AKG K612 PRO
هدفون مانیتورینگ ای کی جی

هدفون مانیتورینگ AKG K612 PRO همراه با فناوری پیشرفته پشت‌باز هستند و در کنار عملکردی عالی در کیفیت صدا، دارای راحتی مناسبی برای جلسات طولانی استفاده از آن ها میباشند. این هدفون‌ها برای میکس و مانیتورینگ حرفه‌ای صدا طراحی شده‌اند و با گوشی های بیش از حد گوش خود، برای ارائه یک صحنه صوتی گسترده و دقیق مناسب هستند. همچنین دیافراگم های ثبت اختراع شده، صوتی طبیعی را ارائه می دهند تا این امکان را داشته باشید از تمامی جزئیات برجسته صدا بهره ببرید.

 

در یک نگاه

  • طراحی حرفه‌ای به شکل Over-Ear
  • فناوری پیشرفته برای تشخیص دقیق فرکانس های صدا
  • فناوری دیافراگم Varimotion برای ثبت صدا با کیفیت بالا
  • هدبند چرمی خودتنظیم برای تناسب خودکار
  • مگنت های نئودیمیم بهینه سازی شده برای کامپیوتر

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG K612 PRO

 

طراحی راحت هدفون

K612 PRO راحتی بسیار مناسبی را در هر جلسه گوش دادن به موسیقی، حاصل می کند. بالشتک های بزرگ مخملی و هدبند چرمی که به صورت خود تنظیم شونده است، به شما امکان می دهند با سهولت مناسب از آن ها استفاده کنید. بنابراین حتی در طول جلسات طولانی ضبط استودیویی، استفاده از این هدفون ها، باعث خستگی گوش شما نمی شود. هدفون K612 PRO با داشتن انواع مختلف مواد برتر و جنبه های مناسب طراحی، شما را در یک راحتی و زیبایی لوکسی محصور می کند.

هدبند خود تنظیم چرمی با تناسب ارگونومی متناسب با هر اندازه و شکل سر است. بالشتک ها از پارچه قابل تنفس ساخته شده اند و باعث لمس نرم و راحت گوش می شوند. این جنبه های طراحی کمک می کند تا خستگی گوش دادن به موسیقی ها حداقل برسد. از سوی دیگر AKG به ایجاد صداهای برجسته برای ضبط و پخش در جهان کمک کرده است. این کمپانی برای یافتن  راه های جدید جهت دریافت تجربیاتی متفاوت در هر سطح اقدام کرده است و همواره توانسته است هدفون هایی متفاوت و عالی را در مقایسه با دیگر محصولات ارائه نماید.

پس از استفاده از هدفون، به دلیل بلندگوهای آلیاژی در دو طرف، سنگین به نظر می آیند. از سوی دیگر، کابل قابل جدا شدن نیست، این ممکن است برای برخی از افراد مشکل ساز شود، اما در واقع مشکلی نیست زیرا شما نمی توانید از این هدفون در فضای باز استفاده کنید. زیرا طرح آن ها  پشت باز است و صدا مانند بلندگوهای استریو نشت می کند.

 

درایورهای حرفه ای

شما می توانید در هدفون پشت باز و حرفه ای  K612 پاسخ فرکانس پایینی را دریافت کنید که به خوبی می توانید در هنگام شنیدن موسیقی های دلخواه خود، تعادل در فرکانس بالا را دریافت کرده و پاسخ دقیقی را در سازهای صوتی مختلف مشاهده نمایید. داریورهای 40 میلی متری در این هدفون، از حساسیت بالایی برخوردار بوده و می تواند خروجی قدرتمندی را ارائه کند تا به سادگی بتوانید بر جزئیات صدا آگاه شوید.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG K612 PRO

 

فناوری دیافراگم Varimotion

هدفون AKG K612 PRO از فناوری Varimotion Diaphragm AKG استفاده می کند. این فناوری دارای طراحی دو لایه است که یک لایه نازک سبک و یک لایه متراکم ضخیم تر است. لبه های خارجی از لایه نازک بوده و در نتیجه یک پاسخ کم گسترش می یابد، در حالی که مواد ضخیم تر، عملکرد عالی SPL را برای عملکرد برتر صدا فراهم می کند. این قابلیت به این هدفون های AKG اجازه می دهد تا درایورها را دقیقاً تنظیم کرده تا بهترین عملکرد ممکن را داشته باشد، در نتیجه صدای قدرتمند و دقیق ایجاد می شود.

 

ایده آل برای میکس و مسترینگ

هدفون AKG K612 PRO با ترکیب فناوری سفارشی Varimotion Diaphragm با آهنرباهای نئودیمیم بهینه سازی شده در رایانه، از وفاداری صوتی استثنایی برخوردار است. این فناوری، استریو درجه یک و صدای بکر را ارائه می دهد. در حالی که آهنرباهای نئودیمیم، در این هدفون اعوجاج مبدل فوق العاده کم را ارائه می دهند. بنابراین نتیجه صدای کامل و گسترده ای است که به لطف دامنه فرکانس وسیع و اجزای درجه بالا، هر تفاوت صدای شما را ضبط می کند.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG K612 PRO

 

مشخصات فنی

هدفون راحت  AKG K612 PRO دارای پهنای باند فرکانس صوتی بین 12 الی39500 هرتز و حساسیت 101 dB SPL / V با حداکثر توان ورودی200 میلی وات می باشد. امپدانس این هدفون120 اهم بوده و از کابل سه متری برخوردار است و نوع رابط صوتی این هدفون جک ترکیبی پیچ دار 1/4 و 1/8 می باشد. K612 Pro هدفون های خوبی است و در رنج قیمت خود رقیب قدرتمندی است.

AKG K612 PRO هنگامی که آهنگ را پخش می کند، می تواند باس قدرتمندی داشته باشد. بازیابی جزئیات کاملا شایسته است. میانه ها همه درست هستند. در حالی که بازیابی جزئیات مشابه مدل هایK702  و K712 نیستند، اما کاملاً مناسب است. از آنجا که در مقایسه با مدل های بزرگتر کمی ساده تر است، در واقع این موضوع طبیعی تر به نظر می رسد. اوج ها نیز خوب بوده و هرگز خسته کننده نیستند.