معرفی هدفون ای کی جی | AKG Y500

AKG Y500
هدفون بی سیم آ کی جی

هدفون بی‌سیم و با کیفیت AKG Y500 Wireless Headphones با صدای امضای AKG برنده جایزه و با قابلیت پخش در کیفیت بالای صدا، طراحی شده است. این هدفون برای دوام بیشتر با بهترین مواد ساخته شده است و به لطف پشتیبانی از رمزگذار AAC ، از شکل صوتی شگفتانگیزی الهام میگیرند.

AKG مدتهاست که تلاش خود را به ارائه یک تجربه صدا اختصاص داده است که بیانگر خلاقیت این گروه است. بالانسهای عالی صدا به شما زنگهای صاف و چند بعدی میدهد. جزئیات استثنایی به شما امکان میدهد هر لایه صدا را احساس کنید. وقتی موسیقی ترکیبی باشد، موسیقی، میتواند ذهن شما را به فرصتهای بی نظیری باز کند.

 

در یک نگاه

  • طراحی شیک و راحت
  • دریافت صدای محیط
  • کنترل و تنظیمات هدفون
  • باتری طولانی مدت
  • اتصالات هدفون
  • هدفون قابل حمل
  • مقایسه با مدل های پیشین

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG Y500

 

طراحی شیک و راحت

اگر به دنبال یک هدفون فوقالعاده جمع و جور، شیک و با صدای عالی روی گوش هستید، چیزی بیشتر از AKG’s Y500 Wireless پیدا نخواهید کرد. Y500 Wireless با هدبندی نرم و بالشتکهای فوم گوشی جهت راحتی بیشتر طراحی شده است و برجستگی های آلومینیومی برای مقاومت بالاتر در آن به کار گرفته شده است. این هدفون در رنگهای سیاه، صورتی، سبز و آبی طراحی شده است. هدبند Y500 در مقایسه با هدفونهای دیگر بیسیم از استحکام بهتری برخوردار میباشند.

بالشتکهای گوشی به خوبی با فوم پر شدهاند. آنها حتی بعد از جلسات طولانی گوشدادن، راحت روی گوش مینشینند. بالشتکهای گوش همچنین دارای عملکرد خوبی در جداسازی از دنیای خارج عمل میکنند. این هدفون با ارگونومی ساده و کاربردی طراحی شده است. بالشتک گوش راست، از قابلیت آگاهی از محیط برخوردار است، در حالی که بالشتک گوش چپ دارای کنترل پخش یا مکث است. دکمه ها کاملاً راحت و در دسترس قرار گرفته و با قرارگیری طبیعی دست شما روی بالشتک گوشی، فعال میشوند. جنس مواد سر بند فلزی و پلاستیکی است.

اگر میخواهید مطمئن شوید که هر دو بازو به طور مساوی کشیده شده اند، قسمت فلزی هدبند از 1 تا 10 نشانگر کلیک دارد. برای ثابت نگه داشتن هدفونهای روی گوش، آنها به تنظیم نیاز دارند. گوشیها در گوش به جلو، عقب، بالا و پایین میچرخند و به شما امکان میدهند متناسب بودن آنها را تنظیم کنید. این موضوع میتواند به خصوص در جلسات طولانی گوشدادن گزینهای عالی باشد.

هدفونهای بیسیم AKG’s Y500 به فرم فوق العاده جمع و جور تبدیل میشوند. همچنین چرخاندن بالشتکهای گوشی باعث میشود فشار بالای سر کاهش یابد. چرخاندن آنها به سمت پایین باعث محکم شدن و ایجاد تناسب با سر میشود.

 

دریافت صدای محیط

هدفون Y500 از فناوری Ambient Aware برخوردار است که به شما امکان میدهد ضمن آگاهی از محیط اطراف به موسیقی خود گوش فرا دهید و از آنها به خوبی لذت ببرید. کنترل کنید که با فشار یک دکمه چه مقدار از صدای اطراف را میخواهید وارد کنید، بنابراین میتوانید در محیط بمانید در حالی که به موسیقی خود گوش میدهید، در آن گم شوید.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG Y500

 

کنترل و تنظیمات هدفون

هدفون شما هنگام برداشتن خودکار موقتاً متوقف میشود و وقتی دوباره روی گوش قرار میگیرد به طور خودکار پخش را از سر میگیرد. به علاوه، با اتصال چند نقطهای، میتوانید همزمان دو دستگاه بلوتوث را جفت کرده و به طور یکپارچه بین هر دو دستگاه جابجا شوید. با وجود طراحی کنترلهای چند منظوره روی گوشی AKG Y500 Wireless Headphones ، بدون برداشتن هدفون، به راحتی میزان صدا را مستقیم از گوشیهای هدفون خود تنظیم کنید.

کنترلها زیر هر بالشتک گوشی طراحی شده است. سوئیچ پاور دارای یک LED آبی کوچک است که نشانگر روشن بودن Y500 ها و اتصال بلوتوث به تلفن هوشمند شما است که همراه با بوقهای ظریف نشانگر اتصال همراه هستند. یک دکمه کوچک برای پخش و مکث موسیقی وجود دارد که با دوبار ضربه زدن روی آن، دستیار صوتی تلفن هوشمند خود را احضار میکند و یک سوئیچ میزان صدا که به صورت کشویی به بالا یا پایین میرود. کنترلها پاسخگو هستند و فقط چند ثانیه طول میکشد تا به این کنترلها عادت کنید.

 

باتری طولانی مدت

با باتری با دوام طولانی مدت هدفون AKG Y500 و شارژ سریع آن، میتوانید تا 33 ساعت موسیقی لذت ببرید. این درحالی است که برای استفاده از قابلیت شارژ سریع، با 5 دقیقه شارژ ، یک ساعت بیشتر وقت استفاده از آن را خواهید داشت. با یک باتری لیتیوم یونی پلیمری 900 میلی آمپری شارژ کامل حدود دو ساعت و نیم طول میکشد.

 

اتصالات هدفون

در هدفون بیسیم AKG Y500 Wireless به لطف اتصال چند نقطه ای، میتوانید همزمان دو منبع بلوتوث را به هم متصل کنید. این برای افرادی که هم با دستگاه تلفن همراه و هم با لپ تاپ سفر میکنند یا افرادی که از DAP با وضوح بالا به موسیقی گوش میدهند و باید از طریق تلفن هوشمند خود تماس بگیرند، بسیار مناسب است. Y500 از بلوتوث 4.2 و رمزگذار AAC پشتیبانی میکند.

هر چند که پشتیبانی از کدک aptX ، aptX HD یا LDAC را در اینجا پیدا نخواهید کرد. Y500 از درایورهای 40 میلیمتری با پاسخ فرکانس نامی 16Hz – 22kHz برخوردار است. امپدانس آنها 32 اهم است و حساسیت آن 117dBSPL / V @ 1kHz است. با کابل استاندارد 3.5 میلیمتری که در جعبه موجود است و یک ریموت ساده برای کنترل پخش، همراه است. Y500s میتواند از طریق microUSB عرضه شده شارژ شود.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG Y500

 

هدفون قابل حمل

AKG Y500 Wireless موسیقی عالی، دقیق و تمیز ارائه میدهد. برای یک هدفون گوش کاملا عجیب است که چگونه یک صحنه صدای لایه ای عمیق ایجاد کند. از سویی دیگرAKG Y500 ظاهری مینیمالیستی و در عین حال شیک دارد که بدون توجه به سبکها و سلایق مختلف، احساس راحتی را ایجاد میکند. این دوام و زیبایی آن را برای استفاده در فضای باز کاملا مناسب میکند.

همچنین میتوانید هدفونها را صاف تا کنید و آنها را به اندازه کافی در حدی کوچک جمع کنید تا در کیف یا جیب جا شود و به آسانی قابل حمل باشد. همچنین زمانی که نمی خواهید از آنها استفاده کنید، میتوان آنها را به راحتی روی گردن قرار داده و بالشتکهای گوشی بر روی سینه گذاشته شود، بدون این که نگران خراب شدن و افتادن آنها باشید.

 

مقایسه با مدل های پیشین

جای تعجب نیست که AKG Y500 شبیه مدلهای قبلی است. آنها هدفون بلوتوثی روی گوش هستند که برای مسافرت طراحی شده اند. همچنین دارای یک امضای صوتی مشابه بوده و به همان روش شارژ میشوند ضمن آن که میتوانند با تمام شدن باتری با اتصال سیمی استفاده شوند. بیشترین تفاوت در شکل طراحی بیرونی و باتری آنها است.