ایرفون سیمی سنهایزر Sennheiser IE80S

هدفون IE80S، ترکیبی فوق‌العاده از طراحی زیبایی و عملکرد حرفه‌ای را در سطح جدیدی به نمایش میرساند و طراحی بسیار دقیقی دارد. مبدل دینامیکی بسیار دقیق این محصول، کیفیت صدای عالی را در کل دامنه فرکانس تضمین میکند.

این هدفون ، صدایی با دقت بالا و وضوح صوتی برجسته ای را ارائه می دهد. از قالبیت های این هدفون می توان ، ایرتیپ های Comply در سایز های متفاوت می باشد که متناسب با سایز های متفاوت گوش ، نه تنها احساس راحتی را به شما ارایه می دهد ، بلکه باعث افزایش کیفیت صدا و کاهش صوت های اضافه در محیط می شود ، همچنین گزینه ی استفاده از کابل های اتصال متفاوت و ابزار تنظیمات صدا ، هدفون IE80S را بسیار متفاوت کرده است.  بنا براین می توانید تکامل را با این محصول صوتی حرفه ای تجربه کنید.

 

در یک نگاه

  • کیفیت در صوت
  • قابلیت ایزوله کردن نویز
  • طراحی متناسب با احساس راحتی
  • تنظیمات صدا
  • فابلیت جدا شوندگی کابل های متصل
  • تناسبات استاندارد
  • طراحی منحصر به فرد IE 80 S

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser IE80S

 

کیفیت در صوت

کمپانی Sennheiser ، در هدفون IE80S ، از یک مبدل دینامیکی فوق العاده جمع و جور استفاده می کند که باعث می شود وضوح ، جزئیات و پویایی فوق العاده ای را در صوت ارائه به شما ارایه دهد. به طور کلی دقت صوتی استثنایی است ، همچنین معیار عملکرد و ارزش صوتی را در سایزی کوچک به کاربرانش اهدا می کند.

 

قابلیت ایزوله کردن نویز

در این هدفون ، به علت طراحی ایر تیپ های متفاوت در سایز های متفاوت و بسیار استاندارد برای انواع گوش ، موجب شده که صوت موثر را تا اندازه ی 26 دسی بل را به شما برساند ، همچنین صدای پس زمینه و اضافه را از بین ببرد. در نتیجه می توانید صدایی بسیار با کیفیت را تجربه کنید.

 

طراحی متناسب با احساس راحتی

طراحی محفظه ای براق دور اسپیکر های این هدفون ، نه تنها وظیفه ی انتفال احساس راحتی برای کاربرانش را دارد ، بلکه در کیفیت صوتی که به شما انتقال پیدا می کند نیز تاثیر گذاشته است. هدف از طراحی این محفظه ، پاسخگویی به نیاز های صوتی به شکل بسیار حرفه ای می باشد که شامل فولاد ضد زنگ و جزییاتی بسیار کارامد دیگر مانند استفاده از رنگ قرمز برای تشخیص راحت گوشی سمت راست است ، بنا براین می توانید با سرعت بیشتری از این هدفون استفاده کنید.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser IE80S

 

تنظیمات صدا

هدفون IE80S ، دارای قابلیت تنظیمات منحصر به فرد فرکانس می باشد و میتوان بیس را نسبت به هرکدام از گوشی ها به طور جداگانه تنظیم کرد. بنا براین ، متناسب با خواسته ی خود ، صوتی سفارشی خواهید ساخت.  امکان شخصی سازی پاسخ فرکانس ، باعث می شود تا تجربه ی شنوایی شما را افزایش دهد.

 

قابلیت جدا شوندگی کابل های متصل

با وجود طراحی کابل های جدا شونده در این هدفون ، کمپانی Sennheiser ، توانسته عمر محصول را بالا ببرد ، بنابر این در صورت خراب شدن کابل ، به راحتی می توانید کابل دیگری را جایگزین آن کنید. این امر موجب می شود که این کمپانی قدرتمند ، دوام این محصول را برای کاربرانش تضمین کند و هیچ نگرانی برای خرابی هدفون حرفه ای خود نداشته باشند.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser IE80S

 

تناسبات استاندارد

وجود ایرتیپ های مناسب با گوش هر کس ، یکی از مهم ترین نکاتی است که در خرید یک هدفون باید به آن توجه کنید. سایز ایرتیپ ها نه تنها برای احساس راحتی شما مهم هستند ، بلکه روی کیفیت صدا ، بسیار تاثیر میگذارند. علاوه بر این ، در هنگام انجام فعالیت های متفاوت ، نگران افتادن هدفون خود نخواهید بود.

به همین علت کمپانی Sennheiser ، در این محصول با استفاده از سایز های متفاوت ایر تیپ ها ، این نگرانی را کاملا از شما دور می کند و با وجود ارایه ی 3 سایز کوچک ، متوسط و بزرگ ، هدفون IE 80 S را برای همه ی اندازه های گوش متناسب کرده است. بنا براین می توانید از کیفیت و راحتی به طور همزمان لذت ببرید. در مجموع 3 جفت ایرتیپ فومی کاهنده نویز در 3 اندازه و علاوه بر آن ، 5 عدد ایرتیپ سیلیکونی دیگر در سایزهای مختلف به همراه این محصول ارائه میگردد.

 

طراحی منحصر به فرد IE 80 S

این محصول دارای یک جفت قلاب نگه دارنده هدفون و یک پاک کننده برای تمیز کردن کثیفی های قسمت داخلی گوشی و یک کیف قابل حمل می باشد. خروجی بیس را میتوان توسط ابزار تمیز کننده ای که انتهای دیگر آن یک پیچ گوشتی کوچک است ، تنظیم کرد. روی پنل خارجی هر یک از گوشی ها یک شکاف کوچک برای چرخاندن وجود دارد. چرخاندن این شکاف به سمت راست ، باعث افزایش بیس و چرخاندنش به سمت چپ ، باعث کاهش صدای بیس می شود. بنا بر این می توانید به راحتی بیس را تنظیم کنید.