معرفی هدفون HyperX Cloud Flight S

هدفون بی‌سیم مخصوص بازی HyperX Cloud Flight S بسیار شبیه مدل قبلی خود هست اما از طراحی براق و برتری برخوردار میباشد. آن دارای استحکام بیشتری بوده و در عین حال بسیار راحت تر هست. در این نوع از هدفون بی سیم، از دکمه های قابل برنامه ریزی در گوشی چپ استفاده شده است که می تواند به طیف گسترده ای از کنترل ها تبدیل شوند. می توانید برای دریافت اطلاعات کامل تر درباره این محصول با تهران اسپیکر همراه باشید.

 

HyperX Cloud Flight S در یک نگاه

  • هدفون بی سیم مخصوص بازی با میکروفون قابل جداشدن
  • هدست زیبا و مستحکم از جنس پلاستیک مرغوب
  • اتصال گیرنده USB به کنسول یا رایانه شخصی
  • سازگاری کامل با دستگاه های PC و PS4
  • برنامه اختصاصی HyperX Ngenuity برای سفارشی سازی
  • باتری با بیش از 33 ساعت دوام و تایمر خاموش کردن خودکار
  • کیفیت ضبط میکروفون عالی
  • دارای ویژگی صدای فراگیر مجازی 7.1
  • تنظیمات هدفون در گوشی چپ همراه با چهار دکمه قابل تنظیم

 

معرفی هدفون | HyperX Cloud Flight S

 

HyperX Cloud Flight S هم اکنون می توانند از طریق هر شارژر بی سیم مجهز به Qi به صورت بی سیم شارژ شوند که روشی راحت است. در حالی که این هدفون ها دارای یک میکروفون قابل جدا شدن هستند، اما بدون بلوتوث یا هر نوع اتصال سیمی طراحی شده اند که بنابراین  قادر نخواهید بود از آنها به عنوان هدفون هایی برای کارهای روزمره، با تلفن خود متصل شوید.

 

طراحی مناسب هدفون

HyperX Cloud Flight S هدفون مخصوص بازی است که به صورت بی سیم طراحی شده است. این هدفون ها دارای ظاهری ساده و معمولی هستند و در مقایسه با دیگر هدفون های هم رده خود، چندان حجیم نیستند. این محصول به رنگ سیاه عرضه شده است و با برخورداری از وزن 0.68 پوند سبک بوده و استفاده از آن را در طولانی مدت آسان می کند.

به عبارت دیگر، HyperX Cloud Flight S کمی راحت تر از نسل قبلی است و روی بالشتک های گوشی کار بهتری انجام شده و احساس لطافت و زیبایی بیشتری را منتقل می نماید. البته این هدفون ها فشار بیشتری را به سر وارد می کنند که خیلی قابل توجه نیست و هنوز هم پوشیدن آنها در بسیاری از افراد در بازی های طولانی راحت است.

کنترل های هدفون بی سیم مخصوص بازی HyperX Cloud Flight S کافی است. گوشی چپ دارای چهار دکمه قابل تنظیم است که از هم جدا بوده و استفاده از آنها آسان است، اگرچه اکثر کنترل ها بازخورد صوتی اساسی را به صورت بوق به شما می دهند، اما هیچ پیام صوتی وجود ندارد. اما می توان گفت که در کل، استفاده از آن ها بسیار ساده و کاربرپسند است و می تواند در تنظیمات هدفون کمک موثری داشته باشد.

ضمن آن که این هدفون های بی سیم، چندان قابل حمل نیستند. البته طراحی آن ها به گونه ای است که بالشتک های گوشی چرخیده و به حالت صاف قرار می گیرند که اگر بخواهید آنها را داخل کیف یا کوله بگذارید، بسیار خوب است. همچنین بالشتک های گوشی در حالتی که صاف می شوند، در جای خود کلیک می کنند، بنابراین احتمال بازگشت آنها کمتر است. به خاطر داشته باشید که از این هدفون، نمی توان از طریق بلوتوث یا با سیم استفاده کرد، بنابراین بهتر است از آن ها برای تنظیمات بازی در منزل استفاده نمایید.

 

معرفی هدفون HyperX | Cloud Flight S

 

کیفیت ساخت بسیار مناسب

هدفون مخصوص بازی HyperX Cloud Flight S کاملاً خوش ساخت است و از این نظر نسبت به نسخه قبلی ارتقاء یافته است. کل هدست کمی استحکام و زیبایی بیشتری را منتقل می کند و از پلاستیک مرغوبی ساخته شده است. اما نکته ای که خوب است آن را در نظر بگیرید این است که پایداری این هدفون ها چندان خوب نیست.

آنها به گونه ای طراحی شده اند که در خانه هنگام بازی استفاده شوند و به اندازه کافی روی سر قرار می گیرند و احساس راحتی را ایجاد می نمایند. اگرچه احتمالاً می توانند به اندازه کافی پایدار باشند تا بتوانید با آنها کار کرده و یا آهسته بدوید. اما لازم است بدانید که فقط با گیرنده USB موجود کار می کنند و بنابراین بعید است که از آنها غیر از بازی خود استفاده کنید.

 

کیفیت صدای مناسب

نمایه صدای هدفون HyperX Cloud Flight S کاملاً مناسب و متعادل است که فقط با اندکی فرو رفتگی در محدوده های میانی و سه گانه همراه است. ممکن است کمی نازک به نظر برسند و کمی روشنایی و جزئیات نداشته باشد، هرچند که برای بازی های ویدیویی کاملاً تنظیم شده و در شلیک گلوله و انفجار بدون اینکه قدرت بیش از حد داشته باشد، ضربان بیشتری را ایجاد می نماید.

همچنین این هدفون هایHyperX  در مقایسه با نسخه های قبلی و بسیاری دیگر از هدفون های بازی در این طرح، در بین کاربران مختلف کمی سازگاری متفاوتی دارد. ممکن است کسانی که دارای عینک هستند، نتوانند مهروموم مناسبی را ایجاد کرده و در نتیجه باس کمتری تولید شود. این احتمال نیز وجود دارد که متوجه برخی ناهماهنگی ها با دامنه سه گانه شوید، بنابراین شاید لازم باشد آنها را کمی روی سر خود تنظیم کنید تا هر بار تجربه شنیدن یکسانی داشته باشید.

دقت باس HyperX Cloud Flight S نیز بسیار عالی است. یک ضربه ناچیز وجود دارد که به شما کمک می کند کمی ضربات اضافی به انفجارها و شلیک گلوله اضافه کنید، اما به نظر نمی رسد بیش از حد قدرتمند باشد. دقت میان برد نیز در این هدفون خوب است. برد کم تأکید شده باعث ایجاد صدای بیشتر می شود و منجر به نازک شدن صدا می گردد، اما در محدوده میانی یکنواخت است که خیلی قابل توجه نخواهد بود.

 

معرفی هدفون | HyperX Cloud Flight S

 

صحنه صدا و تصویربرداری هدست

دقت سه برابر این هدفون نیز بدون ایراد است و بیشتر محدوده ها نسبتاً فرورفتگی دارند، بنابراین ممکن است آوازها فاقد جزئیات باشند. ضمن آنکه عملکرد اوج و افت این هدفون مناسب بوده و غوطه ور شدن در میانه پایین باعث ضعیف شدن سازها و آوازها شود، در حالی که فرو رفتگی در سه برابر باعث می شود که این فرکانس ها دارای جزئیات و روشنایی نباشند.

عملکرد تصویربرداری هدست بی سیم HyperX Cloud Flight S نیز بسیار عالی است و تقریباً کل پاسخ تاخیر گروه در آستانه شنوایی است که منجر به یک باس تنگ و تولید مثل سه برابر شفاف می شود. همچنین صحنه صدا به نظر می رسد بسیار بزرگ باشد، اما به نظر می رسد به دلیل طراحی پشت بسته، در داخل سر شنونده قرار گرفته است. ضمن آنکه این هدفون ها دارای ویژگی صدای فراگیر مجازی 7.1 هستند و اعوجاج هارمونیکی وزنی این هدفون کاملاً مناسب بوده و در سطح متوسط یا زیاد، تحریف بسیار کمی وجود دارد.

 

نشتی و جداسازی نویز

HyperX Cloud Flight S فاقد ویژگی ANC بوده و در حذف نویز فعال چندان خوب عمل نمی کنند. البته می توانند در جلوگیری از صداهای پس زمینه مناسب عمل کنند اما می توانند در محیطی آرام برای بازی های هیجان انگیز، کاملا مناسب عمل کنند.

عملکرد نشتی این هدفون HyperX Cloud Flight S مناسب است. البته در حجم های بالاتر، افراد اطراف شما احتمالاً می توانند آنچه را که گوش می دهید، بشنوند. این را باید در نظر گرفت که با توجه به اینکه این هدفون فقط برای استفاده هنگام بازی در خانه طراحی شده است که می تواند گزینه خوبی باشد.

این را نیز باید اشاره کنیم که کیفیت ضبط میکروفون عالی است. صدای شما کاملاً واضح و قابل درک بوده و کنترل صدای میکروفون بسیار خوب می باشد. حتی در محیط های بسیار پر سر و صدا ، شنیدن صدای شما برای هم تیمی ها آسان خواهد بود.

 

باتری با دوام فوق العاده

یکی از ویژگی های بارز HyperX Cloud Flight S این است که دارای عملکرد باتری عالی است. باتری آنها بیش از 33 ساعت دوام می آورد که فوق العاده است. آنها همچنین دارای یک تایمر خاموش شدن خودکار هستند که در صورت عدم فعالیت برای مدت زمان مشخصی، به طور خودکار خاموش خواهند شد.

از سویی دیگر، مدت زمان طولانی برای شارژ کامل آنها طول می کشد و برای شارژ از میکرو USB استفاده می کنند. ضمن آنکه از شارژ بی سیم با قابلیت Qi پشتیبانی می کنند، بنابراین می توانید با قرار دادن آنها روی پد شارژ بی سیم که بسیار مفید است، به راحتی شارژ کنید.

 

برنامه HyperX Ngenuity

برنامه همراه اختصاصی HyperX Cloud Flight S نیز کاربردی و مناسب است. این برنامه اکنون فقط در فروشگاه Microsoft موجود است و به نظر می رسد که یک نسخه بتا باشد. این هدفون اکنون دارای چهار دکمه قابل برنامه ریزی است که نسخه قبلی آن را نداشت و می توان آنها را از طیف گسترده ای از کاربردها و برنامه های کنترل رسانه تا راه اندازی آنها، ترسیم کرد.

همچنین می توانید پروفایل های مختلف را ذخیره کرده و به راحتی بین آنها جابجا شوید. البته به یاد داشته باشید که HyperX Cloud Flight S، به هیچ وجه گزینه های EQ ، حتی از پیش تنظیمات را نداشته و از بلوتوث پشتیبانی نمی کنند. اما دارای عملکرد بی سیم خوبی است که تاخیر بسیار کمی را در آن ها مشاهده خواهید نمود که می تواند برای گیمرها گزینه ای عالی باشد.

این هدفون ها را می توان با اتصال گیرنده USB به کنسول یا رایانه شخصی متصل کرده و بدین ترتیب صدا و میکروفون کاملاً با PC و PS4 سازگار خواهند بود. همچنین دانگل بی سیم موجود می تواند به PS4 متصل شود اما با Xbox One سازگار نیست.