AKG N200A
هدفون بی سیم آ کی جی

هدفون بی‌سیم و راحت AKG N200A Wireless Earphones، به ارائه یک تجربه صدای عالی اختصاص داده شده است که بیانگر خلاقیت است. این هدفون میتواند در محیط‌های ورزشی بهترین عملکرد را برای شما داشته باشد.

 

در یک نگاه

  • مناسب برای ورزش
  • کابل مناسب هدفون
  • راحتی ماندگار
  • دوام باتری
  • محتویات جعبه هدفون
  • ساختار هدفون
  • عملکرد صوتی هدفون

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG N200A

 

مناسب برای ورزش

با ارائه صدای واضح و بدون تحریف از طریق درایورهای پویای خود، هدفونهای بیسیم AKG N200A انگیزه لازم را برای تمرین ورزشهای خود در حالی که از موسیقی های دلخواه استفاده میکنید، فراهم مینماید. این هدفون بیسیم AKG با مهندسی ضدآب و ضد پاشش با امتیاز IPX7 برای ورزش طراحی شده است. بنابراین میتوانید در تمام مدت در فضای باز به تمرینهای خود بپردازید، بدون اینکه ترس از تعریق یا هوای مرطوب داشته باشید و نگران خرابی هدفون شوید.

 

کابل مناسب هدفون

کابل پارچهای با کیفیت بالا باعث میشود بدون پیچیدگی دور گردن شما باقی بماند. در حالی که آهنربا طراحی شده در این هدفون N200A اجازه میدهد هنگام استفاده از آن دور گردن ثابت باشد. همچنین ریموت چهار دکمهای با همراه میکروفونی کارآمد، امکان مدیریت موسیقی و مکالمه بدون هندزفری را فراهم میکند، بنابراین میتوانید بدون وقفه تمرین خود را ادامه دهید.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG N200A

 

راحتی ماندگار

AKG N200A Wireless برای راحتی بیشتر حتی در طی جلسات طولانی طراحی شده است. این هدفون سبک و براق است و مجهز به نوک گوشی قابل تعویض میباشد که میتوانید اندازه مناسب خود را انتخاب کنید. بعلاوه، قلاب گوش سیلیکونی باعث میشود تا از قرار گرفتن آنها در گوش خود اطمینان حاصل کنید. بالهای گوشی کمک میکند تا در هنگام آهسته دویدن، هدفونها را در محل خود حفظ کنند، بنابراین میتوانید بدون نگرانی از دست دادن آنها، روی فعالیت ورزشی خود تمرکز کنید.

 

دوام باتری

8 ساعت دوام باتری با سرعت شارژ بالا در هدفون AKG N200A آن را به دستگاهی مطمئن تبدیل میکند تا با برخورداری از شارژ کافی، انگیزه مناسب در طول طولانیترین تمرینات، داشته باشید و نگران از دست دادن موسیقی های خود نباشید. فقط با 10 دقیقه شارژ سریع یک ساعت بیشتر میتوانید از آنها استفاده کنید.

 

محتویات جعبه هدفون

این هدفونهای AKG N200A Wireless در داخل یک جعبه مقوایی فوم دار قرار گرفتهاند که شامل هدفون، کابل USB، قاب سخت، 3 اندازه نوک گوشی، ابزار تمیزکردن و دستورالعملها هستند. این انتخاب خوبی از لوازم جانبی است و هنگام جعبه گشایی احساس خوبی را ایجاد میکند.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG N200A

 

ساختار هدفون

این گوشیها در مقایسه با محصولات مشابه در بازار کاملاً کوچک هستند. طرحهای آن، به رنگهای سیاه، سفید و سبز کمرنگ است، که کاملا زیبا طراحی شدهاند. گوشیها دارای یک گوشی لاستیکی به علاوه یک پشتیبانی اضافی بزرگتر هستند که در داخل گوش اما در قسمت خارجی قرار دارند. این هدفون از طریق یک کابل پارچهای بافته شده، که تقریباً 60 سانتیمتر طول دارد، به یکدیگر متصل می شوند. درون این کابل و نزدیکتر به هدفون گوشی چپ، ریموت درون خط قرار دارد که باتری و میکروفون را نیز در خود جای داده است.

این ریموت دارای تعدادی دکمه فشاری است که به شما امکان میدهد محتوای خود را کنترل کنید. البته در زیر یک فلپ کوچک لاستیکی، درگاه میکرو USB برای شارژ باتری داخلی قرار دارد. هر دو هدفون مغناطیسی هستند، بنابراین میتوانید آنها را به هم متصل کنید. برخورداری از بازوی نگهدارنده لاستیک، باعث میشود آنها به راحتی و ایمن در گوش قرار گرفته و در هیچ زمانی سقوط نکنند. این تناسب باعث میشود که آنها سطح خوبی از ایزوله صدا را ایجاد کنند و به شما این امکان را میدهد که واقعاً از همه صداهای محیط دور شوید.

 

عملکرد صوتی هدفون

عملکرد صوتی عالی است و صدا به خوبی مخلوط و متنوع می شود و برای انواع مختلف موسیقی مناسب است و در حجمهای بالاتر، کیفیت باقی میماند. Talkthru به شما این امکان را میدهد که بدون برداشتن هدفون خود، به سرعت به مکالمه خود برسید و از محیط خود آگاه باشید. این گزینهها از طریق دکمه کنار ریموت میتوانید انتخاب کنید و هنگام جابجایی، بلافاصله متوجه کاهش صدا و تغییر کیفیت صدا میشوید.

این یک ویژگی بسیار خوب است و عالی کار میکند. این قابلیت برای زمانی که نمیخواهید گوشیهای خود را بردارید، ایدهآل است، زیرا برای شما امکان شنیدن افراد و وسایل نقلیه اطراف را ایجاد میکند. شما میتوانید برای کنترل لیستهای پخش، تقویم و موارد دیگر از طریق دستیار Google ، Siri ، دو بار روی دکمه چند منظوره ضربه بزنید.