معرفی هدفون ای کی جی | AKG N200NC

AKG N200NC
هدفون بی سیم آ کی جی

هدفون بی‌سیم و پیشرفته AKG N200NC Wireless Earphones، دارای طراحی زیبا و استحکام لازم است و برای مسافرت بوده تا بتوانید به راحتی با توجه به ساختار آلومینیومی و سیلیکونی نرم آن که همراه کاهش صدای محیط و ایجاد ترکیبی عالی از صدا ارائه میشود، از آن استفاده کنید.

 

در یک نگاه

  • کیفیت مناسب
  • طراحی راحت
  • دکمه ها و تنظیمات هدفون
  • کارایی مناسب هدفون
  • دستیار صوتی

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG N200NC

 

کیفیت مناسب

هدفونهای بیسیم AKG N200NC ، با لغو نویز فعال و صدای بی عیب امضای AKG که در بیس عمیق است و در میانه غنی است، هر صدایی را تقویت کنید. به شما امکان میدهند تا با 12 ساعت گوشدادن با بلوتوث و لغو تطبیقی صدا​​، از موسیقی ها لذت ببرید. آنها به صورت حرفه ای طراحی شده اند تا حتی در حالت شرایطی، خیره کننده به نظر برسند. همچنین هدفون AKG N200NC از فناوری Ambient Aware برای شنیدن صدای محیطی برخوردار است، در حالی که با TalkThru این امکان را دارید که در حالت گفتگوی سریع هنگام استفاده از هدفون قرار گیرید.

هنگام برقراری تماس، این هدفون، به طور خودکار به حالت مکالمه کامل تبدیل شده و به لطف لغو نویز اکو با دو میکروفون، امکان مکالمه تلفنی کاملاً شفاف را فراهم میکند. AKG دهه ها را به ارائه یک تجربه صدا اختصاص داده است که بیانگر خلاقیت است. تنهای صاف، چند بعدی و جزئیات استثنایی را کشف کنید که به شما امکان میدهد هر لایه صدا را احساس کنید. باس AKG N200NC عالی است. قدرتمند، عمیق و ضخیم است و درایورها و تنظیمات در این هدفون، به اندازه کافی خوب هستند که کیفیت صدایی عالی را ارائه کنند.

 

طراحی راحت

به لطف بند ارگونومیک و نرم هدفونهای بیسیم AKG N200NC ، به راحتی از یک هدفون با کیفیت استفاده کنید. همچنین در این هدفون یک درگاه aux-in به راحتی در قسمت جلوی گردن قرار گرفته است و یک آداپتور نیز در جعبه ارائه شده است که به شما امکان میدهد بدون هیچ زحمتی از سرگرمیهای خود لذت ببرید. این گوشیها دارای یک بند گردنی لاستیکی هستند که در آن باتری قرار دارد تا اتصال بلوتوث و لغو نویز فعال را تأمین کند. ضخامت آن زیر یک اینچ است و با لاستیک سیاه پوشیده شده است تا به شما در برابر امنیت پوست کمک کند.

این درگاه USB نوع C برای شارژ، در زیر یک فلپ لاستیکی و در داخل بند قرار دارد، قرار دارد. کابل طراحی شده در این هدفون AKG در قسمت بند گردن، دو سیم نازک میشوند و داخل گوشی میشوند. گوشیها دارای اندازههای مختلفی هستند و همچنین شامل یک قلاب بسیار کوچک هستند که درون آن قرار میگیرد و برای حفظ امنیت بیشتر گوشیها، تعبیه شدهاند.

این هدفون در داخل یک قاب قرار گرفته و از هرگونه صدمهای که ممکن است در حین حمل و نقل رخ دهد، محافظت شده است. همچنین در بسته این هدفون، کیف حمل، نوکهای گوشی مختلف، ابزار تمیز کردن، کابلهای aux و USB و آداپتور 2 پین قرار گرفته است.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG N200NC

 

دکمه ها و تنظیمات هدفون

در داخل بند AKG N200NC Wireless Earphones ، تعدادی دکمه وجود دارد که برای کنترل صدای هدفون استفاده میشود. در سمت راست دکمه روشن، خاموش، بلوتوث و دکمه هوشمند محیط قرار دارد. در سمت چپ دکمه پخش، مکث، دستیار و افزایش صدا یا کاهش، تغییر مسیر وجود دارد. میکروفون برای دستیار صوتی و مکالمات در کابل گوشی چپ قرار دارد و درگاه aux برای اتصال سیمی در انتهای قسمت سمت چپ بند گردن قرار دارد. توجه داشته باشید که باید از کابل aux استفاده کنید، زیرا این یک جک مینی است.

همچنین یک درگاه ورودی 2.5 میلی متری در انتهای شاخه سمت راست قرار دارد که میتواند همراه با کابل صوتی 2.5 میلیمتر تا 3.5 میلیمتری با طول 1.2 متری موجود در جعبه مورد استفاده قرار گیرد. هدفونها با پشتیبانی از رمزگذارهای AAC و aptX با جدیدترین کدکهای صوتی بلوتوث به روز هستند. همچنین از دستیارهای صوتی دیجیتال مختلف پشتیبانی میشود. همچنین لازم است اشاره کنیم که با روشن شدن بلوتوث و لغو فعال نویز ، از 12 ساعت پخش موسیقی خود استفاده کرده و فقط با روشن شدن ANC تا 16 ساعت پخش را دریافت کنید.

 

کارایی مناسب هدفون

عملکرد هوشمند محیط در این هدفون AKG به خوبی کار می کند. ANC را خاموش کرده و میزان صدا را کاهش میدهد و به شما امکان میدهد تا به سرعت محیط اطراف خود را بشنوید، اگرچه تا وقتی دکمه را لمس کردید، میتوانید گوشی خود را خارج کرده و به محیط گوش دهید. یکی دیگر از مواردی که N200NC برای آنها در نظر گرفته است، امکان ایجاد پروفایلهای EQ در برنامه هدفون AKG است. شما ممکن است نیازی به تغییر آنها نداشته باشید اما وجود گزینه عالی است. هر چند مشخص نیست که چه تعداد نمایه میتوانید ذخیره کنید.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG N200NC

 

دستیار صوتی

یکی از ویژگیهای خوب پشتیبانی دستیار صوتی از Siri ، Samsung’s Bixby و Google Assistant است. وقتی دکمه دستیار صوتی را دو بار می زنید، هر موسیقی که پخش میکنید قطع میشود، به شما امکان میدهد دستورات صوتی را روی تلفن خود صادر کنید. اینها را میکروفون کوچکی که روی سیم اتصال دهنده گوشی چپ به بند است، ایجاد میکند.