معرفی هدفون | Turtle Beach Stealth 300

معرفی هدفون سیمی Turtle Beach Stealth 300 Headset

هدفون سیمی و راحت  Turtle Beach Stealth 300 Headset، مخصوص بازی‌ میباشد. آنها از طراحی و کیفیت ساخت مناسبی برخوردارند و برای استفاده بسیار راحت و آسان هستند، اما این هدفون‌ سر و صدای چندانی را مسدود نکرده و نشت زیادی دارد.

 

هدفون Turtle Beach Stealth 300 Headset در یک نگاه

  • هدفون های سیمی و دارای تأخیر کم
  • بالشتک های بزرگ و غیر قابل چرخش و قابل تنفس همراه با هدبند نرم و مستحکم
  • برخورداری از کابل غیر قابل جدا شدن
  • دارای طرح کنترل بسیار آسان برای استفاده
  • دارای کنترل صدا و پشتیبانی از میکروفون برای کنترلرهای Xbox و PS4
  • دارای طول عمر باتری 26 ساعت و برخورداری از شارژ سریع
  • عملکرد و کیفیت ضبط مناسب میکروفون

 

معرفی هدفون | Turtle Beach Stealth 300

 

طراحی هدست

Turtle Beach Stealth 300 دارای بالشتک های گوشی بزرگ و یک هدبند پهن هستند که با مقدار مناسب فوم پوشیده شده و راحتی مناسبی را منتقل می کنند. البته این هدفون دارای یک طرح متفاوت است که فلز را در مرکز قاب نشان می دهد.

همچنین روکش بالشتک ها از پارچه قابل تنفسی است که می تواند برای بازی های طولانی مناسب باشد. ضمن آنکه دارای یک طراحی بازی مناسب با حاشیه های رنگی زیبایی هستند که در عین سادگی می تواند جذابیت های لازم را نیز داشته باشد. این نکته را نیز باید افزود که این هدفون ها مخصوص فضای باز نبوده و بیشتر برای طراحی بازی و در فضای بسته در نظر گرفته شده اند.

این هدفون سبک دارای وزن 0.5 پوند است که می تواند راحتی مناسبی را روی سر ایجاد کند. ضمن آنکه به خوبی روی سر قرار گرفته و با توجه به بالشتک های بزرگ گوشی، به راحتی در اطراف اکثر گوش ها قرار می گیرند که می تواند برای بازی در مدت طولانی کاملا مناسب بوده و احساس خستگی را ایجاد نکند.

هدست سیمی و مخصوص بازی Turtle Beach Stealth 300 از کنترل های کمی برخوردار است و استفاده از آن را بسیار ساده کرده است. این هدفون ها یک تنظیم کننده صدا و میکروفون دارد که با کمک آن می توانید میزان صدا را در زمان بازی خود تنظیم و کنترل نمایید. ضمن آنکه برای غیرفعال کردن کامل میکروفون، می توانید آن را تا کنید.

از سویی دیگر، دو دو دکمه در گوشی چپ تعبیه شده است که برای جابجایی بین چهار ایستگاه از پیش تنظیم صدا و روشن یا خاموش کردن هدفون می باشد. در حقیقت باید گفت که این یک طرح کنترل آسان برای استفاده و پاسخگویی در هدفون است.

 

مناسب برای استفاده طولانی در بازی

Turtle Beach Stealth 300 به لطف پارچه متخلخل استفاده شده در بالشتک های گوش، تا حدی تنفس است. با این حال، از آنجا که آنها مهر و موم مناسبی در اطراف گوش های شما ایجاد می کنند، باعث می شوند جریان هوا کمی هوا داشته باشد که این احتمال ایجاد می شود که گوش های شما پس از بازی های طولانی اندکی گرم شود. همچنین این هدفون های بازی، چندان قابل حمل نیست. این هدفون ها در اندازه ای بزرگ بوده و قابل جمع شدن به شکل جمع و جورتری نیستند.

کیفیت ساخت کاربردی و با دوام

آنچه که می توان در این جا اشاره نمود این است که Stealth 300 از کیفیت ساخت پلاستیکی برخوردار است که در مقایسه با برخی دیگر از هدست های بازی دوام قابل قبولی دارد. بالشتک های گوش کاملاً متراکم هستند و در اثر ضربات و یا افتادن آسیب نخواهند خورد. همچنین هدبند به اندازه کافی انعطاف پذیر است تا فشار استفاده در بازی را به خوبی تحمل کند.

ضمن آنکه این هدفون برای ورزش ساخته نشده است. با وجودی که هدبند آن ها از استحکام خوبی برخوردار بوده و برای بازی های در منزل مناسب به نظر می رسد، اما برای فعالیت های بدنی ساخته نشده اند و می توانند دست و پا گیر بوده و هنگام دویدن کاملاً متزلزل می شوند. آنها یک کابل غیر قابل جدا شدن نیز دارند که می تواند هدفون را هنگام دویدن و یا تمرین های ورزشی، از سر شما منحرف کند.

 

معرفی هدفون | Turtle Beach Stealth 300

 

کیفیت صدایی مناسب در هدست

سازگاری پاسخ فرکانس هدست سیمی Turtle Beach Stealth 300 بسیار خوب است. تحویل باس کاملاً سازگار بوده و حداکثر انحراف آن از 3dB در 20 هرتز کمتر می باشد. تحویل سه گانه آنها نیز حتی از محدوده باس سازگارتر است که احتمالاً به دلیل نوع طراحی گوشی های این هدفون است.

همچنین Stealth 300 از دقت باس خوبی برخوردار است. فرکانس پایین در 10 هرتز می باشد که بسیار عالی است که باعث می شود یک باس عمیق ایجاد شود که قادر به تولید ضربات در هیپ هاپ و فیلم شود. علاوه بر این ، پاسخ دامنه کاملاً مسطح است اما به طور مداوم در حدود 4dB تأکید می شود که صدا می تواند رونق بگیرد که ممکن است مورد علاقه طرفداران باس سنگین باشد.

از سویی دیگر، دقت میانی Turtle Beach Stealth 300 بسیار خوب است. میانه کمی ناهموار اما متعادل است که باعث تولید واضح سازهای اصلی خواهد بود. دقت سه گانه نیز در این هدست ها خوب است. پاسخ نسبتاً ناهموار بوده و تأكید نمی شود.

این موضوع، تاثیری بر میزان سه برابر کم در حدود 3dB دارد و در اواسط سه برابر در حدود 1dB تأکید می شود. در نهایت سه برابر آنها کاملاً متعادل است. لازم به ذکر است که این هدست های سیمی و مخصوص بازیTurtle  از یک صحنه صدای متوسط برخوردار بوده و از دقت و اندازه مناسبی برخوردار است که قادر است یک صحنه صوتی نسبتاً طبیعی را در داخل سر نشان دهد.

 

جداسازی صوتی در هدست

هدست Turtle Beach Stealth 300 دارای عایق صدا ضعیفی است. اگرچه این هدفون ها با طراحی پشت بسته هستند، اما بالشتک های قابل تنفس آنها، باعث شده است که در جداسازی کاملاً باز و ضعیف عمل کنند. آنها به هیچ وجه در باس و میان رده ایزوله نمی شوند. با این حال ، می توانید با افزایش صدای هدفون، مقداری از این سر و صدا را مخفی کنید.

از سویی دیگر باید اضافه کنیم که عملکرد نشتی کمتری را در این هدفون ها شاهد هستید. بخش قابل توجهی از نشت آنها بین 500 هرتز و 5 کیلوهرتز پخش می شود که دامنه نسبتاً وسیعی است. اگرچه نشت آنها به اندازه هدفون های پشت باز واضح نیست.

ضمن آنکه میکروفون Beach Stealth 300 دارای عملکردی مناسب بوده و در محیط های ساکت، گفتار کاملاً دقیق و به راحتی قابل درک است. همچنین این میکروفون از کیفیت ضبط مناسبی برخوردار است و فرکانس پایین در 160 هرتز می باشد که نشان دهنده این است که صدای شما نسبتاً متناسب به نظر می رسد.

قابلیت های کنترل نویز در میکروفون نیز تقریباً متوسط است. آنها برای محیط های ساکت و با صدای متوسط مناسب هستند، اما ممکن است نتوانند گفتار را از سر و صدای محیط هایی بسیار شلوغ جدا کنند.

 

معرفی هدفون | Turtle Beach Stealth 300

 

دوام عالی باتری

هدفون Turtle Beach Stealth 300 باتری خوبی دارد که با یک بار شارژ، حدود 26 ساعت پخش مداوم را فراهم می کند. همچنین برای این هدست مخصوص بازی، شارژ سریع را نیز ایجاد کرده است. لازم به ذکر است که آنها یک تایمر خاموش خودکار دارند که در صورت غیرفعال بودن، هدفون را خاموش می کند و این باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.

همچنین این هدفون های بازی، دارای اتصال سیمی هستند که کنترل صدا و پشتیبانی از میکروفون را برای کنترل کننده های Xbox و PS4 فراهم می کند. با این حال، برای کار با میکروفون به یک جک صوتی 4 پین یا یک آداپتور هدست نیاز دارید. ضمن آنکه باید اشاره کنیم که این هدست پایه ندارد.

بنابراین می توان گفت که Turtle Beach Stealth 300 یک هدست مخصوص بازی سیمی با کاربردی مناسب است که از امکانات یا گزینه های اتصال زیادی برخوردار نیست. اما می تواند گزینه ای مناسب برای بازی های طولانی بوده و برای گیمرهای حرفه ای می تواند انتخاب مناسبی باشد. برای آن که بتوانید اطلاعات بیشتری را در این باره کسب نمایید، می توانید راهنمایی های لازم را از کارشناسان تهران اسپیکر دریافت نمایید.