معرفی اسپیکر مانیتورینگ Yamaha HS5i

اسپیکر مانیتورینگ Yamaha HS5i یکی از محصولات بی رقیبی است که می توان هنگام انتخاب مانیتورهای مرجع استودیویی برای میکس و تولید موسیقی، آن را در نظر گرفت. این محصول، طراحی را ارائه می دهد که بر شفافیت و وضوح صوتی، بدون هیچ گونه نقصی، صدای اصلی را تأکید می کند. در حالی که بسیاری از تولیدکنندگان به دنبال افزایش صدای مانیتورهای خود هستند تا جلوه ای چشمگیر داشته باشند، این اسپیکر مانیتورینگ به گونه ای طراحی شده اند که به بهترین ترکیب ممکن دست پیدا کنند. برای دست یابی به اطلاعات کامل تر، میتوانید با تهران اسپیکر همراه باشید.

نگاه اجمالی به اسپیکر مانیتورینگ Yamaha HS5i

 • سیستم مانیتورینگ دو طرفه فعال دو طرفه
 • انواع ورودی 1x XLR ، 1 x 1/4 اینچ
 • ابعاد 170*222*285 میلی متر و وزن 5.5 کیلوگرم
 • نصب آسان همراه با نقاط نصب بر روی 4 سطح
 • آهنرباهای بزرگ در طراحی مدار مغناطیسی پیشرفته
 • تقویت کننده داخلی 45 وات LF ، 25 وات HF
 • آمپرهای قدرت اختصاصی مطابق با ووفر و توییتر
 • برخورداری از قابلیت کنترل اتاق و مرتب سازی بالا
 • ورودی های XLR و TRS برای منابع صوتی متعادل و نامتعادل
 • درایورهای با کارایی بالا به همراه ووفر 5 اینچی، توییتر گنبد 1 اینچی
 • ساختار مناسب محفظه از جنس ام دی اف، برای از بین بردن طنین های ناخواسته
 • محدوده فرکانس بین 54 هرتز تا 30 کیلوهرتز با حداکثر فشار اسمی 10 دسی بل

نصب انعطاف پذیر

این سری از اسپیکرهای مانیتورینگ HS5I، برای نصب در بسیاری از شرایط کاملاً مناسب هستند. سیستم نصب انعطاف پذیری که در پشت این دستگاه نصب شده است، به این معنی است که می توان آن را به دیوار متصل کرد و در هر جهت آن را قرار داد. سیستم براکت، به همراه کنترل بالای اتاق ارائه شده است و بدان معناست که همیشه می توانید بدون در نظر گرفتن محیط، بهترین میدان صدا را دریافت کنید.

طراحی محفظه

محفظه Yamaha HS5iاز MDF بسیار متراکم و انعطاف پذیر با پاسخ صوتی و میرایی مناسب ساخته شده است که برای مانیتورینگ مرجع کاملاً مناسب است. مهندسان سری HSI یاماها، از بیش از یکصد سال تجربه طراحی پیانو استفاده کرده و یک تکنیک سنتی سه طرفه را در این سیستم صوتی فوق العاده به کار برده اند. این معماری معمول در طراحی معماری ، گوشه های محوطه را محکم محکم کرده و دوام بالایی را تضمین می کند و در عین حال به از بین بردن طنین ناخواسته ای که می تواند بر روی صدای کلی تأثیر بگذارد نیز کمک می کند.

 

معرفی اسپیکر مانیتورینگ Yamaha HS5i

 

برتری سیستم HS5i

از دهه 1970 صدای برجسته مانیتورهای مرجع یاماها به دلیل دقت بالای آنها، به یک استاندارد واقعی صنعت تبدیل شده است. بر خلاف اسپیکرهای استودیویی با فرکانس های باس یا سه برابر که ممکن است در ابتدا خوشایندتر به نظر برسند، این اسپیکرهای یاماها، به گونه ای طراحی شده اند که دقیق ترین مرجع ممکن را در اختیار شما قرار دهند و یک پلتفرم صوتی ایده آل برای ساخت در سراسر فرآیند ترکیب را ارائه می دهند.

تیم مهندسی یاماها، با ترکیب دانش، تخصص و فن آوری های پیشرفته صوتی، هر جنبه ای را که به اطمینان این مانیتورها در این صنعت کمک کرده است را مورد بررسی قرار داده و سپس بهینه سازی کرده است. این سری HS یک مدل جدید 6.5 اینچی را به مجموعه اضافه می کند و دقت استثنایی را به محیط های ضبط می افزاید.

مبدلهای توسعه یافته

Yamaha HS5i دارای مبدل های توسعه یافته است که در طیف وسیعی از پهنای باند به پاسخ شگفت انگیزی دست می یابند. این مبدلها از طراحی میدان مغناطیسی پیشرفته ای استفاده می کنند که جریان پاسخ مغناطیسی را تنظیم می کند تا انتقال صوتی طبیعی را فراهم کند. مواد و طراحی هر جزء به دقت مورد بررسی مجدد قرار گرفته تا دقت بازتولید سیگنال در طیف صوتی به شدت افزایش یابد.

 

معرفی اسپیکر مانیتورینگ Yamaha HS5i

 

توییتر

این سیستم یاماها، دارای یک توئیتر گنبدی بسیار کارآمد است که دامنه فرکانس مناسب و کاربردی را بطور قابل توجهی افزایش می دهد و صدایی با وضوح عالی ارائه می کند. با استفاده از موجی که برای به حداقل رساندن ارتعاش طراحی شده است، توییتر این اسپیکر مانیتورینگ قادر است صدایی صاف و بدون نوسان فرکانسی ارائه دهد.

ووفر

Yamaha HS5i با ووفرهای فوق العاده واکنش گرا همراه است که از آهنرباهای بزرگ و با دقت استفاده می کنند و صدایی با اعوجاج کم را در هر سطح خروجی تولید می کنند. همه اجزای موجود در این ووفرهای قدرتمند، در عین حال که سطح میانی شفاف و دقیقی را ارائه می دهند، به بیس خیره کننده سری HS کمک می کنند.

همچنین از یک تقویت کننده استفاده می کنند که کاملاً با مبدل های مورد استفاده در هر مدل مطابقت دارد. این واحد تقویت کننده با طراحی یک آمپ اختصاصی جداگانه برای ووفر و توییتر، این اطمینان را ایجاد می کند که هر اسپیکر سری HS به طور مداوم صدایی با وضوح بالا و پاسخ فوق العاده صاف را ارائه می دهد.

فناوری کاهش نویز

طراحی درگاه Yamaha HS5i می تواند بر وضوح صدا کلی تأثیر بسزایی بگذارد. به طور معمول گردش هوا در دو طرف درگاه می تواند ارتعاشاتی را در داخل درگاه ایجاد کند و باعث ایجاد صدای ناخواسته شود. مهندسان یاماها با اتخاذ فناوری پیشرفته کاهش نویز که شامل تجزیه و تحلیل کامل تصویر صدا است، می توانند آن را کنترل و کاهش دهند.

از طریق این تجزیه و تحلیل عمیق در این اسپیکر یاماها، به طراحی پورت ایده آل رسیده که منجر به کاهش نویز قابل شنیدن تا 6 دسی بل می شود. استفاده از این فناوری پیشرفته به این اسپیکرهای مانیتورینگ ، این امکان را می دهد تا بتوانند بالاترین سطح درخواست محیط های تولید حرفه ای را برآورده کنند.

کنترل و اتصال

تمامی سیستم های مانیتورینگ سری HSI ، دارای دو کنترل پاسخ با تنظیمات دقیق هستند که به شما امکان می دهد عملکرد مانیتور را بسته به آکوستیک سطحی استودیو یا اتاق تولید خود تنظیم کنید. اسپیکرهای مانیتورینگ Yamaha HS5i با اتصالات ورودی XLR و TRS می توانند طیف وسیعی از منابع متعادل و نامتعادل مانند میکسر، صفحه کلید، رابط صدا و موارد دیگر را در خود جای دهند.

 

معرفی اسپیکر مانیتورینگ Yamaha HS5i

 

درایورهای مناسب

Yamaha HS5i از دو تقویت کننده، با درایور 5 اینچی با فرکانس پایین ، همراه با پاسخ های شگفت انگیز و انتقال صوتی طبیعی استفاده می کند. این درایورهای 5 اینچی از آهنرباهای با کیفیت بالا، برای ارائه فرکانس های پایین با وضوح بالا در هر سطح خروجی، با اعوجاج فوق العاده کم استفاده می کند.

در حقیقت درایورهای مورد استفاده در Yamaha HS5i عملکرد صوتی فوق العاده ای را ارائه می دهند که توسط یک سیستم نصب پیچیده به طور قابل توجهی افزایش می یابد. آرایش علمی موقعیت نصب طراحی شده، ارتعاشات و طنین های ناخواسته را از بین می برد و به بلندگو اجازه می دهد تا پتانسیل صوتی کامل خود را بدون اعوجاج درک کند.

طراحی مدار مغناطیسی پیشرفته

در هماهنگی با طراحی مدار مغناطیسی پیشرفته HS5i، این آهن‌ربا های قوی، میدان شار قوی، یکنواخت و کاملاً کنترل شده را ارائه می دهند که پاسخ بسیار صاف و کارایی بالایی را در محدوده فرکانسی وسیع ترب ارائه می دهد.

پاسخگویی در هر اتاق

این اسپیکرهای یاماها، عملکرد مانیتورینگ فوق العاده ای را ارائه می دهند و شما را قادر می سازد تا ترکیبات خود را به درستی انجام دهید. حتی می توانید نظارت دقیق خود را در هر موقعیتی انجام دهید. HS5i دارای کنترل اتاق و تنظیمات پاسخ دهی بالا است که به شما امکان می دهد سیستم مانیتورینگ خود را برای پاسخ بهینه با اتاق خود تنظیم کنید. بنابراین چه در یک اتاق کنترل باشید یا در یک اتاقک قابل حمل، با این سیستم، همواره می توانید به نظارت خود اعتماد کنید.