اسپیکر پرتابل بلوتوث اِسکال‌کندی Skullcandy Barricade Mini

اسپیکر بلوتوثی و قابل‌حمل SkullCandy Barricade Mini Wireless، دارای ساختار مستحکم و طراحی کلاسیک و زیبایی میباشد که میتواند طیف وسیعی از صدایی قدرتمند را ارائه نماید.

 

محبوبیت اسپیکرهای قابل حمل

تجهیزات صوتی قابل حمل، هر روزه در حال افزایش محبوبیت هستند و چشم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اندازی عالی دارند. اسپیکرهای قابل حمل به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهند از موسیقی مورد علاقه خود در هر مکان و هر زمان لذت ببرید و به اشتراک بگذارید. خواه در هنگام دوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گرفتن صبح خود به دنبال برخی از سرگرمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های موسیقی باشید و یا بخواهید آهنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود را در حال اردو زدن بشنوید، یک اسپیکر قابل حمل برای هر عاشق موسیقی ارزشمند است. از همین روست که بازار اسپیکرهای قابل حمل بسیار متنوع است.

 

معرفی اسپیکر اسکال‌کندی | Skullcandy Barricade Mini

 

مقاومت بالای اسپیکر

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل Skullcandy Barricade Mini از ساختاری مناسب به همراه طراحی شیک و زیبایی است تا آن را به یکی از دستگاه های محبوب در میان محصولات هم رده خود تبدیل نماید. این اسپیکر ضدآب بوده و در برابر ضربه و رطوبت دارای مقاومت IPX5 است.

از این روست که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید صدای کاملاً قدرتمند آن را در هر شرایطی با خود همراه داشته باشید که بسیار خوب به نظر می رسد.این یک ویژگی است که مکان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی را که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید موسیقی خود را از حمام تا ساحل به آنجا ببرید، بسیار گسترش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. با کمال تعجب، این مشخصه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای است که به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ندرت در اسپیکرهای قابل حمل یافت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. بنابراین برای هر کسی که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خواهد اسپیکری قابل حمل و جمع و جور داشته باشد که به مکان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خشک محدود نباشد، Barricade Mini قطعاً قابل تأمل است.

 

ویژگی برتر اسپیکر

با وجود تنوع بسیار زیاد، دشوار است که دریابیم کدام اسپیکرهای قابل حمل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند هم از نظر کیفیت صدا و هم از دوام بالایی برخوردار باشند. Skullcandy Barricade Mini گزینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای عالی برای شروع است. از ابتدای راه-اندازی آنها، Skullcandy در تجهیزات صوتی میان برد به یک نام مشهور تبدیل شده است.

خط Barricade در سه اندازه مختلف ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود که Mini کوچک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین و قابل حمل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین اسپیکر سه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گانه است. که در محیط‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های داخلی و خارجی مورد استفاده است. این دستگاه برای ماجراجویی و حرکت و سفر ساخته شده است.

 

طراحی زیبا و جمع و جور

اسپیکر Barricade Mini دارای طراحی کلاسیک است. بنابراین شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید از آن در هرجایی از جمله خانه خود احساس خوبی داشته باشید. این دستگاه در سه رنگ سیاه، قرمز و سبز وجود دارد. بنابراین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید آن را با سبک منحصر به فرد خود مطابقت دهید.این یک دستگاه زیبا و البته بسیار جمع و جور است که فقط دارای ابعاد 3.6 * 3.8 * 2.6 اینچ است و کوچک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر از هر دو مدل دیگر این خط Barricade و  Barricade XLمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد.

این اندازه، آن را برای حمل و نقل آسان ایده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید از موسیقی خود در اتاق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی که صدای استریوی خانه شما به آن جا راه ندارد، لذت ببرید.با این حال، بهترین راه برای لذت بردن از Barricade Mini در جاده و سفر است.

همراه با بند حلقه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای پارچه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای مفید است تا بتوانید برای امنیت و حمل و نقل آسان، آن را در کیف سفری خود ببندید. بهتر از این، شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید آن را به کوله‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پشتی پیاده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌روی خود برای موسیقی در کوهستان متصل کنید. این اسپیکر بسیار سبک دارای وزن 1.8 اونس است، بنابراین نگرانی در مورد سنگین بودن آن در سفر نخواهید داشت.

 

معرفی اسپیکر اسکال‌کندی | Skullcandy Barricade Mini

 

اتصالات و کنترل ها

استفاده از Barricade Mini فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌العاده آسان است. می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید با کابل سنتی آن را به تلفن یا تبلت خود متصل کنید یا ویژگی بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم بلوتوث را انتخاب کنید. حتی در صورت اتصال بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم، به راحتی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید تنظیماتی مانند میزان صدا را کنترل کرده و از اسپیکر استفاده کنید.

این بدان معناست که هنگامی که در حال حرکت هستید و یا در زیر آفتاب قرار دارید، با کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صفحه نمایش درگیر نخواهید شد. با فشار یک دکمه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید موسیقی مورد نظر خود را در صدای دلخواه خود دریافت کنید. این اسپیکر با برنامه Tile کار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید به آسانی اسپیکر خود را ردیابی کنید.

 

کیفیت ساخت

این دستگاه ساخته شده برای ماجراجویی و سفر است. به عبارتی، Barricade Mini هیچ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گونه ظرافت خاصی ندارد. این یک طراحی کلاسیک است، بنابراین هیچ شکل فانتزی وجود ندارد که دستگاه را آسیب پذیر کند.طراحی آن به شکل یک مربع تقویت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شده ساده است که می تواند در کیف شما قرار گیرد، بدون آنکه دچار کوچک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین ضربه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای شود.

این اسپیکر دارای لنت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های نرم در گوشه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های پایین است، بنابراین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید آن را به راحتی روی قفسه گذاشته و یا در طبیعت روی شاخه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های درخت یا سنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های سفت و سخت تنظیم کنید.هنگام خرید اسپیکر قابل حمل، باید به خاطر داشته باشید که مهم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین عملکردها چیست. اگر آن را برای سفر و درحال حرکت لازم داشته و می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خواهید موسیقی را در کوه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و رودخانه ها دنبال کنید، دوام و سازگاری از اهمیت بالایی برخوردار است. این ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها همان چیزی است که Barricade Mini برای آن طراحی شده است.

 

کیفیت صدا

هر وقت از تجهیزات صوتی جمع و جور صحبت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنید، کیفیت صدا به طور حتم کمی آسیب خواهد دید. این مسئله به این دلیل ساده است که فضای کافی برای برخی از قطعات سیستم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های استریوی خانگی ممتاز را ندارد. با این وجود فناوری صوتی راه طولانی را طی کرده است و کیفیت صدا در تجهیزات صوتی قابل حمل یا جمع و جور همیشه در حال بهبود است.

Skullcandy از چند جهت کیفیت صدای Barricade Mini را بهینه کرده است. راه اول اندازه استراتژیک آن است. تعداد زیادی از اسپیکرهای قابل حمل موجود است که بسیار کوچکتر از Barricade Mini می باشد، اما آنچه که این اسپیکرها را سازگار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند این است که اغلب کیفیت صدا را از دست می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهند.

Barricade Mini از نظر استراتژیک از بیشتر اسپیکرهای mini بزرگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر است، بنابراین صدای بزرگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر و جسورانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تری را برای لذت گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دادن شما حفظ می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند، در حالی که هنوز تمام مزایای یک دستگاه قابل حمل فوق-العاده کوچک را ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. درایور 52 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری و رادیاتور غیرفعال داخلی برای صدای عالی طراحی شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند.

 

معرفی اسپیکر اسکال‌کندی | Skullcandy Barricade Mini

 

رادیاتور غیرفعال اسپیکر

همچنین Barricade Mini دارای یک رادیاتور غیرفعال است که قادر به تولید صدا به همان اندازه اسپیکرهای بزرگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر است، این در حالی است که کم حجم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد. به طور خلاصه، Barricade Mini عملکرد فرکانس پایین بهتری نسبت به بسیاری از مدل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اسپیکر جمع و جور دارد.
این به معنای افزایش صدای بیس بدون نیاز به ساب ووفر عظیم است. با ترکیب این فناوری، Barricade Mini کیفیت صدای پویایی را برای هر نوع موسیقی که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خواهید در سفر خود داشته باشید، فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

 

راه اندازی آسان

راه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اندازی Barricade Mini نیز بسیار آسان است، بنابراین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید بیشتر وقت ارزشمند خود را برای راه اندازی چادر اختصاص دهید. همراه با یک ویژگی بلوتوث بسیار جذاب سازگار با هر دستگاه بلوتوثی می باشد. به شما 30 فوت آزادی بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم می دهد تا از موسیقی مورد نظر خود لذت ببرید بدون اینکه Barricade Mini خود را به تلفن یا تبلت خود متصل کنید. اسپیکر دکمه های از راه دور را تعبیه کرده است، بنابراین می توانید تا 30 فوت از تلفن خود استفاده کنید، مکث کنید و از آن رد شوید.

 

دوام بالای باتری

سرانجام، Barricade Mini در صورت شارژ کامل 6 ساعت عمر باتری دارد، بنابراین تا غروب خورشید می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید از ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم بهره کافی را ببرید. همچنین با 10 دقیقه شارژ سریع، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید تا 5 ساعت زمان پخش را داشته باشید.