Audio Technica ATH-ANC100BT
هدفون وایرلس آدیو تکنیکا

هدفون راحت و بلوتوثی ATH-ANC100BT Audio-Technica، با قابلیت ترکیبی فعال فناوری نویز و فناوری بلوتوث، برای شما آزادی و لذت شنیدن بیشتری را ایجاد میکند تا در محیط هایی با صدای زیاد صدایی عالی و دقیق را دریافت کنید.

 

در یک نگاه

  • استفاده در محیط های شلوغ
  • فناوری QuietPoint کاهش سر و صدای محیط
  • فناوری بی‌سیم بلوتوث با میکروفن درون خطی
  • طراحی مناسب و راحت
  • درایورهای قدرتمند 12 میلی متری با بازتولید صدای بسیار عالی
  • محفظه های گوشی جمع و جور برای راحتی بیشتر
  • حداکثر 10 ساعت دوام باتری برای استفاده طولانی

 

معرفی هدفون آدیو تکنیکا | Audio Technica ATH-ANC100BT

 

درایورهایی عالی

هدفون ATH-ANC100BT مجهز به درایورهای 12 میلیمتری است که با وضوح استثنایی، تولید صدا را به صورت قدرتمندی ارائه میدهند. درایورها در محفظه هایی جمع و جور محصور شده اند که راحتی بیشتری را نسبت به هدفونهای داخلی گوش ارائه میدهند.

 

طراحی مناسب

راحتی و انزوای صوتی در ATH-ANC100BT ، با گنجاندن چهار اندازه سر سیلیکون (XS ، S ، M ، L) و یک جفت فوم با اندازه متوسط ایجاد شده است که به شما این امکان را میدهد که بهترین تناسب ممکن را بسازید. یک کابل صوتی 0.6 متری (2.0 اینچی) با مینی پلاگین استریو 3.5 میلیمتر (1/8 اینچ) نیز در اختیار شما قرار گرفته است تا در صورت تمایل از هدفون های بیسیم بلوتوث استفاده کنید.

این کابل همراه با میکروفون و ریموت است که به شما امکان میدهد تا مکالمه کنید، مکث کنید، رد شوید، میزان صدا را تنظیم کنید و به تماسها پاسخ دهید. قسمت داخلی هدفون ANC100BT از پلاستیکی سخت و در رنگ مشکی براق ارائه میشود. هدفونها به صورت زاویه دار قرار میگیرند تا بهتر در گوش شما باقی بمانند.

 

معرفی هدفون آدیو تکنیکا | Audio Technica ATH-ANC100BT

 

دوام باتری

باتری قابل شارژ پلیمر لیتیوم، هدفونها را تغذیه میکند و تقریباً 10 ساعت استفاده مداوم از بلوتوث و ANC را با شارژ کامل به شما میدهد. این هدفون با یک کابل شارژ USB 30 سانتیمتری (1 اینچ) ارائه میشود. برای شارژ دستگاه، سیم USB ارائه شده را در منبع تغذیه قرار دهید. شارژ هدفون 3 ساعت طول میکشد و بسته به نحوه استفاده از ANC100BT مدت زمان پخش 10-20 ساعت طول میکشد.

 

اتصال بلوتوثی

شما میتوانید آزادانه در هر محیطی حرکت کنید. فناوری حذف نویز فعال QuietPoint ، هر فضایی را برای گوش دادن به موسیقی ایده آل میکند. فناوری بیسیم بلوتوث با میکروفون درون خطی و کنترلهایی برای مدیریت راحت تماسها، پخش موسیقی و تنظیم میزان صدا در این هدفون به کار گرفته شده است تا از داشتن هدفونی همراه و کارآمد لذت کافی را ببرید. این هدفونها میتوانند به صورت بیسیم با دستگاههای بلوتوث استفاده شوند یا میتوانند به دستگاههای صوتی استاندارد متصل شوند.

هنگام اتصال بلوتوث، قابلیت حذف نویز همیشه روشن است. هنگامی که سیم متصل است اما بدون قابلیت حذف نویز کار میکنند. بدون گوش دادن به موسیقی میتوانید در تماسهای تلفنی خود از قابلیت حذف نویز استفاده کنید. هنگام اتصال کابل، هدفونها بدون در نظر گرفتن روشن یا خاموش بودن قابلیت حذف نویز، از حساسیت متوسطی برخوردار هستند، بنابراین در صورت استفاده با تجهیزات صوتی خانگی و حتی دستگاه های صوتی قابل حمل با قدرت پایین، میتوانند میزان صدای رضایت بخشی را ایجاد کنند. ATH-ANC100BT دارای میکروفون و تنظیم میزان صدا، عملکرد پخش کننده موسیقی و کنترل اتصال یا قطع ارتباط برای استفاده با دستگاههای بلوتوث طراحی شده است.

 

معرفی هدفون آدیو تکنیکا | Audio Technica ATH-ANC100BT

 

کیفیت صدا

هدفون ATH-ANC100BT کاهش نویز بسیار خوبی را ایجاد میکند و صرف نظر از اتصال هدفون به بلوتوث یا سیم و یا خاموش یا روشن بودن قابلیت حذف نویز، عملکردی یکسان دارد که کیفیت صوتی را ارائه میدهد. این هدفونها موسیقی و صدا را بسیار خوب تولید میکند، باس تأثیر خوبی دارد و عمق نسبتاً زیادی ایجاد کرده اما کمی برجسته و رونق دارد. میانه نازک و کمی مبهم است.

سه گانه گسترش یافته اما کمی مبهم است. این مدل به خوبی میتواند فضای اتاق ضبط را بازیابی کند. صدا همچنین حس خوبی از نشاط را داشته و تا حدی باز است. این هدفونها کاهش نویز بسیار عالی با بیشترین کاهش فرکانس را دارند. هنگامی که ویژگی لغو نویز روشن است، در محیط های بسیار ساکت و بدون هیچ برنامه صوتی برای پوشیدن آن صدای خش خش بسیار کمرنگی شنیده میشود.

 

اتصال و تنظیم هدفون

در هدفون راحت و بلوتوثی ATH-ANC100BT Audio-Technica ، کلید برق را به حالت روشن بکشید. چراغ سبز در کنار NC و همچنین چراغ آبی در کنار نماد بلوتوث روشن میشود. سپس در دستگاه تلفن همراه خود ، ATH-ANC100BT را در لیست بلوتوث انتخاب کنید و هدفون شما اکنون متصل شده است. برای خاموش شدن، کلید برق را به حالت خاموش بکشید. پخش و مکث صدا، با فشار دادن دکمه بزرگ گرد در بخش مرکزی کنترل میشود. تنظیم میزان صدا از طریق دکمه های مثبت و منفی که در کنار گوشی است، کنترل میشود.

برای پیشبرد یا بازگشت به مسیر قبلی، به ترتیب دکمه های مثبت و منفی را به مدت دو ثانیه فشار داده و نگه دارید. همچنین در مورد تماسهای تلفنی، یک بار دکمه پخش یا مکث را فشار دهید تا پاسخ داده شده یا تماس ها قطع شود. لازم به ذکر است که کنترل کننده تقریباً هر دو گوشی قرار دارد. در یک طرف آن کابل صوتی قبل از اینکه به هر گوش منشعب شود، قرار گرفته و در طرف دیگر اتصال USB برای شارژ و سیمکشی به دستگاه پخش کننده صوتی واقع شده است.

 

استفاده در محیط های شلوغ

Audio-Technica با هدفون بیسیم در گوش ATH-ANC100BT محصولی را طراحی و عرضه کرده است که هدف آن انتقال راحت صدایی بدون هیچ گونه سر و صدای مزاحم محیط میباشد. ATH-ANC100BT از فناوری بلوتوث برای پخش بیسیم صدای مورد علاقه شما از یک دستگاه تلفن همراه، یا تبلت طراحی شده است و فناوری صوتی فعال را برای فیلترکردن صداهای محیط اضافه نموده است. این باعث میشود این هدفونها برای محیط های پر سر و صدا مانند حمل و نقل عمومی یا یک دفتر شلوغ، ایده آل باشند. وقتی با تلفن هوشمند متصل میشوید، میتوانید از میکروفون داخلی برای تماس بدون هندزفری استفاده کنید.