هدست گیمینگ ریزر Razer Kraken Mercury

هدست بازی سیمی Razer kraken mercury، از بدو تاسیس خود به عنوان مدل کلاسیک در جامعه بازی معروفیت پیدا کرده است. ریزر با توجه به ویژگی‌های این هدست محبوب و مورد علاقه گیمرها، آن را بهبود بخشیده تا علاوه بر افزایش کیفیت صدای آن، از راحتی بیشتری نیز برخوردار باشد.

 

صوتی صحیح و دقیق از Razer Kraken Mercury

Razer kraken mercury مجهز به نرم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌افزار صدای فراگیر 7.1 است، بنابراین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید صدای صحیح موقعیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را هنگام بازی تجربه کنید. قادر خواهید بود که جهت حرکت را از تشخیص داده و بنابراین آماده شوید تا به یک تیراندازی حرفه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای در بازی بپردازید.
برای وضوح صوتی از صدای برتر و بیس عمیق در این هدفون سیمی ریزر لذت ببرید. هنگام بازی با Razer Kraken، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید به آسانی تمام جزئیات صدا را بشنوید. اصلاحات کوچک به این معنی است که Razer kraken mercury پیشرفت قابل توجهی در مقایسه با مدل قبلی خود ارائه نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد، اما اینها هنوز هم بهترین هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بازی با ارزش هستند که برای رایانه و کنسول به اندازه کافی متنوع و کارآمد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشند.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Kraken Mercury

 

ارتقا کیفیت هدفون ریزر

Razer Kraken mercury همانند هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های قبلی مخصوص بازی Razer است. در حالی که Razer قبلاً این طیف هدست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بازی را به علاقه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مندان به ورزش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها عرضه کرده است، تغییر نام به این معنی است که Razer Kraken باید طیف وسیعی از گیمرها را به خود جلب کند و می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند یکی از بهترین هدست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بازی با ارزش موجود باشد.
دراین هدفون ریزر تغییرات جزئی دیده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. Razer بالشتک ضخیم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر و راحت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تری به پیشانی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بند اضافه کرده، بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گوشی تزریق شده با ژل را خنک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند تا از بد حالت شدن در سر شما جلوگیری کند و یک میکروفون بهبود یافته که در رد صدای محیط کار بهتری انجام می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Kraken Mercury

 

طراحی هدفون ریزر

هدفون ریزر مدل Razer Kraken mercury تا حدود زیادی با مدل قبلی خود یکسان است. این جفت هدفون مخصوص بازی فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌العاده شیک به نظر می رسند. جلو پنجره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های لانه زنبوری که در اطراف نشانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های Razer قرار دارد، در زیباسازی بسیار عالی عمل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند.همچنین پوشش سبز روشن که توجه هر کاربری را به خود جلب می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. این هدفون بدون سر و صدایی زیاد به نظر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسد و بسیار عالی است.

بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گوشی مانند گذشته راحت باقی مانده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند، اما اکنون از ژل خنک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کننده تزریق شده ساخته شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند. این به شما کمک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند تا هنگامی که برای مدت طولانی بازی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنید، گرما کاهش یابد.هدبند Kraken mercury نیز با کمی بازسازی ضخیم تر، ارتقا جزئی یافته است. آن را فشار دهید و متوجه خواهید شد که نرم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر شده و برای حمایت بهتر از سر شما برای مدت طولانی تر طراحی شده است.

در زیر تمام لایه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها ، یک باند فلزی قرار دارد که آن را دارای ساختاری مستحکم و ممتاز می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. اگر بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌احتیاط آنها را در کوله‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پشتی خود جای دهید، نباید نگران پارگی باشید.
وزن این هدفون با 322 گرم و به اندازه کافی سبک است. کشیدن ساده هدبند به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد تا به راحتی ارتفاع هدفون را تنظیم کنید.

 

میکروفون هدفون ریزر

میکروفون نیز تا حد زیادی از نظر طراحی مشابه بوده و قابل جمع‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شدن است، بنابراین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید در صورت عدم استفاده، آن را جمع کنید. همچنین میکروفون را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان حرکت داده و در هر موقعیتی که دوست دارید ثابت و تنظیم کنید.
کابل 1.3 متری هدفون ریزر Kraken mercury به اندازه کافی بلند است که به طور مداوم نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید سر خود را جمع کنید، یک کنترل راه دور تقریباً در نیمه کابل وجود دارد که دارای یک چرخ ولوم و کشوی بی صدا میکروفون است.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Kraken Mercury

 

سازگاری با دستگاه ها

Razer Kraken با استفاده از اتصال آنالوگ 3.5 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری با اکثر دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها سازگار است. این هدفون با PS4 ،Xbox One و Nintendo Switch کار خواهد کرد. یک آداپتور برای دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی که به خروجی 3.5 میلی-متری جداگانه و در پورت ها نیاز دارند، در جعبه قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرد.