معرفی هدفون اپل | Apple Airpods Max

معرفی هدفون بی سیم اپل ایرپادز مکس | Apple AirPods Max

هدفون بی‌سیم اپل ایرپادز مکس Apple AirPods Max از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی Apple است که به عنوان یک هدفون بی‌سیم روانه بازار شده است. این هدفون محصول 2020 میباشد که به تازگی تولید و معرفی شده است. این هدفون توانایی ارائه صدایی بسیار باکیفیت و زیبا را دارد. صدای جادویی این محصول به دلیل استفاده از دقیق‌ترین یونیت‌ها به صورت شگفت‌انگیزی پرجزئیات می‌باشد تا بتوانید از تمامی اجزای صدا بهره‌مند شوید. از دیگر قابلیت‌های چشم‌گیر این محصول میتوان به قابلیت حذف نویز فعال (Active Noise Cancelling) نیز اشاره کرد. در کنار این قابلیت از تکنولوژی Transparency نیز میتوان یاد کرد.

 

ویژگی‌های Apple Airpods Max

  • کنترل‌کننده
  • میکروفون داخلی
  • کیفیت صدا
  • تراشه H1
  • قابلیت حذف نویز
  • قابلیت Transparency

 

معرفی هدفون اپل | Apple Airpods Max

 

ترکیب اصلی

این هدفون به صورت کاملا حرفه‌ای طراحی و تولید شده است؛ به گونه‌ای که در هنگام قرارگیری بر روی سر شما، بدون هیچ احساس بدی موسیقی‌ها را برای شما پخش می‌کند. این هدفون دارای پدها و بالشتک‌های Over-Ear می‌باشد که در هنگام استفاده، گوش‌های شما را به طور کامل در بر می‌گیرد. طراحی Over-Ear این هدفون به شما کمک می‌کند تا تمامی فرکانس‌های صدا اعم از High، Mid و Low در بالاترین کیفیت بشنوید و در صدا غوطه‌ور شوید. همچنین این پدها مناسب برای تمامی گوش‌ها با اشکال و اندازه‌های مختلف است.

 

هدبند

قسمت‌های کناری هدبند طراحی شده برای این محصول به صورت خمیده و از یک شبکه کشی بافته شده می‌باشد که در لایه‌های آن هوا جریان دارد. این نوع طراحی علاوه بر کاهش وزن و فشار هدبند بر روی سر شما، از تعریق نیز جلوگیری می‌کند تا در زمان‌های و استفاده‌های طولانی مدت نگرانی خیس شدن ناشی از تعریق نباشید و با خیالی راحت به پخش موسیقی‌های مورد علاقه خود بپردازید.

 

معرفی هدفون اپل | Apple Airpods Max

 

فریم خارجی

فریم خارجی این هدفون از جنس آلومینیوم می‌باشد. این نوع آلومینیوم به صورت ضدزنگ می‌باشد که با ترکیبی نرم و انعطاف‌پذیر طراحی شده است. همچنین شما می‌توانید هرکدام از آن‌ها را به صورت مستقل بچرخانید.

 

بازو‌های هدفون

هدفون Apple AirPods Max دارای بازو‌هایی تلسکوپی است که به آرامی قابل تغییر می‌باشند. این بازوها به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا با هر زاویه‌ای که شما آن‌ها را تنظیم کرده‌اید، به صورت یکنواخت باقی می‌ماند تا زمانی که شما به تنظیم دوباره‌ی آن بپردازید.

 

پدها

بالشتک‌ها و پدهای تعبیه شده بر روی این هدفون از جنس پارچه‌ی مشبک است که دارای طراحی سفارشی و مخصوص برای این هدفون می‌باشند. هرزمان که این پدها بر روی گوش‌های شما قرارگیرند، نرمی بالشتک‌های پارچه‌ای گوش شما را اذیت نمی‌کنند.

 

کنترل‌کننده

یک Wheel کوچک بر روی پد هدفون بلوتوثی اپل Apple AirPods Max قرار گرفته است. این Wheel به شما اجازه می‌دهد تا به اعمالی مانند کنترل مقدار صدا، کنترل موسیقی‌ها و کنترل تماس‌ها نیز بپردازید. همچنین با استفاده از آن می‌توانید به تماس‌های دریافتی نیز پاسخ دهید.

 

معرفی هدفون اپل | Apple Airpods Max

 

میکروفون داخلی

یک میکروفون داخلی دوگانه بر روی این هدفون قرار گرفته است. این میکروفون به شما کمک می‌کند تا تماس‌های دریافتی خود را پاسخ دهید و به مکالمه بپردازید. همچنین می‌توانید به دستیار صوتی خود نیز دسترسی پیدا کنید.

 

کیفیت صدا

Apple AirPods Max یک صدای بسیار باکیفیت با قابلیت حذف نویز خود برای شما فراهم می‌کند. ترکیبی درایورها و یونیت‌های این محصول در دسته بهترین هدفون‌های تولید شده قرار گرفته‌اند. هر قسمت از درایورهای سفارشی این محصول برای تولید صدایی در وضوح و کیفیت بالا دست‌به‌کار شده‌اند. صدای تولیدی توسط این هدفون از کمترین انحراف برخوردار است که در محدوده‌ی شنیداری شما قرار می‌گیرد.

 

تراشه H1

هدفون بی سیم اپل AirPods Max دارای دو تراشه طراحی شده‌ی H1 در هر Ear-Cup است. این تراشه به طور سفارشی طراحی شده است تا تجربه‌ای بی‌نظیر از شنیدن صداها را برای شما فراهم کند. با ضربه زدن بر روی پدها، می‌توانید صداا را متناسب با نیازهای خود تنظیم کنید.

 

قابلیت حذف نویز

تکنولوژی حذف نویز فعال این محصول، از ورود صداهای مخرب خارجی به درون هدفون شما جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود تا شما صدایی بی‌نظیر شفاف و بدون نویز داشته باشید و در موسیقی‌های مورد علاقه خود غوطه‌ور شوید.

 

قابلیت Transparency

دکمه‌ی مخصوص حذف نویز هدفون را فشار دهید تا به حالت Transpaency بروید. این قابلیت به شما امکان تعامل با دنیای خارجی را به شما می‌دهد. تعامل با دنیای بیرونی به گونه‌ای می‌باشد که قابلیت حذف نویز غیرفعال می‌شود و صداهای خارجی به داخل هدفون شما نفوذ می‌کند.