تهران اسپیکر | هدفون بی‌سیم سنهایزر Sennheiser HD 569

 

معرفی هدفون سیمی سنهایزر Sennheiser HD 569

هدفون سیمی HD 569 از سری هدفون‌های تولید شده در کمپانی Sennheiser است که یکی از بهترین هدفون‌های سیمی در سطح خود است. این هدفون دارای قابلیت حذف نویز (Noise Cancelling) است که با طراحی آرگونامیک ترکیب می‌شود و صدایی فوق‌العاده باکیفیت برای شما منتشر می‌کند. پدهای این هدفون به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا تمام گوش را در بر بگیرند و صدای باکیفیت خود را به گوش شنونده انتقال دهند.

 

امکانات

حذف نویز (Noise Cancelling)

عملکرد این قابلیت به گونه‌ای است که در هنگام پخش موسیقی، صداهای خارجی و مخربی که از محیط خارج به داخل هدفون وارد می‌شوند را دفع می‌کند و صدایی شفاف و بدون نویز به شما ارائه می‌دهد.

 

پدهای راحت و نرم

پدهای این هدفون از مخمل تولید شده‌اند. در هنگام استفاده از هدفون در مدت‌های طولانی، این پدهای مخملی امکان راحتی گوش‌های شما را فراهم می‌کنند.

 

اتصال

اتصال به این هدفون از طریق کابل 3.5 و 6.3 میلی‌متری صورت می‌گیرد.

 

کنترل‌کننده

این هدفون دارای یک کنترل‌کننده است که بر روی کابل اتصال تعبیه شده است. این کنترل‌کننده قابلیت کنترل مقدار صدا و تماس را به شما می‌دهد.

 

میکروفون

این هدفون دارای یک میکروفون است که این میکروفون در کنترل‌کننده‌ی هدفون تعبیه شده است. با استفاده از این میکروفون می‌توانید زمان دریافت تماس، بدون نگرانی از کیفیت صدا، به تماس خود پاسخ دهید.

 

تکنولوژی E.A.R

طراحی Ergonomic Acoustic Refinement (واضح ساز صدای ارگونومیک) مستقیما صدا را به گوش ها شما رسانده که تجربه و فضایی برای شما بوجود می‌آورد همانند آن که موزیک در تمام فضای اطرافتان در حال پخش است.