معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Centurion

Asus ROG Centurion
هدست گیمینگ ایسوس

هدست مخصوص بازی ایسوس Asus Rog Centurion، با صدای فراگیر 7.1 واقعی و 10 درایور صدای مجزا، یکی از محصولات بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رقیب در میان هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های موجود و هم رده خود است.

 

غوطه وری در صدا

Asus ROG Centurion یک هدست مخصوص بازی که دارای یک تقویت کننده هدفون ESS با درجه Hi-Fi برای ارائه صدای واقعی و تأثیرگذار بوده و حس زنده بودن بازی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را ایجاد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. ایستگاه صوتی USB بازی به شما امکان کنترل فوری را داده و تجربه صوتی برتر و انکار ناپذیری را در هنگام بازی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.

 

معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Centurion

 

کیفیت صدایی بی نظیر

Asus ROG Centurion با پنج آهن ربا گسسته نئودیمیم در هر گوشی، به یکی از هدست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های برتر تبدیل شده است و آن را از سایر هدست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بازی متمایز می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند که صدایی فراگیر و باورنکردنی ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. به منظور دستیابی به کیفیت صدای مطلوب، طراحان ROG وقت و تلاش خود را صرف تنظیم دقیق وضعیت هر یک از درایورها و دقت مکانیک محفظه هدفون کردند.
بنابراین هنگام بازی با هدست مخصوص بازی ایسوس، هر شلیک و قدم به قدم بازی را با دقت بالا و شفافیت خیره کننده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای خواهید داشت و میدان جنگ را زنده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. ROG Centurion با مهندسی استثنایی خود، صدای بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نظیر و غوطه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌وری در بازی را ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.

 

میکروفون هدست ایسوس

Asus ROG Centurion با یک میکروفون دیجیتالی یک جهته همراه است، که از الگوریتم بهینه سازی پردازش صدا برای ارائه کیفیت صدایی خالص استفاده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. این درحالی است که میکروفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های آنالوگ سنتی نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند به آن برسند. میکروفون دیجیتال با داشتن نسبت چشمگیری از سیگنال به نویز، پاسخ فرکانس و درجه حساسیت بالا، تولید صدای شفاف و متعادل و کمترین میزان دریافت صدای پس زمینه طراحی شده است.
طراحی انعطاف پذیر میکروفون به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد آن را در موقعیت مناسب تنظیم کنید، همچنین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید آن را به آسانی به عقب تا کرده و به گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها متصل نمایید.

 

معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Centurion

 

برنامه Sonic Studio

Asus ROG Centurion ، یک نرم افزار صوتی کامل و آسان برای استفاده در اختیار شما قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد تا کنترل کاملی از ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صوتی از جمله مساوی سازی (EQ) و تعادل سطح اسپیکر 7.1 داشته باشید. برخلاف ابزارهای صوتی معمولی برنامه Sonic Studio دارای نمای بصری است که تمام کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صوتی لازم را روی یک صفحه قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد تا تنظیمات سریع و آسان انجام شود.
Sonic Studio همچنین دارای ویژگی منحصر به فردی است که باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود کنترل مانند صداهای درون بازی  از قبیل قدم ها و شلیک های اسلحه را ترسیم کرده و آنها را روی یک صفحه نمایش مشاهده کنید، بنابراین گیمرها می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند دشمنان خود را برای یک رقابت عالی در ابتدا مشخص کنند.

 

بالشتک های گوشی بزرگ و قابل تعویض

راحتی یک جز اصلی در یک هدست عالی برای بازی است، البته می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان گفت چیزی که راحت در نظر گرفته می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود از فردی به فرد دیگر متفاوت است. برای تناسب آن ها برای هر گیمر، گوشی Asus ROG Centurion دارای فوم بسیار نرم و کاملاً اندازه بوده و بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گوشی از جنس چرم و قابل تنفس است. هر دو گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها به اندازه کافی راحت بوده تا بتوان از آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها برای جلسات طولانی بازی و بدون خستگی گوش استفاده نمود.

علاوه بر این، سربند این هدست بهینه شده و مطابق با بررسی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های انجام شده، با طیف گسترده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای از انواع سر طراحی شده است تا راحتی پوشیدن آن بیشتر شود. این هدست قدرتمند در رنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های سیاه و قرمز تولید شده و دارای  وزن 450 گرم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد.

 

کنترل حجم ویژه برای هر کانال

بازی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مختلف ممکن است از روش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مختلف ضبط استفاده کنند، بنابراین تعادل هر کانال ممکن است تحت تأثیر قرار گیرد و نیاز به تنظیم باشد. ROG Centurion کنترل میزان صدا را برای هر کانال فراگیر فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند، بنابراین گیمرها می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند تعادل را بدون دردسر تنظیم کنند.

 

معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Centurion

 

ایده آل برای گوش دادن به موسیقی

صرف نظر از اینکه بازی مورد علاقه شما از صدای 7.1 ، 5.1 یا صدای استریو برخوردار است ، Asus ROG Centurion آن را به بهینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین و طبیعی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین روش تولید می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. فقط با کلیک بر روی کلید تغییر حالت 7.1 / استریو در هدست، به راحتی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید صدای صوتی فراگیر و استریو را تغییر دهید.

 

چهار پروفایل طیف بازی صوتی

با چهار تنظیم بازی صوتی، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید از عملکرد صوتی خوب برای انواع مختلف بازی، از جمله تیرانداز اول شخص (FPS)، بازی های مسابقه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای، اکشن و نقش آفرینی (RPG) لذت ببرید. برای تقویت فوری جزئیات مهم صوتی، نمایه صوتی بازی مناسب را انتخاب کنید.

 

تنظیمات هدست بازی ایسوس

برخلاف برخی از رقبای خود، Asus ROG Centurion یک هدست سیم دار است، با این حال، در انتهای کابل ثابت و ضخیم بافته شده ، به جای اتصال متداول USB ، یک درگاه HDMI برای اتصال قرار داده شده است. به لطف کابل اتصال HDMI ، که به جک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های کانال اسپیکر تقسیم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود، امکان انتقال آن را با صدای فراگیر فراهم می کند.

علاوه بر این ، شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید تمام پروفایل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صوتی ROG Centurion و میزان صدا را کنترل کنید. دکمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مرکزی و بالای دستگاه، به عنوان کنترل کننده قدرت و میزان صدا عمل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند، در حالی که به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد بین پروفایل ها پیمایش کنید.
همچنین یک ولوم ثانویه و کوچکتر در جلو طراحی شده است که همراه با چهار دکمه فیزیکی برای جابجایی بین 7.1 و استریو، فعال کردن عملکرد میزان صدا، روشن کردن میکروفون و حرکت بین هدست و گزینه استریو می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد.