معرفی هدفون | Skullcandy Dime True wireless

معرفی ایرفون بی سیم Skullcandy Dime True wireless

ایرفون بی‌سیم Skullcandy Dime True Wireless دارای طراحی بسیار کوچک و سبک همراه با امتیاز IPX4 برای مقاومت در برابر آب هستند، ضمن آنکه دارای نمای صدای کمی باس سنگین میباشند که نوعی صدای ضربان و رونق اضافی را به میکس های شما میدهد. همچنین آنها برای انواع مختلف محتوای صوتی مناسب میباشند و میتواند یک انتخاب مناسب برای علاقه مندان به موسیقی باشد.

 

هدفون Skullcandy Dime True wireless در یک نگاه

  • دارای کنترل های آسان  و تناسب راحت همراه با طراحی زیبا
  • قاب شارژ کوچک و قابل حمل برای 2.5 برابر شارژ مجدد
  • ساخته شده از پلاستیک مقاوم و نوک های گوشی سیلیکونی نرم
  • سفارشی سازی موسیقی برای تنظیم مناسب باس
  • مقاومت در برابر پاشش آب و عرق با درجه بندی IPX4
  • دارای طراحی گوشی های کوچک و قابل حمل
  • برخورداری از یک کابل micro-USB به USB-A
  • دارای انزوای نویز رضایت بخشی
  • دارای سازگاری پاسخ فرکانسی برجسته

 

معرفی هدفون | Skullcandy Dime True wireless

 

طراحی مناسب ایرفون

Skullcandy Dime ایرفون های کوچک بی سیم هستند که با سبکی ساده ارائه شده اند. روی دو ساقه این ایرفون های ساده و زیبا نشان تجاری تعبیه شده و در چهار رنگ، سیاه، خاکستری، آبی و سبز راهی بازار شده است. همچنین وزن این ایرفون تنها 0.02 پوند می باشد. بنابراین می توان گفت که این ایرفون ها نسبتاً راحت هستند.

آنها دارای سه نوک گوشی با اندازه متفاوت بوده و فشار زیادی به داخل گوش شما وارد نمی کنند. با این حال، کمی حجیم هستند و به صورت عمیق در گوش قرار می گیرند. ضمن آنکه ایرفون های Skullcandy Dime برای استفاده روزمره بسیار مناسب است. آنها دارای تناسب پایدار و دارای درجه IPX4 برای مقاومت در برابر آب هستند که آنها را برای دویدن در پارک یا ورزش مناسب می کند. همچنین کار خوبی را در زمینه کاهش گفتگوهای محیط انجام می دهند.

این ایرفون عملکرد تنفسی خارق العاده ای دارد. به لطف طراحی ، گرمای زیادی را در گوش شما گیر نمی اندازند. هنگام پوشیدن آنها نباید زیاد اختلاف دما را احساس کنید و بیش از حد معمول عرق نمی کنید. ضمن آن که  این ایرفون ها قابل حمل و مانند اکثر گوشی های بی سیم، طراحی کوچکی و سبکی دارند که همراه با یک کیف حمل بسیار کوچک عرضه شده است.

آنها قاب شارژ خوبی دارند. این قاب بسیار کوچک است و می توان از آن برای شارژ ایرفون استفاده کرد. برای دیدن گوشی ها روی درب، دو دهانه وجود دار ، اما با بسته شدن درپوش نمی توانید نور باتری را روی آن ها ببینید. همچنین در کنار درگاه شارژ یک عدد LED کوچک تعبیه شده است که هنگام شارژ کابل میکرو USB روشن می شود. این چراغ از قرمز به سبز تبدیل می شود تا زمان شارژ شدن قاب را نشان دهد.

 

کنترل های کاربردی

Skullcandy Dime True wireless کنترل های خوبی دارد. کنترل و تنظیمات را می توان روی هر دو ایرفون انجام داد. برای پخش یامکث صوتی، پاسخ یا پایان تماس، می توانید یکبار گوشی را فشار دهید. برای کاهش میزان صدا، دو بار روی گوش چپ ضربه بزنید. در حالی که ورودی در گوش راست باعث افزایش صدا می شود.

همچنین می توانید با یک ثانیه نگه داشتن دکمه در گوشی چپ، از آهنگ ها رد شده و به عقب برگردید. نگه داشتن یک ثانیه روی گوش راست، باعث می شود که به  موسیقی بعدی حرکت کنید. همچنین می توانید با سه بار فشار دادن روی هر دو گوشی، دستیار صوتی تلفن خود را فعال کنید. در حالی که برای رسیدن به حداقل یا حداکثر میزان صدا، اعلان هایی وجود دارد که به شما اطلاع می دهد. همچنین برای اتصال، متصل شدن و قطع دستگاه، بازخورد شنیدنی وجود دارد، اما دکمه ها چندان کلیک نمی کنند.

 

معرفی هدفون | Skullcandy Dime True wireless

 

کیفیت ساخت مناسب

Skullcandy Dime True wireless از کیفیت ساخت خوبی برخوردار است. آنها از پلاستیک مقاومی ساخته شده اند که باعث می شود دوام مناسبی داشته باشند. همچنین دارای درجه بندی IPX4 برای مقاومت در برابر آب هستند و نوک های گوشی می تواند راحتی مناسبی را در گوش ایجاد کند. ضمن آنکه Skullcandy Dime از ثبات خوبی برخوردار است. اگرچه آنها کمی از گوش خارج می شوند، اما در جای خود به خوبی باقی می مانند. بنابراین می توانید با خیالی آسوده از آن ها استفاده کنید، در حالی که به راحتی به صدا گوش می دهید یا در حال تمرین هستید.

 

کیفیت صوتی

Skullcandy Dime دارای نمایه صدای کمی باس سنگین است که کمی سر و صدا و پانچ به صدای شما اضافه می کند که طرفداران هیپ هاپ می توانند از آن لذت ببرند. می توانید از این ایرفون در هنگام گوش دادن به انواع محتوای صوتی استفاده کنید. با این حال، آنها فاقد ویژگی های تقویت صدا هستند تا به شما کمک کنند صدای ایرفون ها را به دلخواه تغییر دهید.

از سویی دیگر این هدفون‌های Skullcandy دارای سازگاری پاسخ فرکانسی برجسته ای هستند و به محض دریافت مهر و موم مناسب با ایرتیوب موجود، می توانید تحویل صوتی ثابتی داشته باشید. همچنین این ایرفون ها از دقت بیس عالی برخوردار می باشند. البته در کل محدوده کمی تأکید شده است که باعث می شود لمس ضربه و رونق اضافی احساس شود.

این ایرفون های بی‌سیم Skullcandy Dime از دقت میانی بسیار خوبی برخوردار هستند. دامنه در آنها نسبتاً خنثی است، اگرچه فرو رفتن در میانه می تواند آواز را تکان دهد و سازها را به پشت میکس هدایت کند. اما در حالت کلی، آواز و سازهای اصلی هنوز واضح و دقیق هستند.

باید اشاره کنیم که دقت سه گانه این ایرفون Skullcandy  عالی است. دامنه کاملاً یکنواخت است، اگرچه درایورهای چپ و راست مطابقت ندارند و درایور چپ در محدوده سه برابر کمتری مورد تاکید قرار می گیرد که کمی آواز و سازهای اصلی را محجبه می کند.

در Skullcandy Dime یک قله کوچک در سطح بالا و باس بالا وجود دارد که رونق بیشتری به میکس های شما می بخشد. غوطه وری در وسط میانه ها، آواز و سازهای اصلی را به عقب می اندازد. همچنین در سه گانه عدم تطابق بین درایورهای چپ و راست وجود دارد، بنابراین فرو رفتن درایور چپ در این محدوده آواز و سازهای اصلی را محجبه می کند.

 

معرفی هدفون | Skullcandy Dime True wireless

 

قابلیت حذف نویز

ایرفون Skullcandy Dime دارای قابلیت حذف نویز رضایت بخشی است. آنها برای کاهش سر و صدای زیاد باس تلاش می کنند. گرچه در کاهش سر و صدای پایین محیطی موفق هستند. همچنین عملکرد نشتی خارق العاده ای دارند. آنها صدای زیادی نشت نمی کنند و صدایی که از آن نشت دارد، بسیار ضعیف به نظر می رسد. اگر با صدای بسیار بلند در حال گوش دادن هستید، افراد اطراف شما نمی توانند آن را بشنوند، مگر اینکه در یک محیط فوق العاده آرام مانند کتابخانه باشید.

 

عملکرد باتری

Skullcandy Dime True wireless عملکرد باتری متوسطی دارد. آنها دارای دوام باتری 12 ساعته هستند. این هدفون ها همراه با قاب شارژ هستند که حدود 2.5 شارژ اضافی دارد و می تواند هدفون ها را در کمتر از یک ساعت به طور کامل شارژ کند. همچنین این امکان را دارید که از یک گوشی استفاده کنید در حالی که گوشی دیگر شارژ می شود.

 

اتصال بلوتوثی

Skullcandy Dime قابلیت اتصال به وسیله بلوتوث نسخه 5.0 را دارد اما از اتصال چند دستگاه پشتیبانی نمی کنند. همچنین تاخیر بالایی در رایانه دارند، بنابراین ممکن است برای پخش فیلم ها مناسب نباشند. در حالی که تاخیر آنها در دستگاه های iOS تا حدودی زیاد است، اما در دستگاه های اندرویدی دارای تاخیری بسیار کمتر هستند، بنابراین هنگام اتصال به این نوع دستگاه ها، نباید به مسائل موجود در زمینه همگام سازی صدا یا تصویر خود توجه کنید.

لازم به ذکر است که این ایرفون ها بی سیم هستند و با یک کابل micro-USB به USB-A همراه هستند تا بتوان قاب آن را شارژ کرد. توجه داشته باشید که این ایرفون را فقط می توانید با رایانه های شخصی دارای بلوتوث استفاده کنید. زیرا با کنسول های بازی سازگار نیست. با این حال، میزان تأخیر آنها برای بازی مناسب است. ضمن آنکه کیف شارژ Skullcandy Dime حدود 2.5 شارژ اضافی ارائه می دهد.