم شده، آن را به دلخواه سفارشی کنید. همچنین از eARC پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید سیگنال های فراگیر را با کیفیت بالا پخش کنید. این می تواند از بالاترین کیفیت سیگنال ها عبور کند، در نتیجه صدایی واضح ایجاد می شود. اگر دوست دارید صدا را به صورت بی سیم پخش کنید، این ساندبار، با بلوتوث و Wi-Fi سازگار است.

این اسپیکر، اگرچه می تواند تجربه ای همه جانبه برای محتوای Atmos ایجاد کند، اما هنوز هم صدای آن، در مقایسه با اسپیکرهای ایستاده و حجیم، پایین تر به نظر می رسد.  این ساندبارها،کاملاً عریض است و نمی توان آن را در میان پایه های تلویزیون 55 اینچ قرار داد.. با این حال، اگر می خواهید تجربه صوتی نزدیک به اسپیکرها داشته باشید، این یک انتخاب مناسب است.

سامسونگ HW-Q950T از سال 2020 به بازار راهی شده است که دارای ساختار پلاستیکی و پارچه ای است که نسبت به سایر مدل های برتر سامسونگ که از مشبک های فلزی استفاده می کنند، قدری پایین تر به نظر می رسد. این دستگاه به عنوان یکی از بهترین ساندبارهای 2021 ، دارای یک صفحه نمایش در سطح فوقانی است که بسیار ظریف کار شده است.

 

Nakamichi Shockwafe Ultra 9.2Ch

بررسی بهترین ساندبارهای 2021 | Best Sandbars

 

Nakamichi Shockwafe Ultra 9.2Ch با دو ساب ووفر بی سیم و چهار اسپیکر ماهواره ای ارائه شده است که با تنظیمات 9.2.4 ، می تواند تجربه صوتی جذابی را ایجاد کند که طرفداران محتوای Atmos می توانند به خوبی از آن لذت ببرند. البته باید اشاره کنیم که علیرغم آن که با یک EQ جامع ارائه نمی شود اما دارای پیش تنظیمات و برخی ویژگی ها مانند تقویت گفتگو است که می تواند به بهبود وضوح صدا در برنامه های تلویزیونی یا پادکست های کمک کند.

باید اشاره کنیم که از eARC پشتیبانی نمی کند و نمی توانید با استفاده از Wi-Fi به صورت بی سیم محتوا را از تلفن خود به ساندبار پخش کنید. با این وجود، ورودی های فیزیکی مختلفی وجود دارد که از آن جمله سه پورت Full HDMI In و یک پورت AUX را می توان نام برد.

 

Sonos Arc از بهترین ساندبارهای 2021

بررسی بهترین ساندبارهای 2021 | Best Sandbars

 

Sonos Arc با اسپیکرهای Sub + One SL بهترین ساندبارهای 2021 است که به بازار عرضه شده است. این ساندبار خوش ساخت همراه با ساب ووفر اختصاصی و دو اسپیکر به شما کمک می کند تا شما را در محتوای صوتی خود غرق کند. این دستگاه از Dolby Atmos پشتیبانی می کند و عملکرد فراگیر چشمگیری را ارائه می دهد که برای دوستداران فیلم ایده آل است.

 

این ساندبار کارآمد و فوق العاده، دارای ویژگی تطابق خودکار تولید صدا در اتاق است که بر اساس ویژگی های صوتی منحصر به فرد صدا را در سطح اتاق بهینه می کند. با روشن شدن این ویژگی، یک نمایه صدای نسبتاً خنثی و کمی روشن خواهید داشت که برای گوش دادن به انواع مختلف محتوای صوتی مناسب است و با استفاده از تنظیمات باس و سه گانه، می توانید صدای آن را بیشتر شخصی سازی کنید.

البته لازم است اشاره کنیم که این ساندبار، EQ برای سفارشی سازی صدا را ندارد. اما با این اوصاف، هنوز یک ساندبار صوتی بسیار متنوع است که می تواند بسیاری از شنوندگان را راضی کند.

 

VIZIO SB36512-F6

Introducing Review of the best Soundbars of 2021 5

اگر در میان بهترین ساندبارهای  2021 ،  به دنبال دستگاه صوتی با قیمت مناسب تر هستید، Vizio SB36512-F6 را در نظر بگیرید. این یک مدل بسیار متنوع با قیمت پایین است که دارای نمایه صدای خنثی و تأکید بیشتر در محدوده باس بوده و صدای بیشتری را ایجاد می نماید. حتی چند ایستگاه از پیش تنظیم EQ در دسترس است که به شما کمک می کند صدای آن را شخصی سازی کنید.

همچنین بدون فشرده سازی زیاد صدای آن بلندتر می شود و این امکان را می دهد که در کیفیتی عالی در مهمانی ها به موسیقی گوش دهید. این ساندبار از محتوای Dolby Atmos پشتیبانی می کند و دارای یک درگاه Full HDMI In است که پشتیبانی از 4k را دارد. Vizio SB36512-F6 تنظیم خوبی داشته و به لطف اسپیکرهای شلیک کننده و پشتیبانی از Atmos ، تجربه شنیدن همه جانبه ای را ارائه می دهد. باید اشاره کنیم که کیفیت صدای آن کاملاً خوب است و می تواند برای انواع محتواها به اندازه کافی بلند باشد.

 

Sennheiser AMBEO Soundbar

Introducing Review of the best Soundbars of 2021 6

یکی از بهترین ساندبارهای 2021 Sennheiser AMBEO Soundbar است که با 13 بلندگوی داخلی ارائه می شود که این امکان را ایجاد می کند تا تجربه شنیدار چشمگیری را با یک ساندبار مستقل دریافت کنید. این دستگها بدون فشرده سازی زیاد می تواند بسیار بلند شده و برای گوش دادن در مهمانی ها انتخاب خوبی است.

همچنین دامنه متعادل میانه و سه گانه داشته و آواز شفاف و دقیق را با سازهای اصلی تولید می کند. با روشن بودن حالت AMBEO 3D ، عملکرد فراگیر خوبی ارائه می دهد که با صدایی سه بعدی، به نظر می رسد صدا از اطراف می آید. ضمن آنکه از ویژگی تصحیح اتاق برخوردار است که تولید صدا را بر اساس ویژگی های صوتی منحصر به فردی در اتاق ایجاد می کند. باید اضافه کنیم که با وجود EQ در این دستگاه، شما می توانید به سادگی، صدای آن را مطابق میل خود تنظیم کنید. همچنین مشخصات کلی صدای آن کاملا دقیق است. اما در محدوده باس کم می باشد.

 

Sonos Beam

Introducing Review of the best Soundbars of 2021 7

اگر فضای کمی دارید و می خواهید یک ساندبار مستقل کوچک داشته باشید، می توانید به عنوان یکی از بهترین ساندبارهای 2021 ، Sonos Beam را در نظر بگیرید. این مدل از ساندبار از محتوای Dolby Atmos پشتیبانی نمی کند، اما با استفاده از طراحی بسیار جمع و جوری که دارد می توانید بدون استفاده از آن، به راحتی به تنظیمات دستگاه اضافه کنید.

این ساندبار کوچک، دارای مشخصات صدای بسیار خنثی و متعادل است، اگرچه فاقد لمس بیس کم است. همچنین دارای مشخصه تصحیح اتاق برای کمک به تنظیم بازتولید صدا مطابق با اندازه اتاق است و از تنظیمات باس و سه برابر جهت تنظیم صدا برخوردار می باشد. این دستگاه علیرغم اندازه کوچک، عملکرد استریو صوتی قابل توجهی دارد و در میان بهترین ساندبارهای کوچک قرار دارد.

باید اضافه کنیم که در ساندبار Sonos Beam ،می توانید با افزودن ساب ووفر بی سیم جداگانه، عملکرد باس آن را بهبود ببخشید که در این صورت، می تواند نسبتاً بلند شود، اما در حداکثر میزان صدا کمی فشرده سازی وجود دارد. همچنین گزینه های اتصال آن نیز کاملا محدود است که ممکن است برای برخی از کاربران مناسب نباشد. با این حال، اسپیکرهای شارژی جانبی این ساندبار، صدای گسترده ای ایجاد می کنند که به شما کمک می کند تا در صدای خود غرق شوید.

این ساندبار Sonos برای گفتگو و برنامه های تلویزیونی عالی است. این یک نمایه صدای نسبتاً خنثی دارد که برای محتوای صوتی محور مانند پادکست ها یا کتاب های صوتی کاملا مناسب است. شما می توانید از طریق Wi-Fi محتوای دستگاه های تلفن همراه خود را به صورت بی سیم پخش کنید.

 

Vizio V Series V51-H6

Introducing Review of the best Soundbars of 2021 8

 

ساندبار  Vizio V Series V51-H6 به عنوان یکی از بهترین ساندبارهای 2021 ، یک دستگاه کارآمد است که همراه با ساب ووفر و دو اسپیکر ماهواره ای اختصاصی ارائه می شود. همچنین دارای بسیاری از ویژگی های تقویت صدا ، از جمله چهار پیش تنظیم EQ و یک ویژگی تقویت گفتگو است. اما از محتوای Atmos پشتیبانی نمی کند و اسپیکرهای ماهواره ای آن باس سنگین را فراهم می کنند. این ساندبار، فاقد درگاه Full HDMI In است، بنابراین نمی توانید از آن به عنوان یک دستگاه مرکزی بین دستگاه های خود استفاده کنید.

در ساندبار Vizio V51-H6 مشخصات صدا، خنثی و متعادل با لمس بیس اضافی است، بنابراین برای بسیاری از محتوای صوتی مناسب است. این دستگاه برای فیلم های اکشن یا ژانرهای موسیقی باس سنگین مناسب است. کانال اختصاصی مرکز آن می تواند محتوای سنگین صدا مانند نمایش های تلویزیونی و پادکست ها را به وضوح و با دقت تولید کند.

به خاطر داشته باشید که برای خرید انواع ساندبار، اسپیکر و هدفون های گیمینگ و … می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی تهران اسپیکر اقدام کرده و خریدی آسان و ایمن را به صورت آنلاین تجربه کرده و از قیمتهایی عالی و مناسب بهره مند شوید. همچنین می توانید هنگام انتخاب کالا، مشاوره های لازم را نیز در خصوص سفارش خود دریافت کنید.