معرفی اسپیکر جی بی ال | JBL Control 2P

اسپیکر حرفه‌ای جی بی الJBL Control 2P

اسپیکر JBL Control 2P یک اسپیکر مانیتورینگ پرقدرت و کوچک است که برای استودیوهای خانگی طراحی شده است. این محصول با ویژگی‌های حرفه‌ای که JBL به ارمغان می‌آورد، تجربه‌ای صدایی غنی و دقیق را ارائه میدهد. این مانیتورها با ووفرهای 5.25 اینچی و توییترهای قبه‌ای 0.75 اینچی سفارشی ساخته شده‌اند. همچنین، تقویت‌کننده‌ی داخلی 35 واتی اطمینان میدهد که خروجی صدا در هر سطح ولومی تمیز و دقیق میباشد.

یکی از ویژگی‌های برجسته Control 2P، مدار محافظتی ضد بار اضافی و محدود کننده‌ اوج داخلی است که از بارگذاری زیاد و تحریف صدا جلوگیری میکند. این مانیتورها با اتصالات حرفه‌ای مجهز هستند، از جمله ورودی‌های XLR متعادل و RCA نامتعادل، که با انواع مختلف منابع، از تجهیزات حرفه‌ای تا تلفن‌ها و دستگاه‌های تلفن همراه، سازگار هستند. همچنین، یک جک هدفون داخلی نیز وجود دارد.

نه تنها این، Control 2P با EQ اصلاح کننده‌ی اتاق بهینه‌سازی شده است، بنابراین در هر محیطی عملکرد فوق‌العاده‌ای خواهد داشت. این مانیتورها انعطاف‌پذیری بالایی در نصب دارند و میتوانند روی میز یا به دیوار نصب شوند. برای بهینه‌سازی تنظیمات دسکتاپ، پایه‌های قابل اتصالی نیز عرضه میشوند.در کل، JBL Control 2P یک انتخاب عالی برای کسانی است که به دنبال کیفیت صدای حرفه‌ای در فضای کوچک هستند.

 

معرفی اسپیکر جی بی ال | JBL Control 2P

 

نصب اسپیکر

اسپیکر با کیفیت جی بی ال JBL Control 2P را می‌‌‌‌‌توان با استفاده از کیت نصب اختیاری MTC-2P روی دیوار نصب کرد. همراه با این اسپیکر شامل دو براکت نصب، یک نگهدارنده منبع تغذیه و یک آچار نصب براکت می‌‌‌‌‌باشد. به آسانی می‌‌‌‌‌توانید این دستگاه را روی دیوار نصب کرده و صدایی همه جانبه و با کیفیت را دریافت کنید. این دستگاه همچنین شامل پایه محکمی است که برای بهینه‌‌‌‌‌سازی زاویه گوش دادن به موسیقی تعیین شده است.

 

عملکرد دقیق

Control 2P طراحی اسپیکر JBL را با تقویت قدرتمند ترکیب می‌‌‌‌‌کند تا عملکردی غنی و دقیق را برای سخت‌‌‌‌‌ترین برنامه‌‌‌‌‌های صوتی ارائه دهد. طراحی جمع و جور، در این دستگاه باعث می‌‌‌‌‌شود که بتوانید بهترین و عمیق ترین صدا را دریافت کنید. این دستگاه برای ضبط و تولید فیلم، ایده‌‌‌‌‌آل خواهد بود. بنابراین می توانید از این دستگاه در برنامه های کاری خود استفاده کرده و برای ضبط و پخش هنگام ساخت فیلم های خود بهره ببرید و از کیفیت صدا و عملکرد آن استفاده های لازم را داشته باشید.

 

معرفی اسپیکر جی بی ال | JBL Control 2P

 

مبدل های اسپیکر

اسپیکرهای جی بی ال مدل Control 2P با فرکانس پایین همراه با درایورهای LF – 135 میلی‌‌‌‌‌متر (5.25 اینچ) و توییتر گنبد پلی‌‌‌‌‌کربنات HF – 19 میلی‌‌‌‌‌متر (75 اینچ) می‌‌‌‌‌باشد. بدین ترتیب صدایی دقیق و واضح را بدون اعوجاج دریافت می‌‌‌‌‌کنید و از شنیدن صدای موسیقی ناب لذت خواهید برد. مبدل‌‌‌‌‌های با کیفیت استودیو برای دقت و پاسخ باس غنی در فرکانس‌‌‌‌‌های بین 80 هرتز تا 20 کیلوهرتز طراحی و عرضه شده است. تقویت کننده در این دستگاه نیز با توان 35 وات در هر کانال و درایورهای حساسیت بالا خروجی استثنایی تولید می‌‌‌‌‌کنند که دارای حداکثر حساسیت SPL 115 دسی بل در هر دستگاه می‌‌‌‌‌باشد.

 

ورودی های اسپیکر

اسپیکر با کیفیت جی بی ال JBL Control 2P ، دارای ورودی XLR متعادل و RCA نامتعادل امکان اتصال به طیف وسیعی از منابع سیگنال را فراهم می‌‌‌‌‌کند. همچنین جک هدفون استریو امکان استفاده از هدفون را فراهم می‌‌‌‌‌کند. علاوه بر ورودی‌‌‌‌‌های Neutrik ترکیبی XLR / TRS با کیفیت بالا ، سیستم Control 2P شامل جک‌‌‌‌‌های RCA، محدود کننده اوج داخلی و محافظت در برابر اضافه بار و جک هدفون 1/8 اینچی برای انعطاف‌‌‌‌‌پذیری اضافی است. یک کنترل تنظیم فرکانس بالا به شما امکان می‌‌‌‌‌دهد تنظیم کنید اسپیکرهای Control 2P را متناسب با هر اتاق بالا ببرید.

 

معرفی اسپیکر جی بی ال | JBL Control 2P

 

تاثیر طراحی در عملکرد

با طراحی ارگونومیک، کنترل و کیفیت صدا در Control 2P، در سطحی بالا ایجاد می‌‌‌‌‌شود. مبدل‌‌‌‌‌های محافظ مغناطیسی برای استفاده در نزدیکی تجهیزات حساس به مغناطیس طراحی و تعبیه شده است تا بتوانید با استفاده از مدار محافظ محدود کننده اوج داخلی و اضافه بار، سیستم را در برابر آسیب‌‌‌‌‌هایی که در اثر استفاده طولانی ایجاد می‌‌‌‌‌شود، محافظت کنید.  یک کنترل صدای ارگونیک جانبی به شما امکان می‌‌‌‌‌دهد تا میزان صدای هر دو اسپیکر را به طور همزمان تنظیم کنید. این سیستم همچنین دارای یک کنترل تنظیم فرکانس بالا برای پاسخگویی به نیازهای شما است.

 

ال ای دی های اسپیکر

LED رنگ سفید، هنگامی که Control 2P به منبع برق متصل است و سوئیچ Power روی ON تنظیم می‌‌‌‌‌شود، روشن می‌‌‌‌‌شود. همچنین LED قرمز، هنگامی که اسپیکر به حالت محافظت حرارتی نزدیک می‌‌‌‌‌شود به طور متناوب چشمک می‌‌‌‌‌زند. Volume Control خروجی میزان صدا را برای Control 2P و اتصال داخلی تنظیم می‌‌‌‌‌کند.