AKG Y600NC
هدفون بی سیم آ کی جی

هدفونهای سبک و راحت AKG Y600NC Wireless Headphones، دارای ساخت خوب و راحتی است که صدای یکدست و آرامی را ارائه میدهد و از مجموعه ویژگی‌های مناسب در مقایسه با دیگر محصولات مشابه برخوردار است.

 

در یک نگاه

  • استفاده از تکنولوژی نویز کنسلینگ فعال
  • امکان شارژ سریع هدفون
  • اتصال سیمی از طریق کابل AUX
  • اتصال بی سیم از طریق بلوتوث نسخه 5.0
  • دارای درایور 40 میلی متری
  • قابلیت دسترسی به دستیارهای صوتی Google ، Siri و Bixby
  • امکان برقراری مکالمه ای بسیار با کیفیت

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG Y600NC

 

طراحی راحت و متناسب

گوشیهای هدفون AKG Y600NC بزرگ و تقریباً دایره ای است. بالشتک گوشی از فوم ساخته شده است که در زیر پوشش چرم مصنوعی قرار گرفته و آنها را به هدفونی راحت تبدیل کرده است که حتی اگر ساعتها روی گوش های خود داشته باشید، بسیار راحت و خنک میمانند. حتی بالشتک هدبند نیز از نظر راحتی کاملاً قابل قبول است. وزن کل این هدفون 322 گرم است و تنظیمات زیادی در هدبند وجود دارد، بنابراین حتی کسانی که دارای سر بزرگتر یا پهنتر دارند، در AKG ها مساله ای نخواهند داشت.

از نظر کیفیت ساخت، Y600NC با مهارت و دقت واضحی ساخته شده و برای دوام طولانی مدت طراحی شده است. این هدفونها به خوبی جمع می شوند و به شما کمک میکنند تا از آسیب دیدن آنها جلوگیری شود. طراحی AKG Y600NC کاملاً کلاسیک است و دارای گوشیهای قابل چرخش دایرهای و یک سربند باریک و پر شده است. سربند با مکانیزم کشویی قابل تنظیم است و به شما این امکان را میدهد که دقیقاً متناسب با سر خود تنظیم کنید که این یک ویژگی جالب است.

Y600NC که در سه رنگ مشکی، طلایی و نقره ای موجود است که به لطف بالشتکهای گوشی ساخته شده از فوم، سبک و با راحتی کامل طراحی شده است و آنها را برای جلسات طولانی گوشدادن مناسب میکند. هر گوشی دارای یک حلقه فلزی است که در کنار آرم AKG با رنگ سفید طراحی شده و روی محفظه های خارجی آن قرار گرفته است که جلوهای زیبا به آن می بخشد.

 

تنظیمات هدفون

این هدفونهای AKG Y600NC Wireless از درایورهای 40 میلیمتری دینامیک برخوردار است. تنظیمات این هدفون بسیار ساده بوده و شما میتوانید در گوشی راست، یک سوئیچ جهت روشن، خاموش یا متصل شدن بلوتوث را کنترل کنید. همچنین، یک سوکت USB-C برای شارژ وجود دارد. یک عملکرد هوشمند، نیز در این هدفون تعبیه شده است که استفاده از آن را میتوان در AKG دقیق انجام داد.

برنامه کنترل Smart ambient را میتوان به صورت talk through که باعث افزایش صدای خارجی و کاهش میزان پخش می شود یا ambient aware که فقط باعث افزایش صدای محیط میشود، تعریف کرد. این برنامه همچنین به شما امکان میدهد تا با سطح EQ آشنا شوید و تنظیمات مورد علاقه خود را ذخیره کنید. برای بررسی بروزرسانی های نرم افزار نیز مفید است.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG Y600NC

 

کیفیت صدا در هدفون

میدان صوتی که هدفونهای سبک و راحت AKG Y600NC Wireless تولید میکنند کاملا مناسب است و به درستی تعریف شده است. در اینجا کمی پویایی وجود دارد که به نوبه خود به ماهیت آسان AKG کمک میکند. با حذف فعال نویز، سر و صدای بیرون کاهش مییابد اما دقیقاً لغو نمیشود. آنها فقط از نظر کیفیت صدا و عملکرد لغو سر و صدا در دسته بندی خود، خوب به نظر می آیند.

صحنه صدای فوق العاده گسترده آنها به این معنی است که موسیقی میتواند کمی پراکنده به نظر برسد، به خصوص در فرکانسهای بالاتر پویایی کلی وجود دارد. بعضی از افراد این صدای گسترده را دوست دارند. با درایورهای 40 میلیمتری و دامنه فرکانس نسبتاً بزرگ 10 هرتز تا 24 کیلوهرتز، کیفیت صوتی ارائه شده توسط AKG Y600NC به طور کلی بسیار خوب است.

 

دکمه های هدفون

در هدفون بیسیم AKG Y600NC میزان صدا از طریق گوشی سمت چپ کنترل میشود، شما به راحتی میتوانید آن را بچرخانید تا میزان صدا کم یا زیاد شود. دکمه کنترل موسیقی نیز در سمت چپ قرار دارد که به راحتی برای آهنگ قبلی یا بعدی است و برای مکث یا پخش باید آن را فشار دهید. همچنین با یک بار فشردن آن برای پاسخ دادن یا پایان دادن تماس تلفنی استفاده می شود و نگه داشتن 3 ثانیه برای رد کردن تماس، میباشد. به علاوه یک فشار سریع دستیار صوتی را فعال میکند.

این هدفونها همچنین دارای یک ویژگی مکث یا پخش اتوماتیک عالی هستند که عملکرد بسیار خوبی دارند. فقط با برداشتن هدفون از روی سر، باعث متوقف شدن پخش موسیقی میشود، سپس دوباره قراردادن آنها باعث از سرگیری آن میگردد. در سمت راست نیز سوئیچ روشن یا خاموش و همچنین اتصال بلوتوث میباشد.

همچنین یک درگاه صوتی 3.5 میلیمتری و یک دکمه را پیدا میکنید که به شما امکان میدهد موسیقی خود را رد کنید، به جلو بکشید و پخش یا مکث کنید. هنگام دریافت تماس نیز دکمه را فشار دهید و میتوانید آن را قبول یا رد کنید. همچنین برای اتصال AKG Y600NC به دو منبع بلوتوث همزمان و برای جابجایی بین آنها، فقط باید دکمه را به مدت سه ثانیه پایین نگه دارید.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG Y600NC

 

حالت صدای محیط

در حالی که حذف نویز ارائه شده توسط AKG Y600NC قادر به جلوگیری از برخی صدای محیطی است، اما در محیط های بسیار شلوغ به صورت کامل عمل نمیکند. اگر میخواهید محیط اطراف خود را با وضوح بیشتری بشنوید، حالت TalkThru اجازه میدهد تا صدای محیط از گوشیهای این هدفون عبور کند. استفاده از این حالت موسیقی شما را کاملاً متوقف نمیکند، اما میزان صدا را به میزان قابل توجهی کاهش میدهد و لغو فعال نویز را خاموش میکند.

 

دوام باتری

با روشن شدن لغو فعال نویز، عمر باتری 25 ساعت طول میکشد. اما اگر آن را خاموش کنید و از AKG Y600NC ، 35 ساعت پخش دریافت خواهید کرد. در صورت اتمام شارژ، میتوانید با شارژ سریع 10 دقیقهای از طریق کابل شارژ USB-C چهار ساعت پخش دریافت کنید. اگر باتری هدفون شما تمام شده است یا میخواهید از کیفیت صدای ارائه شده از طریق اتصال سیمی استفاده کنید، میتوانید از این هدفون با کابل صوتی 3.5 میلیمتری استفاده کنید.

البته اتصال بی سیم از بلوتوث 5 برخوردار است و به شما اتصال پایداری را با دستگاه مورد نظر میدهد، در حالی که پشتیبانی از دستیارهای صوتی به دستیار Google ، Siri و Bixby نیز در این هدفون خواهید داشت.

 

راه اندازی و عملکرد آن

از طریق برنامه AKG به صورت رایگان میتوانید EQ خود را تنظیم کنید. میتوانید اتوماسیون پخش را غیرفعال کنید، ویژگی خاموش شدن خودکار را روشن یا خاموش کرده و بین حالتهای Smart Ambient ، TalkThru جابجا شوید.