معرفی هدفون بی سیم Sony WI-C310

هدفون بی‌سیم Sony WI-C310 با طراحی داخل گوش عرضه شده است که دارای وزنی سبک و مدل بند گردن است که از انعطاف بسیار خوبی برخوردار است. این هدفون ثبات و پایداری لازم را برای تمرینات ورزشی داشته و کیفیت صدای مطلوبی را ارائه مینماید.

 

هدفون بی سیم Sony WI-C310 در یک نگاه

  • دارای میکروفون درون خطی برای دریافت واضح و شفاف تماس ها
  • باتری قابل شارژ با 15 ساعت عمر باتری و مدت زمان شارژ 3 ساعت
  • ریموت درون خطی برای مدیریت تماس ها و پخش صدا
  • هدفون های مغناطیسی برای ذخیره سازی بدون گره خوردن
  • شارژ سریع 10 دقیقه ای برای امکان پخش تا 1 ساعت بیشتر
  • هدفون داخل گوش بی سیم به رنگ مشکی
  • پشتیبانی از دستیار صوتی سیری و دستیار گوگل

 

معرفی هدفون | Sony WI-C310

 

طراحی مناسب

این یک هدفون کوچک و پایدار است که به دلیل نوع طراحی داخل گوش، گرمای زیادی را در گوش های شما حبس نمی کند و می توانید به راحتی و بدون عرق کردن از آن هنگام تمرینات ورزش استفاده کنید. همچنین به اندازه کافی از آنجایی که کابل دارای طول مناسبی است تا فضای مناسبی  را ایجاد کند تا بتوان به راحتی هدفون را از گوش خود بیرون آورد. Sony WI-C310 یک هدفون با طراحی نسبتا ساده و گردنی با قابلیت انعطاف پذیر مناسب است.

کابل این هدفون، مسطح و نسبتاً بلند است که در هنگام قرار دادن هدفون در گوش یک حلقه بزرگ ایجاد می کند. ضمن آنکه پوشش لاستیکی دارد.

 

قرار گیری روی گوش

از آنجایی که شکل هدفون جمع و جور و کوچک است، چندان از گوش ها بیرون نمی زند. همچنین در رنگ های سفید، مشکی، آبی و طلایی موجود است. در واقع می توان گفت که WI-C310 برای داخل گوش نسبتا راحت است. آنها خیلی عمیق در مجرای گوش شما فرو نمی روند و به داخل گوش فشار وارد نمی کنند، زیرا جوانه ها بسیار کوچک هستند. ضمن آنکه گوشی های این هدفون، قابلیت مغناطیسی دارند تا وقتی از آن ها استفاده نمی کنید، آنها را به هم بچسبانید تا دور گردن خود باقی بمانند.

 

معرفی هدفون | Sony WI-C310

 

انعطاف پذیری بالا

ضمن آنکه همراه با سه اندازه ایرتیوپ ارائه می شوند تا به شما کمک کنند راحت ترین تناسب را پیدا کنید. به لطف طراحی دور گردن انعطاف ‌پذیر، WI-C310 را می‌ توان به راحتی در قالب فشرده‌ تری جمع کرد و در جیب‌ یا کیف قرار داد. حمل آنها در اطراف گردن نیز بسیار آسان است. این هدفون فضای زیادی را اشغال نمی کند، البته کیفی برای محافظت از آن ارائه نشده است.

 

تنظیم و کنترل ها

Sony WI-C310 دارای یک کنترل بسیار ساده با طرح 3 دکمه است. می ‌توانید موسیقی خود را پخش یا مکث کنید و با دکمه مرکزی تماس بگیرید. هنگامی که روی آن دوبار ضربه بزنید ، دستیار صوتی دستگاه فعال شود. همچنین دارای کنترل ‌های میزان صدا می باشد که با نگه داشتن آن، آهنگ‌ رد می‌شود یا به آهنگ قبلی بازگردانده خواهد شد.

هنگام پیمایش در آهنگ ها و رسیدن به حداکثر و حداقل صدا، اعلان صوتی خواهید داشت. همچنین در طول فرآیند اتصال، یک پیام صوتی واضح دریافت می ‌کنید.

 

سازگاری پاسخ فرکانس

سازگاری پاسخ فرکانسی در این هدفون سونی عالی است. اگر کاربر بتواند با استفاده از مجموعه‌ای از ایرتیوپ هایی که همراه هدفون Sony WI-C310 است به تناسب مناسب و مهر و موم هوای محکمی دست یابد، می تواند صدای بیس ثابتی داشته باشد.ضمن آن که باید گفت که عملکرد بیس سونی WI-C310 عالی است. LFE (پسوند فرکانس پایین) آنها تا 10 هرتز است که بسیار عالی است.

در محدوده بیس کم، تاکید کمتری وجود دارد، به این معنی که ممکن است کمی ضربه معمولی در ژانرهای باس سنگین وجود داشته باشد، اما این به سختی قابل شنیدن است.

 

جداسازی نویز

Sony WI-C310 عملکرد عایق نویز متوسطی دارد. تناسب آن فرکانس‌ های بسیار پایین‌تر را مسدود نمی‌کند، اما با حدود 17 دسی بل در رده میانی ایزوله می شوند که می توانند صدای محیطی را مسدود کنند. از سویی دیگر دارای عملکرد نشتی بسیار خوبی است.

این هدفون سونی، در محدوده ‌های باس و میانی نشتی ندارد که منجر به نشت صدای نازکی می ‌شود. بخش قابل توجهی از نشت آنها بین 2 کیلوهرتز تا 6 کیلوهرتز است که محدوده نسبتاً باریکی است. با این حال، سطح کلی نشتی آرام است.

 

میکروفون

میکروفون درون خطی کیفیت ضبط مناسبی دارد. LFE  523 هرتز، منجر به یک گفتار ضبط شده یا ارسال شده می شود که کمی نازک است. با این حال، درک گفتار در این میکروفون همچنان در محیط های آرام، آسان خواهد بود. ضمن آنکه در مدیریت نویز نیز مساله ای را ندارد و نشان می دهد برای محیط های آرام و متوسط ​​مناسب ترین گزینه است.

 

دوام مناسب باتری

حدود 15 ساعت عمر باتری برای یک بار شارژ در هدفون سونی WI-C310 اندازه‌گیری شده است که بسیار خوب است و به اندازه کافی برای یک روز کاری کامل بدون مشکل دوام خواهد آورد. با این حال، شارژ شدن آن حدود سه ساعت زمان می برد.

این را هم باید افزود که هیچ ویژگی صرفه جویی در مصرف انرژی ندارند، بنابراین لازم است که وقتی از آن استفاده نمی کنید، هدفون را خاموش کنید. برای شارژ این هدفون نیز باید از پورت شارژ USB-C استفاده نمایید. ضمن آنکه دارای قابلیت شارژ سریع است که با 10 دقیقه شارژ، تا 1 ساعت به شما امکان پخش می دهد.

 

معرفی هدفون | Sony WI-C310

 

اتصال بلوتوث

نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که این هدفون با Sony سازگار نیست برنامه Headphones Connect و هیچ گزینه سفارشی سازی اختصاصی ندارد. اما با بلوتوث 5.0 سازگار است که دارای برد مناسب 10 متر می باشد. بنابراین اگر منبع شما نیز از آن پشتیبانی کند، می توانید دریافت بدون تاخیری را داشته باشید.

با این حال، این هدفون نمی تواند به طور همزمان به چندین دستگاه متصل شوند و از NFC پشتیبانی نمی کنند.درحقیقت هدفون بی ‌سیم سونی Sony WI-C310 با فناوری بلوتوث عرضه شده است تا از گوش دادن بدون نقص و بدون وقفه لذت ببرید. می توانید موسیقی خود را با کیفیت صدای واضح از درایورهای 9 میلی متری هدفون بلوتوث Sony WI-C310 گوش دهید.

 

دستیار صوتی

شما به راحتی می توانید هدفون Sony WI-C310 را با تلفن هوشمند خود متصل کنید و از میکروفون داخلی برای برقراری تماس های هندزفری استفاده کنید. ضمن آنکه با دستیار صوتی Siri و Google Assistant سازگار است. با لمس دکمه چند منظوره کنترل از راه دور، می توانید دستیار هوشمند دستگاه تلفن همراه خود را متصل کنید.

 

ویدیو معرفی محصول