منو
سبد خرید شما

Sony WH-1000XM4

Sony WH-1000XM4
Sony WH-1000XM4
Sony WH-1000XM4
Sony WH-1000XM4
Sony WH-1000XM4
Sony WH-1000XM4
Sony WH-1000XM4
Sony WH-1000XM4
Sony WH-1000XM4
Sony WH-1000XM4
Sony WH-1000XM4
Sony WH-1000XM4
Sony WH-1000XM4
Sony WH-1000XM4
Sony WH-1000XM4
Sony WH-1000XM4
Sony WH-1000XM4
Sony WH-1000XM4
Sony WH-1000XM4
Sony WH-1000XM4
Sony WH-1000XM4
Sony WH-1000XM4
Sony WH-1000XM4
Sony WH-1000XM4
Sony WH-1000XM4
 • موجود: موجود
 • مدل: WH-1000XM4
 • SKU: sony-wh-1000-xm4
0 تومان

گزینه های موجود

توضیحات محصول

Sony WH-1000XM4

Sony WH-1000XM4

موسیقی و دیگر هیچ

Sony WH-1000XM4 بهترین هدفون حال حاضر دنیاست.

بعد از خواندن توضیحات، متقاعد خواهید شد که وصفی کمتر از «بهترین» شایستهٔ این محصول نیست. شما فقط با یک هدفون خوب، طرف نیستید. با محصولی مواجهید که نقطهٔ عطفی در صنعت تجهیزات صوتی الکترونیکی است. ما اینجا شاهد استفاده از تکنولوژی‌هایی هستیم که فراتر از انتظار کاربران است. این محصول نه فقط در جایگاه یک هدفون بلکه در لبهٔ تکنولوژی ایستاده است! با تهران اسپیکر همراه باشید.

در یک نگاه:

 • و اکنون جهانی آرام‌تر...
 • کیفیت صدایی فراتر از حد انتظار
 • ۳۰ ساعت پخش بی‌وقفهٔ آهنگ!
 • ترمیم هوشمند صدا
 • گفتگوی آسان در سایهٔ تکنولوژی
 • تنظیم نویز تطبیق‌پذیر
 • تشخیص خودکار هدفون
 • شنیدن صدای دیگران
 • استفادهٔ راحت در تمام طول مدت روز
 • دستیار صوتی هوشمند
 • مکالمهٔ راحت و شفاف
 • دستور با اشارهٔ انگشت
 • اپلیکیشن اختصاصی
 • اتصال همزمان به دو دستگاه بلوتوث
 • اتصال سریع بلوتوثی
 • طراحی تاشو
 • کیف حمل بادوام
 • امکان اتصال سیمی
 • موسیقی فراگیر ۳۶۰ درجه

Sony WH-1000XM4

خصوصیات:

و اکنون جهانی آرام‌تر...

Sony WH-1000XM4 محصولی از کمپانی Sony است که دارای پیشرفته‌ترین سیستم نویزکنسلینگ دنیا است که بدون کوچک‌ترین آسیبی به فرکانس‌های متوسط و بالا، کارش را انجام می‌دهد.

 

Sony WH-1000XM4

 

در تکنولوژی Dual Noise Sensor، دو میکروفون باکیفیت، مسئول دریافت نویزها و ارسال آن به واحد پردازش مرکزی QN1 هستند. QN1 با یک الگوریتم جدید، نویزها را سریعا و بر اساس طیف وسیعی از ویژگی‌های آکوستیکی محیط، پردازش و حذف می‌کند. یک ریزتراشهٔ جدید بلوتوثی (Bluetooth Audio SoC)، سیگنال‌های صدا را بر اساس ویژگی‌های آکوستیکی محیط، ۷۰۰ بار در ثانیه کنترل می‌کند.

 

Sony WH-1000XM4

 

سونی برای به‌حداکثررساندن حذف نویزها، از دو تکنولوژی مجزا استفاده کرده است. اولیPersonal Noise Cancelling Optimiser که مخصوص شما ساخته شده و دیگری Atmospheric Pressure Optimising که برای استفاده در مسافرت‌های هوایی در نظر گرفته شده است.

 

 

Sony WH-1000XM4

با نرم‌افزار Sony | Headphones Connect app، می‌توانید حتی در حین فعالیت نویزکنسلینگ، به برخی از صداها اجازه‌ی ورود بدهید؛ مثلاً برای شنیدن اطلاعیه‌های ناوگان حمل و نقل عمومی.

 

Sony WH-1000XM4
 

کیفیت صدایی فراتر از حد انتظار

فناوری انحصاری LDAC (یک Audio Coding جدید)، اجازه می‌دهد تا داده‌ها، ۳ برابر بیشتر از بلوتوث معمولی، یعنی با نرخ حداکثر ۹۹۰ کیلوبیت در ثانیه و با عمق بیت ۲۴ و فرکانس ۹۶ کیلوهرتز منتقل شوند و بدین ترتیب فاصلهٔ بین هدفون‌های بلوتوث و سیمی کاهش یابد.

 

Sony WH-1000XM4

 

درونQN1، آمپلی‌فایر قدرتمندی جای گرفته که به کمک آن نرخ سیگنال به نویز، افزایش یافته و سطح شکستگی صدا به حداقل ممکن می‌رسد. درایورهای قدرتمند ۴۰ نانومتری این هدفون در کنار دیافراگم‌های رویایی LCP به Sony WH-1000XM4 این امکان را می‌دهد تا سنگین‌ترین بیت‌ها را هندل کرده و طیف وسیعی از فرکانس‌ها تا محدودهٔ ۴۰ هرتز را پشتیبانی کند.

 

Sony WH-1000XM4

 

 

۳۰ ساعت پخش بی‌وقفهٔ آهنگ!

با شارژ کامل هدفون بلوتوثی سونی WH-1000XM4 تا ۳۰ ساعت به طور پیوسته موسیقی گوش کنید. این میزان شارژدهی برای یک سفر طولانی عالی است. تنها با ۱۰ دقیقه شارژ ۵ ساعت شارژ بگیرید.

 

 

Sony WH-1000XM4

 

ترمیم هوشمند صدا

تکنولوژی انحصاری DSEE Extreme، با کمک گرفتن از الگوریتم‌های هوش مصنوعی، فایل‌های صوتی را قبل از رسیدن به گوش شما آنالیز می‌کند تا افت کیفی احتمالی در اثر فشرده‌سازی را برطرف کند. این کار به صورت درلحظه انجام شده و خللی در پخش موسیقی به وجود نمی‌آورد. DSEE Extreme، سازهای به کار رفته در آهنگ، ژانر موسیقی و قسمت‌های مجزای صدا مثلاً وکال و آهنگ پس‌زمینه و ... را تشخیص می‌دهد و بر بر مبنای آن اصلاحات لازم را انجام می‌دهد.

 

Sony WH-1000XM4

 

گفتگوی آسان در سایهٔ تکنولوژی

سونی در طراحی این هدفون از تکنولوژی‌های زیادی برای آزادی بیشتر کاربران استفاده کرده است. فناوری Speak-to-Chat به محض شنیدن صدای شما، موسیقی را قطع و صدای محیط را فعال می‌کند تا بدون برداشتن هدفون، با دیگران گفتگو کنید. این ویژگی تحت حمایت ۵ میکروفون داخلی و پردازش هوشمند صدا میسر شده است. به محض قطع گفتگو، موسیقی دوباره پخش می‌شود.

Sony WH-1000XM4

تنظیم نویز تطبیق‌پذیر

سونی در هدفون جدید خود از فناوری جالبی استفاده کرده است که بدون قطع کردن موسیقی و تنها با تشخیص موقعیت و شرایط محیطی شما، به صداهای خاصی اجازه ورود می‌دهد؛ مثلاً اگر سوار مترو یا هواپیما شوید، تمام نویزها را قطع می‌کند؛ چون نیازی نیست نگران اطراف خود باشید. ولی در خیابان داستان فرق می‌کند، باید مواظب ماشین‌ها باشید. Sony WH-1000XM4 به مرور اماکن پرتردد شما را مثلاً باشگاه، محل کار، پارک، کافه و ... تشخیص داده و متناسب با ویژگی‌های هر محیط عملکرد نویزکنسلینگ را تنظیم می‌کند. ضمناً با اپلیکیشن اختصاصی این محصول امکان شخصی‌سازی این قابلیت وجود دارد.

 

Sony WH-1000XM4

 

تشخیص خودکار هدفون

WH-1000XM4 با استفاده از دو سنسور شتاب‌سنج و یک سنسور مجاورت تشخیص می‌دهد که آیا هدفون روی سرتان قرار گرفته یا نه و بر این اساس آهنگ را قطع و در حالت Standby قرار می‌دهد تا در مصرف باتری صرفه‌جویی شود. وقتی دوباره هدفون را سرتان می‌کنید، آهنگ پخش می‌شود.

Sony WH-1000XM4

 

شنیدن صدای دیگران

گاهی لازم است خارج از حالت هوشمند و سریعاً صدای محیط را بشنوید. خیلی راحت، کف دستتان را روی ایرکاپ قرار دهید تا ولوم آهنگ کم شود. دستتان را که بردارید ولوم به حالت قبل برمی‌گردد.

 

 

Sony WH-1000XM4

 

استفادهٔ راحت در تمام طول مدت روز

Sony WH-1000XM4 در کنار طراحی زیبا، جنس بسیار نرم و سبکی دارد که این موضوع برای استفادهٔ طولانی ضروری است.

 

Sony WH-1000XM4

دستیار صوتی هوشمند

روز خود را با دستیار صوتی مدیریت کنید. تفریح، ارتباط با دوستان، کسب اطلاع، گوش دادن به موسیقی، اطلاع از نوتیفیکیشن‌ها، تنظیم یادآور و خیلی از کارهای دیگر.

 

Sony WH-1000XM4

 

مکالمهٔ راحت و شفاف

هر جا هستید به موبایل خود دست نزنید. با دابل تپ، به تماس‌های ورودی پاسخ دهید و مکالمه‌ای شفاف داشته باشید. فناوری Precise Voice Pickup با ترکیب ۵ میکروفون داخلی و پردازش صدای دیجیتال، صدای شما را با کیفیتی عالی به گوش مخاطب می‌رساند.

 

Sony WH-1000XM4

دستور با اشارهٔ انگشت

فقط با لمس هدفون، ترک‌ها را عوض کنید، صدا را کم و زیاد کنید و به تماس‌ها پاسخ دهید.

 

Sony WH-1000XM4

 

اپلیکیشن اختصاصی

با اپلیکیشن Sony | Headphones Connect app کنترل صدای محیط را به دست بگیرید. اکولایزر صدا را تنظیم کنید و چگونگی استفاده از محصول را یاد بگیرید.

Sony WH-1000XM4

 

اتصال همزمان به دو دستگاه بلوتوث

برای راحتی بیشتر، WH-1000XM4 قادر است به طور همزمان به دو دستگاه بلوتوثی وصل شود. وقتی تماسی دریافت می‌کنید، هدفون خودش می‌فهمد از کدام گوشی است و به همان وصل می‌کند. همچنین به راحتی می‌توانید با لمس یک دکمه، بین دو دستگاه سوییچ کنید.

 

Sony WH-1000XM4

 

اتصال سریع بلوتوثی

WH-1000XM4 از ویژگی جدید گوگل (Fast Pair) پشتیبانی می‌کند. این ویژگی اجازه می‌دهد تا بفهمید هدفون را کجا جا گذاشته‌اید یا آخرین موقعیتیش را روی گوگل مپ ببینید.

 

 

Sony WH-1000XM4

 

طراحی تاشو

ایرکاپ‌های این هدفون به منظور اشغال فضای کمتر، به صورت تاشو طراحی شده‌اند. اکنون می‌توانید هدفون را در فضای کمتری جا دهید.

 

 

Sony WH-1000XM4

 

کیف حمل بادوام

کیف مستح کمی، برای نگهداری از هدفون در نظر گرفته شده است. این کیف به خوبی از هدفون در برابر گردوخاک و ضربات احتمالی محافظت می‌کند.

 

 

Sony WH-1000XM4

 

امکان اتصال سیمی

WH-1000XM4 فقط به صورت وایرلس قابل استفاده نیست. در شرایطی که نیاز به اتصال بی‌سیم نیست می‌توانید با کابل موجود در جعبهٔ محصول به آهنگ مورد علاقهٔ خود گوش دهید و با این کار طول عمر باتری‌ها را افزایش دهید.

 

 

Sony WH-1000XM4

 

موسیقی فراگیر ۳۶۰ درجه

صدای ۳۶۰ درجه، تجربهٔ موسیقیایی جدیدی است که در موسیقی سازگار با تکنولوژی Spatial Audio به کار رفته است. در این فناوری، اجزای مختلف آهنگ مثلاً وکال، پیانو، گیتار، باس و ... همگی می‌توانند جایگاهی در یک کرهٔ ۳۶۰ درجه داشته باشند و حسی کاملاً سه بعدی به شنونده منتقل کنند. آهنگ‌های ۳۶۰ درجه را می‌توانید در سرویس‌های استریمینگ سازگار با این تکنولوژی پیدا کنید.

 

ویدئو معرفی محصول

جدول مشخصات

اتصال ها
ورودی صدا دارد
نوع اتصال باسیم | بی‌سیم
بلوتوث دارد
USB دارد (برای اتصال شارژر)
AUX دارد
درایور ها
درایور 40 میلی‌متر
مشخصات فنی
مدت زمان پخش 30 ساعت
امکانات
میکروفن داخلی دارد
پاسخ به تماس ها دارد
اپلیکیشن اختصاصی Sony | Headphones Connect app
اتصال به چند دستگاه 2 دستگاه
ریموت کنترل دارد
تکنولوژی ها TalkThru | Ambient Aware
تامین انرژی
باتری دارد
نوع باتری قابل شارژ
مدت زمان شارژ 1 ساعت
سایر مشخصات
قابلیت حذف نویز دارد
قابلیت دسترسی به دستیار صوتی دارد
جنس بدنه بدنه تاشو

نظرات کاربران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

پرسش و پاسخ (0)

پرسش و پاسخ

هیچ پرسش و پاسخی برای این کالا وجود ندارد

متاسفانه موجودی این کالا به اتمام رسیده است.

لطفا مشخصات خود را ثبت نمایید تا هنگام موجود شدن این کالا با شما تماس بگیریم.

نام و نام خانوادگی
ایمیل
موبایل
توضیحات