شماره تلفن021-91303030
تهران اسپیکر

سبد خرید شما خالی است.

اسپیکر خودرو چیست؟

اسپیکر خودرو چیست؟

اسپیکر خودرو

اسپیکر خودرو چیست؟ | What Is Car Speaker

 

موسیقی غذای روح انسان هاست و بدون شک این مورد مهم سبب شده است تا در هر محیط و مکانی به فکر وسیله‌ای باشند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن از موزیک‌های مورد‌علاقه خود بهره‌مند شوید. سیستم صوتی درون اتومبیل‌ها تغییر عمده‌ای در زندگی روزمره بشریت داشته است. برای اولین بار در سال 1950 بود که به صورت دریافت فرکانس‌های رادیویی اتومبیل‌ها از پخش کننده‌ی صدا برخوردار بودند. آن هم فقط به صورت فرکانس‌های “AM”. اما دو سال بعد یعنی در سال 1952 این فرکانس‌های رادیویی تبدیل به فرمت “FM” شدند.

 

اسپیکر خودرو چیست؟ | What Is Car Speaker

 

اما این تکنولوژی تغییر عمده‌ی خود را در سال 1984 به خوبی حس کرد. سیستم پخش صوت اتومبیل‌ها در این سال تبدیل به قابلیت پخش موزیک از روی فایل‌های CD و DVD شد. امروزه این قابلیت به چند دکمه بر روی فرمان و یا اتصال به موبایل ختم میشود یا حتی فرمان‌های صوتی که برای پخش موزیک درون ماشین و یا به بیان کلی اسپیکر خودرو اسپیکری است که دارای دوخروجی متصل به ضبط یا همان کنترل کننده صدای ماشین دارد که پخش موزیک را ممکن میکند.

 

اسپیکر خودرو چیست؟ | What Is Car Speaker

 

این نوع اسپیکر به منظور اتصال درون خودروها اختراع شده است و میتواند به شکل‌های مختلفی ارتقاء یابد. امروزه بهترین اسپیکرها و سیستم صوتی‌های درون اتومبیل‌ها توسط کمپانی بوز تولید و طراحی میشود. اسپیکرهای خودرو میتوانند با اتصال به یک امپلی‌فایر یا ووفر صدایی چندین بار بزرگتر و قوی‌تر از حالت معمولی خود داشته باشند.

دیدگاه‌های نوشته 3

  کاربرصابر علوی 21 آبان 1400

  مرسی از توضیحات کاملتون
  من تجربه شنیدن صدای اسپیکر خودروی بنگ اند الفسن رو داشتم و میتونم بگم فوق العاده ترین و منحصر بفرد ترین صدایی بود که شنیدم

  کاربرکاربر تهران اسپیکر 16 اردیبهشت 1400

  ?shoma speaker mashin ham darid

  پاسخ مدیریت :
  خیر - در حال حاضر اسپیکرهای خانگی و قابل حمل و انواع هدفون

  کاربرمحمد کشتکار کاظمی 16 اردیبهشت 1400

  من از مشتریاتونم خیلی خوشحال میشم اگه اسپیکر های ماشین هم موجود کنید