AKG Y400
هدفون بی سیم آ کی جی

هدفون بی‌سیم روی گوش AKG Y400 Wireless Headphones، با دارا بودن صدای مرجع AKG و پشتیبانی از کدک AAC برای تولید صوتی با کیفیت بالا طراحی شده است و به شما صدای واضح و بدون تحریف ارائه میدهد. این هدفونهای سبک، مجموعهای از ویژگیهای دیگر را نیز در اختیار شما قرار میدهند تا لذت گوشدادن به موسیقی را در شما فراهم نماید.

 

در یک نگاه

  • فناوری های به کار گرفته شده
  • دوام باتری هدفون
  • طراحی مناسب و سبک
  • درایورهای مناسب
  • کنترل و اتصالات
  • صدای دقیق و لذت بخش

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG Y400

 

فناوری های به کار گرفته شده

در هدفونY400 با استفاده از فناوری Ambient Aware، شما این انتخاب را دارید که کاملاً در موسیقی خود غرق شوید یا هنگام گوشدادن به موسیقی از محیط اطراف خود آگاه باشید. فناوری TalkThru ضمن تقویت گفتار، میزان صدا را کاهش میدهد تا بتوانید به راحتی با دوستانتان صحبت کنید.

 

دوام باتری هدفون

در هدفون AKG Y400 Wireless با 20 ساعت عمر باتری، شما میتوانید تقریباً یک روز کامل از موسیقی لذت ببرید. قابلیتی که به لطف ویژگی مکث خودکار ایجاد میشود. و با برداشتن هدفون، موسیقی را به طور خودکار متوقف میکند و پس از دوباره پوشیدن، پخش آن به طور خودکار ادامه می یابد. این موضوع باعث میشود که در میزان مصرف شارژ گوشی نیز، صرفه جویی مناسبی صورت گیرد.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG Y400

 

طراحی مناسب و سبک

اگر یک مجموعه قابل حمل و سبک از گوشهای بیسیم و پرانرژی مد نظر شما باشد، AKG Y400 در حال حاضر بینظیر بوده و بهترین انتخاب است. هدفون بیسیم روی گوش Y400 علاوه بر طراحی راحت برای استفاده روزانه، از چند رنگ جدید نیز بهره میبرد.Y400s در رنگهای صورتی، سبز، آبی و زرد موجود است. این هدفون از طراحی فوقالعاده سبک و با دوام برخوردار است و با مواد برتر و ظرافت عالی ساخته شده است.

در آنها ترکیبی از پلاستیک و فلز در گوشیها استفاده شده است که هدفونها را سبک و قابل حمل نگه میدارد. پلاستیک مات به زیبایی با سطح بالای فلز در کنار سربند طراحی میشود. بالشتکهای گوشی کاملاً دایرهای شکل هستند و در هر دو طرف با نشان نقرهای AKG تزئین شدهاند. بالشتکهای گوشی و هدبند نرم و راحت هستند و میتوان آنها را به راحتی در تمام روز استفاده نمود.

گوشیهای Y400s به صورت صاف چرخیده و در داخل سربند جهت حمل و نقل جمع میشوند و باعث میشوند حتی از مدل قدیمیتر جمع و جورتر و قابل حمل باشند. آنها دارای بالشتکهای مناسبی بوده و از آنجا که در امتداد هدبند نازک قرار دارد، نیروی بستن برای Y400s خیلی زیاد نبوده و تنظیم آن آسان است.

 

درایورهای مناسب

در این هدفون AKG Y400 از درایور 36 میلیمتری استفاده شده است که کوچکتر از درایورهای 40 میلیمتری مدل قبلی است. گوشیهای دایرهای در Y400 نیز کوچکتر هستند و کاملاً روی گوش قرار میگیرند و کاملاً گوش شما را پوشش نمیدهند.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG Y400

 

کنترل و اتصالات

در هدفون بیسیم و بلوتوثی AKG، کنترلهای تنظیمی آشنا دارند. از یک درگاه شارژ USB-C در گوشی چپ استفاده شده است. این قسمت بین جک 3.5 میلیمتری، همراه با میکروفون درون خطی و دکمه پخش یا مکث قرار دارد که در زیر لغزنده حجم صدا تعبیه شده است. در گوشی راست، یک کلید برق و یک دکمه اختصاصی Ambient Aware وجود دارد. این مدل هنگام برداشتن هدفون از گوش خود پخش را متوقف میکند که در Y400s نسبت به مدلهای قدیمی AKG بهبود یافته و به مراتب قابل اطمینانتر است.

با افزایش طولانی فشار دادن دکمههای Ambient Aware و پخش و مکث در گوشیهای شناور به مدت پنج ثانیه، میتوانید باتری را خاموش کنید. بلوتوث در Y400s به حالت 5.0 به روز شده است و متصلشدن بدون دردسر انجام میشود. اتصال بیسیم هرگز هنگام تماس یا گوشدادن به موسیقی دچار اختلال نمیشود. برای دسترسی به دستیارهای صوتی Bixby یا Siri ، میتوانید دکمه پخش یا مکث را در گوشی چپ نیز فشار دهید.

 

صدای دقیق و لذت بخش

AKG ادعا میکند هدفونهای Y400 به کاربران اجازه میدهد تا از تمام جزئیات آهنگهای مورد علاقه خود بهره ببرند. در این هدفونها، آوازها واضح و سازها کاملاً مشخص هستند. این هدفون همچنین توانایی مدیریت آهنگهای با انرژی بیشتری را دارد. خارج از مسائل جزئی، این هدفون تجربه شنیدن مناسب و متعادل، پر جزئیات و عالی را ارائه میدهد.

AKG Y400 یک انتخاب مناسب برای هر کسی است که به دنبال یک جفت هدفون روی گوش است. آنها صوتی با کیفیت عالی، بدنهای سبک، گزینههای طراحی رنگارنگ و مجموعهای مناسب از ویژگیهایی را ارائه میدهند که مطمئناً برای استفاده حین انجام کارهای روزمره بسیار مفید هستند.