معرفی اسپیکر استودیویی یاماها Yamaha HS7i

اسپیکر استودیویی یاماها Yamaha HS7i به شما کمک می کند تا صداهایی با کیفیت بهتر را ضبط کنید. برند یاماها، به طور مداوم طراحی خود را توسعه داده و به تکمیل کرده اند، در نتیجه اسپیکرهای این سری، با درایورهای دوتایی جدید طراحی شده و با محفظه هایی استاندارد ارائه شده است که دقت شگفت انگیزی همانند اسپیکر JBL Quantum Duo فراهم می کند. می توانید اطلاعات کامل تری را درباره این محصول، در تهران اسپیکر دریافت کنید.

نگاه اجمالی بر Yamaha HS7i

معرفی اسپیکر استودیویی یاماها Yamaha HS7i

  • ورودی های جک XLR و TRS و مصرف برق 55 وات
  • ابعاد 210 در 332 و 284 میلی متر و با وزن 8.7 کیلوگرم
  • درایورهایی با عملکرد بالا و سیستم نصب کاربردی
  • نقاط نصب بر روی 4 سطح و مجهز به براکت جهت نصب روی دیوار
  • اسپیکر استودیویی دو طرفه با برخورداری از ال ای دی سفید رنگ
  • طراحی مدار مغناطیسی پیشرفته برای ایجاد پاسخ صاف و کارآیی هوشمندانه
  • پاسخگویی مطلوب در هر اتاق همراه با عملکرد فوق العاده مانیتورینگ
  • دارای قابلیت کنترل اتاق و کنترل های مرتب سازی بالا بر اساس محیط
  • جنس محفظه ام دی اف با استحکام کامل، برای از بین بردن طنین های ناخواسته

درایور با عملکرد بالا

درایورهای مورد استفاده در اسپیکر استودیویی یاماها Yamaha HS7i عملکرد صوتی فوق العاده ای را ارائه می دهند که همراه با یک سیستم نصب مناسب، این قابلیت ارتقاء می یابد. آرایش علمی پیچ ها و موقعیت های نصب طراحی شده، ارتعاشات و صداهای ناخواسته را از بین می برد و به اسپیکر اجازه می دهد تا پتانسیل صوتی کامل خود را بدون نویز محیط اطراف ارائه کند.

همچنین، فریم های توییتر از یک طرح پیشرفته استفاده می کنند که به شما امکان می دهد جزئیات فرکانس بالا را با دقت بالایی بشنوید. فریم ضخیم تر توییتر، همچنین باعث کاهش صدا می شود که می تواند با وضوح سه برابر تداخل داشته باشد. بنابراین پاسخ، در سراسر طیف صوتی،  صاف و دقیق است و این به معنای ضبط صدای بهتر برای شما خواهد بود.

این اسپیکر های استودیویی، دارای یک ووفر 165 میلی متری و توییتر 25 میلی متری است و با پاسخ فرکانسی بین 43 هرتز تا 30 کیلوهرتز کیفیت صوتی بسیار مطلوبی را ارائه می نماید. بنابراین می توان گفت که تیم مهندسی یاماها توانسته است با تجربه و تخصص کسب شده، از فناوری و تکنولوژی پیشرفته روز استفاده کرده و در مسیر بهینه سازی سیستم های صوتی خود قدم هایی موثر را بردارد. به طوری که بتوانند به محصولی قابل اعتماد در محیط های ضبط، تبدیل شوند.

طراحی مدار مغناطیسی پیشرفته

معرفی اسپیکر استودیویی یاماها Yamaha HS7i

یاماها Yamaha HS7i ، آهنرباهای بسیار بزرگ را در خود جای می دهند. در هماهنگی با طراحی مدار مغناطیسی پیشرفته HS7i ، این آهنرباهای قوی، دارای یک میدان قدرتمند، یکنواخت و با کنترل مناسب هستند که می توانند پاسخی بسیار شفاف و با کارایی هوشمند را در محدوده فرکانس وسیع تری ارائه دهند.آنها از تبدیل کننده های توسعه یافته ای بهره می برند که می تواند به صورت گسترده ای، پاسخ دقیقی را ارائه کند. آنها با برخورداری از یک میدان مغناطیسی پیشرفته می توانند انتقال صوتی طبیعی و دقیق را ایجاد نمایند.

پاسخگویی مطلوب در هر اتاق

همچنین آنها عملکرد فوق العاده مانیتورینگ را ارائه می دهند و به شما این امکان را می دهند تا ترکیبات خود را به درستی انجام دهید. HS7i دارای کنترل اتاق و مرتب سازی بالایی است که این امکان را فراهم می کند تا اسپیکرهای استودیویی خود را برای پاسخ بهینه با اتاق خود تنظیم کنید. به همین دلیل است که سیستم صوتی HS7I با ارائه صدای افسانه ای اسپیکرهای یاماها، جزئیات و وضوح فوق العاده ای را با پاسخ عالی ارائه می دهد.

اتصالات در اسپیکر

در این اسپیکر استودیویی Yamaha HS7i ، ورودی های جک XLR و TRS تعبیه شده است که سیگنال های متفاوتی را می پذیرند. آنها دارای دو کنترل با تنظیمات دقیق هستند که این امکان را فراهم می کند تا با آکوستیک سطحی اتاقها، سازگار شوند و به عنوان ورودی ، بلندگوهای HS7i می توانند طیف وسیعی از منابع، مانند میکسر، صفحه کلید و رابط های صوتی با جک های XLR و TRS را در خود جای دهند.

تقویت کننده با کارایی بالا

این اسپیکرهای یاماها، با استفاده از تقویت کننده، با طراحی جداگانه برای ووفر و توییتر عرضه شده اند تا بتوانند همواره صدایی با وضوح بالا و پاسخ فوق العاده صاف ارائه نمایند. .

طراحی محفظه

محفظه اسپیکر استودیویی یاماها Yamaha HS7i برای از بین بردن صدای ناخواسته و افزایش دقت بازتولید صدا، با استحکام بسیار بالایی طراحی و ساخته شده است. محفظه ها از یک MDF بسیار متراکم و انعطاف پذیر ساخته شده است که برای اسپیکرهای مانیتورینگ مرجع کاملاً مناسب است.

کاهش نویز

لازم به ذکر است که طراحی درگاه اسپیکر، می تواند بر وضوح صدای کلی تأثیر بسزایی بگذارد. به طور معمول، در دو طرف درگاه، می تواند ارتعاشات هوا ایجاد شود که صداهایی ناخواسته را به وجود می آورد. در این محصول یاماها، با استفاده از فناوری پیشرفته کاهش نویز ، این مساله به شدت کاهش یافته است.