معرفی اسپیکر قابل‌حمل انکر |  Anker Soundcore Select 2 a3125

اسپیکر anker soundcore Select 2 a3125 2 یکی از محصولات انکر است که با قابلیت‌های فراوان مانند باتری قدرتمند 20 ساعته، توان خروجی 16 وات RMS، گواهینامه بین‌المللی IPX7 و Bass UP عرضه شده است.

 

اسپیکر anker soundcore Select 2 a3125 در یک نگاه

  • طراحی مستطیلی شکل بسیار با‌کیفیت
  • دارای توان خروجی 16 وات RMS
  • پخش صدای قدرتمند با 2 درایور 8 واتی
  • دارای گواهینامه بین‌المللی IPX7
  • امکان اتصال به اسپیکر مشابه تا تعداد 100 عدد با‌ قابلیت Party Cast
  • دارای باتری 5200 میلی‌آمپری 20 ساعته
  • پشتیبانی از اپلیکیشن اختصاصی Anker Soundcore
  • دارای قابلیت BassUp

 

معرفی اسپیکر | anker soundcore Select 2 a3125

 

طراحی با‌کیفیت

یکی از دلایل برتری اسپیکر anker soundcore Select 2 a3125 نسبت به دیگر اسپیکر‌های مشابه طراحی جمع و جور و زیبا، علاوه بر امکانات کاربردی آن است. این اسپیکر دارای طراحی مستطیلی شکل با وزن تقریبی 850 گرم است. این اسپیکر دارای قابلیت IPX7 نیز میباشد که نشانگر ضد‌آب و ضد‌گرد و غبار بودن آن است. میتوانید بدون نگرانی از آسیب دیدن اسپیکر خود از برخورد با آب، آنرا به هرکجا که مایل هستید حمل کنید.

 

پخش قدرتمند صدا

این اسپیکر دارای توان خروجی 16 وات RMS میباشد که برای یک اسپیکر در این ابعاد کافی و مناسب است. 2 عدد درایور 8 واتی، با قابلیت BassUp همراه است. فناوری BassUp صدا با باس قوی و بدون نویز را برای شما فراهم می‌آورد که باس عمیق‌تر دامنه صوتی گسترده و متعادل را تضمین مینماید تا شما بتوانید از گوش دادن به موسیقی‌های مورد‌‌علاقه خود لذت ببرید.

معرفی اسپیکر | anker soundcore Select 2 a3125

اتصالات اسپیکر

اتصال به اسپیکر anker soundcore Select 2 a3125 فقط از طریق بلوتوث امکان‌‌پذیر میباشد. میتوانید از طریق اتصال دستگاه‌های پخش‌کننده به ماژول بلوتوث نسخه 5.0 که در این اسپیکر مورداستفاده قرار گرفته است. موسیقی‌های مورد‌علاقه خود را با بالاترین کیفیت و پایداری اتصال پخش کنید.

 

باتری قدرتمند

اسپیکر انکر Anker Soundcore Select 2 دارای یک باتری بسیار قدرتمند با ظرفیت 5200 میلی‌‌آمپر است. که توانایی پخش موسیقی تا مدت 20 ساعت را نیز دارا است. پس میتوانید بدون نگرانی از اتمام شارژ اسپیکر خود، آنرا با خود حمل کرده و در هر مکانی که قرار دارید از گوش دادن به موسیقی لذت ببرید. در قسمت سمت راست این اسپیکر یک درگاه USB-C قرار گرفته است تا بتوانید اسپیکر خود را از این طریق شارژ کنید. مدت زمان مورد‌نیاز برای شارژ این اسپیکر نیز 4 ساعت است.

معرفی اسپیکر | anker soundcore Select 2 a3125

دکمه‌‌های کنترل‌کننده

بر روی بدنه این اسپیکر که از پلاستیک فشرده ساخته شده است، دکمه‌‌‌های کنترل‌‌کننده با دستور‌العمل‌‌های کامل تعبیه شده است. دکمه بلوتوٍث برای قرار دادن اسپیکر در حالت درحال اتصال، دکمه مثبت برای افزایش میزان صدا و حرکت به موزیک بعدی، دکمه وسط با لوگو ساندکور برای مکث و پخش موزیک، دکمه منفی برای کاهش صدا و همچنین حرکت به موزیک قبلی و در آخر دکمه پاور برای خاموش و روشن کردن دستگاه، قرار دارند.

 

نرم‌افزار اختصاصی

از دیگر ویژگی‌های این اسپیکر میتوان به پشتیبانی از نرم‌افزار اختصاصی و قابلیت اتصال 100 عدد اسپیکر anker soundcore Select 2 a3125 به یکدیگر اشاره کرد. میتوانید تنظیمات مربوط به سفارشی سازی EQ را از طریق نرم‌افزار اختصاصی Soundcore اعمال کنید. همچنین میتوانید از طریق این نرم‌افزار دستگاه خود را همیشه به‌روز نگه دارید. همچنین میتوانید به تنظیمات مربوط به PartyCast از طریق این نرم‌افزار دسترسی داشته باشید.