۴ تا از بهترین هدفون های پشت گردنی یا Neckband – بهار ۲۰۲۱

اگر ایرباد وایرلس مجهز به نویز کنسلینگ فعال (ANC) می خواهید یا حتی فقط یک ایرباد با عمر باتری خوب، هدفون های پشت گردنی بهترین گزینه برای خرید هستند. خیلی از عمر تکنولوژی  ANC نمی گذرد و به هر نحو، شرکت ها به تدریج این قابلیت  مفید و موثر را در ایربادهای کاملا وایرلس اولترا کامپکت و فوق جمع و جور خود قرار می دهند.

با اینکه ممکن است هدفون های پشت گردنی در مقام مقایسه کمی قدیمی به نظر برسند، اما با این وجود، طراحی بخش اصلی آنها از اولین ایرفون های بلوتوثی تغییر زیادی نکرده است و هنوز هم خیلی پرطرفدار هستند. خیلی از افراد این خاصیت هدفون های پشت گردنی را می پسندند که می توان راحت آن را دور گردن انداخت و بی خیالش شد.

می توانید بدون نگرانی از افتادن ایربادها آنها را از گوش در آورده و با دوست خود صحبت کنید و هر موقع خواستید، آن را داخل گوش گذاشته و از موسیقی لذت ببرید. با اینکه تکنولوژی کاملا بی سیم در حال رسیدن و جلو زدن از هدفون های پشت گردنی است اما در مجموع این نوع هدفون ها هنوز هم ANC، میکروفون و عملکرد باتری بهتری دارند.

اگر به دنبال انتخاب های تاپ ما از میان دیگر ایربادها و هدفون های داخل گوشی هستید، پیشنهادات ما را در زمینه بهترین ایربادهای بلوتوثی وایرلس مخصوص رانینگ و تمرین و همچنین بهترین ایربادهای مجهز به تکنولوژی نویز کنسلینگ بررسی کنید.

 

بهترین هدفون های پشت گردنی:هدفون وایرلس SONY WI-1000X

 • نوع : داخل گوشی
 • انکلوژر: پشت بستهوایرلس : بله
 • نویز کنسلینگ : بله
 • میکروفون : بله
 • مبدل : آرماتور متعادل

 

بهترین هدفون بلوتوثی پشت گردنی که تاکنون تست کرده ایم هدفون سونی وایرلس  WI – 1000 X است. اگر چه ممکن است وسوسه شوید به جای آن، هدفون وایرلس نسل جدیدتر سونی مدل WI – 1000 XM2  انتخاب کنید، اما مدل  WI – 1000 X عملکرد کلی بهتر و حتی قابلیت سفارشی سازی بیشتری دارد، عمر باتری آن طولانی تر و تکنولوژی نویز کنسلینگ در آنها کمی قوی تر است و به طور پیش فرض، صدای نسبتا متعادل تری دارند.

با اینکه این هدفون ها به خودی خود عملکرد خیلی خوبی دارند، سازگاری عالی آنها با اپلیکیشن SONY Headphones Connect نیز به افزایش سطح حرفه ای آنها کمک می کند.

این هدفون ها به طور پیش فرض، دارای صدای خنثی و فراگیری هستند. با این حال با استفاده از این اپلیکیشن نه تنها می توان با یک اکولایزر گرافیکی، ویژگی های صدا را تنظیم کرد بلکه همچنین می توان افکت اضافه کرد، مکان یابی صوتی را سفارشی سازی کرد و حتی صدای محیطی مجازی را فعال نمود.

همچنین می توان وقتی شارژ باتری ۱۰ ساعته این هدفون ها تمام می شود، از آنها به صورت سیم دار نیز استفاده کرد. این سیم یک کابل میکرو یو اس بی TRS یک و هشت دهم اینچی است. این قابلیت به خصوص در زمان مسافرت خیلی باارزش است.

متاسفانه برای بعضی افراد، فشار ایرباد بر روی مجرای گوش ناراحت کننده است و این ممکن است با گذشت زمان باعث خستگی زیاد شود. از نکات مثبت آن این است که این ایرفون های پشت گردنی ۷ سری مختلف دارند و شما می توانید از بین آنها مناسب ترین سری را برای خود انتخاب کنید.

هدفون های داخل گوشی نیز به ایزوله کردن نویز پسیو کمک می کنند. این نوع هدفون ها که مجهز به تکنولوژی در خور تحسین نویز کنسلینگ فعال نیز هستند، نویزها را به طور قابل توجهی ایزوله می کنند.

استفاده از هدفون هایی با این قابلیت ها به  خصوص برای مسافرت یا افرادی که مکررا جا به جا می شوند توصیه می شود که نهایتا آنها را به بهترین هدفون های پشت گردنی تبدیل می کند.

۴ تا از بهترین هدفون های پشت گردنی یا Neckband - بهار ۲۰۲۱

بهترین هدفون های پشت گردنی از نظر کیفیت میکروفن: هدفون وایرلس Jabra Elite 65e

 • نوع : ایرباد
 • انکلوژر : پشت بسته
 • وایرلس : بله
 • نویز کنسلینگ : بله
 • میکروفن : بله
 • مبدل : دینامیک

 

بهترین هدفون های بلوتوثی پشت گردنی (از نظر کیفیت میکروفن) که تست کرده ایم هدفون وایرلس Jabra Elite 65e  می باشد. این ایربادهای جذاب و زیبا دارای یک میکروفن اینلاین (داخل سیم قرار گرفته است) هستند که در نزدیکی دهان شخص قرار می گیرد.

این کار کمک می کند که وظیفه ایزوله کردن گفتگوهای شخص از نویزهای بلند محیطی به درستی و به طور رضایت بخشی انجام شود.

همچنین این قابلیت کمک می کند که صدا با کیفیت کلی مناسبی ضبط شود و نسبتا قوی تر و خیلی شفاف تر باشد. حتی یک دکمه میوت اختصاصی نیز برای میکروفن بر روی ریموت اینلاین هدفون قرار گرفته است.

همچنین این هدفون ها با یک سیستم موثر و قدرتمند  ANC تجهیز شده اند که تا حد زیادی جلوی نویزهای محیطی را می گیرد  و به شما کمک می کند که حتی در محیط های پر سر و صدا تمرکز خود را روی صحبت تلفنی خود حفظ کنید.

همچنین این هدفون ها را می توان با دو دیوایس به طور همزمان جفت کرد که به شما امکان می دهد بدون نیاز دوباره به انجام فرآیند جفت کردن، هم از گوشی و هم از کامپیوتر تماس دریافت کنید.

عمر باتری مثبت ۸ ساعت آنها نیز برای یک روز کامل استفاده کافی است و اپلیکیشن همراه آنها شامل تنظیمات اختصاصی پیکربندی میکروفن می باشد.

متاسفانه، این هدفون ها تا حدی دارای تاخیر صوتی بلوتوثی هستند، اگر چه که دیوایس ها و اپلیکیشن های متفاوت به میزان  های مختلفی این نقص را جبران می کنند، بنابراین تجربه شخصی شما در دنیای واقعی ممکن است متفاوت باشد.

این ایربادها به لطف ویژگی های گسترده و عملکرد کلی و مناسب میکروفن، در بین بهترین ایرفون های میکروفن  داری هستند که تاکنون تست کرده ایم.

 

۴ تا از بهترین هدفون های پشت گردنی یا Neckband - بهار ۲۰۲۱

 

بهترین هدفون های پشت گردنی از نظر قیمت: هدفون وایرلس SONY WI – C400

 • نوع : داخل گوشی
 • انکلوژر : پشت بسته
 • وایرلس : بله
 • نویز کنسلینگ : بله
 • میکروفن : بله
 • مبدل : دینامیک

 

هدفون وایرلس SONY WI – C400، بهترین ایرباد پشت گردنی در محدوده قیمت مناسب ها است که ما تست کرده ایم. این هدفون های داخل گوشی، داخل گوش ثابت قرار می گیرند، پس در هنگام ورزش و تمرین از گوش بیرون نمی افتند.

آنها کاملا راحت هستند و حتی دارای سه سری با سایزهای مختلف نیز هستند که به شما کمک می کنند بهترین و اندازه ترین سری ممکن را داشته باشید.

این مدل به طور پیش فرض دارای مشخصه صدای نسبتا خنثی و متعادل است که برای شنیدن محتواهای صوتی مختلف مناسب می باشد، هر چند که در باز تولید فرکانس های پایین ضعیف عمل می کنند.

این مدل نشت صدای زیادی ندارد و فرار صدا به نظر خیلی کم می آید، بنابراین نباید افراد دور و بر شما را اذیت کند. همچنین شارژ این هدفون ها در هر یک بار شارژ، تا 5/17 ساعت طول می کشد که برای نیاز یک روز پر مشغله کاملا کافی است به طوریکه نیاز به شارژ مجدد در طول روز نخواهید داشت.

متاسفانه با اینکه این هدفون ها کیفیت ساخت مطلوب و مناسبی دارند، اما به نظر می رسد که کابل های نازک متصل به ایربادها خیلی ضعیف باشند. همچنین به این دلیل که نمی توانند فرکانس های پایین را باز تولید کنند، برای گوش دادن به ژانر موسیقی بم و سنگین مثل EDM و هیپ هاپ مناسب نیستند.

بر این اساس، اگر بودجه محدودی دارید، این هدفون های پشت گردنی عملکرد کلی نسبتا خوبی دارند.

 

۴ تا از بهترین هدفون های پشت گردنی یا Neckband - بهار ۲۰۲۱

 

جایگزین ارزان تر: وایرلس SONY WI-C310

 • نوع : داخل گوشی
 • انکلوژر : پشت بسته
 • وایرلس : بله
 • نویز کنسلینگ : بله
 • میکروفن : بله
 • مبدل : دینامیک

اگر می خواهید پول کمتری بابت یک ایرفون  وایرلس بپردازید ایرفون وایرلس sony WI-C310 را مد نظر قرار دهید. اما این مدل به اندازه هدفون وایرلس SONY WI – C400 در گوش ثابت نمی ماند و عملکرد کلی میکروفن آن هم ضعیف تر است، اما به طور قابل توجهی ارزان تر می باشد.

عمر باتری پیوسته و نزدیک به ۱۷ ساعته آن هم فقط کمی از عمر باتری مدل  WI – C400 کوتاه تر است. همچنین در این مدل، نویز پس زمینه به خوبی فیلتر می شود. طراحی انعطاف پذیر آنها نیز جمع و جور کردنشان را کمی آسانتر می کند و سری داخل گوشی آنها هم کاملا راحت است و صدای خیلی کمی را نشت می دهد.

پس می توانید بدون نگرانی از اذیت شدن افراد دور و بر، به محتوای صوتی خود با صدای نسبتا بالا گوش کنید. متاسفانه، این مدل با کابل های صوتی باریک و دکمه های کنترل چسبناک بر روی میکروفن ایرلاین، خیلی جذاب و شیک ساخته نشده است.

 

۴ تا از بهترین هدفون های پشت گردنی یا Neckband - بهار ۲۰۲۱

 

اگر دنبال یک هدفون داخل گوشی به صرفه با طراحی اختصاصی پشت گردنی هستید، مدل WI – C400 را بخرید. اگر می خواهید پول بیشتری صرفه جویی کنید هم مدل  WI – C310 را مد نظر قرار دهید.