هدفون وایرلس سنهایزر Sennheiser RS 195

هدفون‌های بی‌سیم Sennheiser RS ​​195، با در نظر گرفتن تغییرات طبیعی که در شنوایی افراد ایجاد میشود، صدای استثنایی را فراهم میکند که کاملاً برای شنوایی شما شخصی‌سازی میشود. Senhheiser فناوری خود را برای ارائه تنظیمات ساده و بصری بهبود بخشیده است تا درک گفتار را افزایش داده و کوچکترین جزئیات موسیقی مورد علاقه شما را تولید کند. شما میتوانید با این هدفون، ظرافت صداهای مورد علاقه خود را دوباره کشف کنید.

 

در یک نگاه

  • طراحی شده برای بهبود تجربه صدا
  • هدفون پشت بسته همراه با انتقال صوتی بی سیم دیجیتال عالی تا 100 متر
  • عمر مناسب باتری با شارژ کامل تا 18 ساعت
  • هدفون بی سیم راحت با عملکرد صوتی با کیفیت بالا
  • چندین حالت گوش دادن قابل تنظیم با دامنه های مختلف فرکانس
  • فرستنده دارای ورودی دیجیتال نوری (Toslink) و ورودی کوچک استریو 3.5 میلی متری
  • شامل چندین حالت گوش دادن و افزایش صدا برای جبران تنظیمات
  • کنترل تعادل قابل تنظیم برای حجم گوش چپ و راست

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser RS 195

 

طراحی شده برای بهبود تجربه صدا

هدفون Sennheiser RS ​​195 با طراحی پشت بسته و روی گوش، راحتی مناسب پوشیدن را فراهم می کند و سر و صدای محیط را کاهش می دهد. بنابراین می توانید روی سرگرمی خود تمرکز کنید. همچنین کنترل های هوشمندانه طراحی شده در این هدفون نیز برای میزان صدا و تعادل در هدفون طراحی شده است که استفاده از هدفون را آسان کنید. کنترل های افزایش یا کاهش صدا و یک دکمه روشن و خاموش در گوش راست قرار دارد. نشانگرهای وضعیت LED در هدفون و پایه به شما اطلاع می دهند که در چه حالت گوش دادن قرار دارید.

با هدفون بی سیم RS 195 ، هنگام تماشای تلویزیون و گوش دادن به موسیقی، جزئیاتی را از دست نمی دهید. صدای استثنایی را کاملاً متناسب با شنوایی شما ارائه کرده و به سادگی سازگارترین تنظیم را از 7 پروفایل موجود انتخاب نموده تا بتوانید تجربه صوتی خود را بهینه کنید. طراحی ارگونومیک هدفون باعث می شود تا بتوانید با استفاده طولانی از آن، لذت شنیدن موسیقی ها را دریافت کنید.

سنهایزر این هدفون را برای علاقه مندان به موسیقی، تلویزیون و فیلم که به یک راه حل هدفون بی سیم نیاز دارند و می تواند مشکلات شنوایی جزئی آنها را فراهم کند، توصیه می کند. این هدفون با هر دستگاه صوتی یا تصویری که دارای خروجی صدای دیجیتال نوری یا صدای آنالوگ یا خروجی 3.5 میلی متری است، سازگار است.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser RS 195

 

کیفیت صدای عالی

هدفون های RS 195 مجهز به مبدل هایی با کیفیت بالا هستند که صدایی غنی و با جزئیات تولید می کنند تا بیشترین کیفیت صدا را برای دوستداران موسیقی داشته باشند. فناوری انتقال بی سیم دیجیتال نوآورانه در RS 195، سیگنال واضحی را در محدوده 100 متر ارائه می دهد. فرستنده RS 195 از ورودی صوتی آنالوگ و دیجیتال با گزینه ضامن پشتیبانی می کند. بنابراین، شما آزاد هستید که بین اتاق ها جابجا شوید و به موسیقی و برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود گوش دهید.

این هدفون از طریق ورودی دیجیتال یا آنالوگ به دستگاه صوتی شما متصل می شود تا صدا را به هدفون برساند و به عنوان یک پایه شارژ و پایه متصل به آن عمل می کند. در آهنگ هایی با محتوای باس عمیق، پاسخ بیس قدرتمند و تمیز بوده و باس را حتی در سطوح بالا بدون فعال بودن حالت های گوش دادن تخصصی ارائه می دهد. در آهنگ های سبک خواننده، صوت در هدفون با امضای صاف و متعادل صدا شروع می شود.

جابجایی در حالت های A از G به تدریج دامنه های مختلف را افزایش می دهد. به طوری که A در میان رده های پایین تمرکز می کند و تا رسیدن به G ، افزایش در فرکانس های بالا است. با سهولت استفاده و راحتی که از هدفون های سنهایزر انتظار می رود، RS 195 شما را با کیفیت صوتی بی نظیر به موسیقی، تلویزیون و فیلم هایتان متصل می کند. هدفون های بی سیم این امکان را برای شما فراهم می کنند که با یک مشخصات شنیداری سفارشی در وضوح دیجیتالی خالص گوش دهید.

 

معرفی هدفون سنهایزر | Sennheiser RS 195

 

باتری و کابل اتصال

باتری هدفون Sennheiser RS ​​195 در صورت شارژ کامل برای جلسات طولانی گوش دادن، حداکثر 18 ساعت زمان کار را فراهم می کند. این سیستم با یک کابل نوری دیجیتال ارسال می شود، بنابراین می توانید خروجی تلویزیون یا سیستم صوتی خود را به همراه یک کابل 3.5 میلی متری برای ورودی صوتی aux مستقیماً وصل کنید. سوئیچ روی صفحه پشتی نزدیک اتصالات به شما امکان می دهد بین دو منبع صدا جابجا شوید.

 

فرستنده هدفون

هدفون ها با یک فرستنده RF ارتباط برقرار می کنند که سیگنال را در محدوده 2.4-2.48GHz ارسال می کند، بنابراین نیازی به اتصال Wi-Fi یا بلوتوث نیست. چندین حالت وجود دارد که به کاربر اجازه می دهد دامنه های فرکانس خاصی را افزایش دهد تا گفتگو یا پویایی موسیقی را افزایش داده و حتی جزئیات مانند سطح صدای چپ و راست را می توان تنظیم کرد. می توانید پروفایل های مختلف شنوایی A تا G را که دامنه های فرکانسی خاصی را افزایش می دهد، انتخاب کرده و در صورت تمایل تعادل مخلوط را به سمت گوش چپ یا راست تغییر دهید.

فراتر از این، می توانید حالت هایی را انتخاب کنید که باعث افزایش گفتگو و کاهش صداهای رقابتی محیط یا افزایش پویایی صدا شوند. شما همچنین می توانید در حالت استاندارد گوش دهید که هیچ یک از دامنه ها را افزایش نمی دهد و یک جریان صوتی معمول را فراهم می کند. هدفون ها خود دارای یک دکمه Mode هستند که به شما امکان می دهد بین حالت های مختلف گوش دادن جابجا شوید. اما پروفایل های صدای جداگانه A و G فقط از طریق فرستنده قابل انتخاب هستند.