معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Delta White Edition

Asus ROG Delta White Edition
هدست گیمینگ ایسوس

هدست مخصوص بازی ایسوس Asus Rog Delta White Edition، یکی از هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های به روز شده و پیشرفته ایسوس است که برای بازی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های طولانی مناسب بوده و با امکانات و ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مناسبی که دارد، طرفداران بسیاری را به سوی خود جذب نموده است.

 

گواهینامه EAC 9218 quad DAC

هدست Asus ROG Delta White Edition اولین هدست مخصوص بازی در جهان است که دارای EAC 9218 quad DAC درجه یک و دارای درجه سلامتی است و که صدایی کاملاً واضح را ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد تا به بازیکنان حرفه-ای، حس برتری لازم برای کسب امتیاز در بازی را بدهد.

 

معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Delta White Edition

 

اتصالات در هدست ایسوس

Asus ROG Delta White Edition دارای یک اتصال USB-C است و همراه با یک آداپتور USB-C به USB 2.0 به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد بدون تغییر هدست بر روی رایانه شخصی، کنسول و دستگاه همراه خود بازی کنید. یک جلوه نورپردازی RGB رنگین کمان دایره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای و منحصر به فرد، ظاهری شیک را به این هدست زیبا داده است تا هیجان بازی را برای شما دو چندان کند.

 

غوطه وری نهایی برای Pro Gamers

شاید بتوان مدعی شد که نسخه Asus ROG Delta White Edition یکی از محصولاتی است که در مقایسه با دیگر محصولات هم رده خود دارای کیفیت و وضوح صدای بالایی بوده و می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند باعث شود، بازیکنان در بازی خود غرق شوند.در این هدست با چهار درجه Hi-Fi ، پردازش صوتی بدون اتلافی ایجاد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود که دارای محدوده فرکانس در سطوح مختلف می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد.

در نتیجه، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید صداهای درون بازی را با دقت بشنوید و به طور دقیق فاصله دشمن، جهت قدم ها، مکان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تیراندازی و موارد دیگر را شناسایی کنید. با شنیدن تمامی جزئیات و دریافت صدایی واضح، تجربه بازی لذت بخشی را تجربه خواهید کرد.

 

فناوری انحصاری Hyper-Grounding

Hyper-Grounding فناوری انحصاری ROG است که با استفاده از مواد چند لایه و طراحی خاص، از تداخل الکترومغناطیسی و صدای خالص جلوگیری کرده و اجازه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد تا بدون سر و صدای محیط به بازی خود بپردازید. با توجه به این فناوری نوآورانه، Asus ROG Delta White Edition اولین هدست مخصوص بازی با نورپردازی RGB در جهان است که قادر است صدای غنی و قدرتمند بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نظیری را برای گیمرها فراهم کند.

 

معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Delta White Edition

 

SNR بالا در بازی های FPS

نسبت سیگنال به نویز یکی از مشخصات مهم هدست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بازی مخصوصاً در بازی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های FPS است. SNR بالاتر به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد تا دقیقاً منشا قدم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های دشمن را مشخص کنید، یا محل تیراندازی یا انفجار در میدان جنگ را شناسایی کنید. Asus ROG Delta White Edition با طراحی quad-DAC خود قادر است نسبت سیگنال به نویز 127 دسی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بل را بدست آورد.

 

درایورهای نسل بعدی ASUS

با استفاده از ROG Delta White Edition ، درایورهای انحصاری با فناوری Audio Signal Diversion به روز شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند و به آنها دیواری دایره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای شکل داده شده است که به تفکیک صداهای با فرکانس بالا، پایین و متوسط کمک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند و باعث کاهش تداخل بین دامنه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های فرکانس برای صدای خالص و واضح‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر می شود.

علاوه بر این، درایورها از یک پاسخ فرکانس گسترده 20 تا 40 کیلوهرتز برای ارائه صدای فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌العاده قوی و بهینه-سازی شده در بازی برخوردار هستند، بنابراین در هنگام تجربه صوتی بازی، همه جزئیات را خواهید شنید.

 

سازگاری چند پلت فرم

به جای اتصال 3.5 میلی متری، ROG Delta White Edition دارای یک اتصال USB-C و یک آداپتور USB-C به USB 2.0 (نوع A) است که به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد تقریباً با هر سیستم عامل بازی، از جمله رایانه و کنسول ها متصل شوید.

 

معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Delta White Edition

 

طراحی آرگونومیک هدست بازی

این هدست مخصوص بازی ایسوس، از نوع بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم و به رنگ سفید طراحی شده است و با وزن 388 گرم، یکی از هدست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های سبک وزن و راحت در این دسته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بندی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد. همچنین از امپدانس 32 اهم برخوردار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد.
نسخه ROG Delta White Edition دارای گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ارگونومیک، D شکل است که در مقایسه با نوع گوشی-های دیگر مناسب با گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های انسان طراحی شده است و برای استفاده در زمان های طولانی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر، مناسب و راحت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد.

در Asus ROG Delta White Edition ایسوس، دو نوع تناسب و اندازه را برای شما فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند تا بر اساس نیاز یا اولویت انتخاب کنید. بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گوشی ROG ، که از چرم تهیه شده است، نسبت به انواع مشابه دارای ضخامت و تناسب بیشتری بوده و به گونه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای ساخته شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند که گرمای زیادی را هنگام استفاده ایجاد نخواهند کرد. این قابلیت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند برای استفاده در زمان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های طولانی بازی بسیار موثر باشد.

 

کنترل و دکمه های هدست بازی

دکمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های کنترل طراحی شده روی گوشی هدست، به شما امکان کنترل فوری میزان صدا و روشنایی RGB را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد و یک سوئیچ متحرک با دوام ایجاد شده است تا به راحتی میکروفون را در حین بازی بی صدا کنید.
همچنین در هدست مخصوص بازی ایسوس مدل Asus ROG Delta White Edition ، یک میکروفون جداگانه و یک جهته همراه است که برای ارتباط صوتی واضح تنظیم شده و توسط برنامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ارتباطی طراحی شده است. هنگامی که میکروفون خاموش است، یک نشانگر قرمز در هدست چشمک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌زند و به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد وضعیت میکروفون را به راحتی ببینید.