Audio Technica ATH-ANC300TW
هدفون وایرلس آدیو تکنیکا

هدفون داخل‌گوش Audio-Technica ATH-ANC300TW، تعادل کاملی بین راحتی و کارایی را ایجاد میکنند و در یک طراحی جمع‌و‌جور و بی‌سیم، بهترین کیفیت صدا و لغو صدا را در کلاس مناسبی ارائه میدهند. این هدفون طراحی شده برای ارائه صدای استثنایی با برد کامل با استفاده از بلوتوث بوده و میتواند یک همراه مناسب هنگام فعالیت‌های روزمره باشد.

 

در یک نگاه

  • لغو سر و صدا فعال
  • طراحی قاب شارژ
  • استفاده از فناوری کوالکام، جهت وضوح تماس های تلفنی
  • درایورهای 5.8 میلی متری با دیافراگم های روکش دار DLC
  • در برابر پاشش آب و عرق با قابلیت IPX2
  • دوام باتری همراه با قاب شارژ 13.5 ساعت

 

معرفی هدفون آدیو تکنیکا | Audio Technica ATH-ANC300TW

 

وضوح تماس پیشرفته

در هدفون ATH-ANC300TW فناوری کوالکام CVC باعث پاککردن صدای صوتی محیط شده و میتواند مکالمات تلفنی واضح را با صدای طبیعی ایجاد کند. این هدفونهای بی سیم داخل گوش با فناوری لغو نویز ترکیبی دیجیتال، بالاترین درجه از کاهش صدای محیط QuietPoint را فراهم میکنند. Qualcomm TrueWireless، ، یک عملکرد ویژه با تأخیر کم در این هدفون، به شما اطمینان میدهد که میتوانید جدیدترین نسخهها را بدون اختلال صوتی و اتصال پایدار پخش کنید. همچنین درایورهای 5.8 میلیمتری با دیافراگمهای روکشدار DLC کربن مانند الماس، تولید صدایی منحصر به فرد را ارائه میدهند.

 

میکروفون هدفون

هدفون داخل گوش ATH-ANC300TW با برخورداری از فناوری بیسیم بلوتوث با دکمه های چندکاره و میکروفونی عالی در گوشیها، طراحی شده است تا بتوان برای کنترل پخش موسیقی، تماس و میزان صدا بدون لمس تلفن هوشمند، از آنها بهره برد. میکروفون بازخورد ANC عمود بر درایورها قرار گرفته است تا فضای موجود را برای انتقال کارآمد صدا بهینه کند. این درحالی است که عملکرد شنیداری سریع با قابلیت تغییر، باعث میشود تا در صورت تمایل صداهای خارجی از طریق هدفون شنیده شود.

 

معرفی هدفون آدیو تکنیکا | Audio Technica ATH-ANC300TW

 

طراحی هدفون

محفظه جمع و جور و منحنی در هدفون ATH-ANC300TW به گونهای طراحی شده است که هنگام استفاده در طولانی مدت در گوش، حس راحتی مناسبی را ارائه نماید. همچنین این هدفون در برابر پاشش آب و عرق با قابلیت IPX2 محافظت میکند. این هدفونهای جمع و جور و راحت دارای رنگ سیاه و خاکستری هستند که این نکته زیبایی آن ها را دوبرابر میکند. طراحی آنها مرتب و شیک به نظر میرسد. در هدفون ATH-ANC300TW از آرم Audio-Technica و دایرههای برجستهای که در مسیر علامت گذاری قرار دارند، استفاده شده است.

اندازه متوسط ​​و فضای داخلی گرد هدفونها کمک میکند تا راحت در گوش بنشینند. علاوه بر راحتی طراحی شده در این هدفون، دکمههای موجود در هر گوشی در قسمت بالایی قرار دارند. بنابراین در هنگام فعال کردن دستورات، به راحتی به آنها دسترسی دارید و میتوانید بدون اینکه فشارهای ناخواسته، باعث فعال شدن دکمه ها شوند، هدفونها را تنظیم کنید. بنابراین دکمه سمت راست، کنترل های انتقال را انجام میدهد.

در حالی که دکمه سمت چپ میزان حذف صدا و پخش را کنترل میکند. این هدفون سبک و راحت، شامل نوکهای سیلیکونی نازک و انعطاف پذیر در سایزهای مختلف است که به همراه گوشیهای راحت و کابل شارژ USB-A / USB-C 30 سانتی متر ارائه شده است. همچنین عملکرد روشن کردن خودکار باعث میشود، این هدفونها هنگامی که از قاب شارژ خارج می شوند، روشن شده و پس از بازگشت به قاب، شروع به شارژ میشوند. باتری داخلی در این دستگاه با شارژ کامل تا 4.5 ساعت استفاده مداوم را فراهم مینماید که کیف شارژ قابل حمل نیز میتواند به شما 13.5 ساعت انرژی اضافی در حین حرکت بدهد.

 

سازگاری با دستگاه ها

در هدفون بی سیم ATH-ANC300TW میتوان برای کنترل راحت تنظیمات هدفون، از جمله حالت حذف نویز، از برنامه Audio-Technica Connect استفاده نمود. از سویی دیگر فناوری SCMS-T امکان پخش محتوای محافظت شده از دستگاه های سازگار SCMS-T را فراهم میکند. این برنامه به شما امکان میدهد کدک صوتی را که جوانهها به آن متصل میشوند انتخاب کنید که میتواند aptX ،AAC ، SBC یا یک گزینه خودکار که به سادگی از پیش فرض سیستم دستگاه استفاده میکند، باشد. این برنامه همچنین شامل گزینه هایی برای تنظیم روشن شدن خودکار روشن، صدای صوتی و تنظیمات مکان یاب دستگاه است.

 

بررسی جایگاه هدفون

ATH-ANC300TW نسبت به WF-1000XM3 سونی جمع و جورتر و مناسب برای ورزش است، اما در دوام باتری یا بخشهای ANC چندان رقابتی نیست. Audio-Technica در طول این سالها با هدفونهای درجه استودیویی خود تا حدودی نام خود را به دست آورده است، اما وقتی این شرکت با دنیای هدفونهای بیسیم حذف کننده نویز مقابله میکند، به خوبی خود را نشان میدهد. ATH-ANC300TW بسیار خوب عمل میکند و توانسته است محصولی مناسب در مقایسه با دیگر رقبا باشد.

 

معرفی هدفون آدیو تکنیکا | Audio Technica ATH-ANC300TW

 

کیفیت صدا

در مقایسه با اغلب هدفونهای بیسیم ، مهمترین جنبه متفاوت ATH-ANC300TW امضای صدای آنهاست. پاسخ فرکانس مسطحی که برند همیشه از آن حمایت کرده است قطعاً در این محصول نیز وجود دارد. این بدان معناست که هر موسیقی که برای تأثیرگذاری به سطح پایین آن متکی باشد، میتواند شما را نیز جذب نماید. به طور کلی، تولید خنثی تر مواد صوتی، متناسب با تنوع بیشتری در ژانرهایی خواهد بود که از فرکانسهای خاصی افزایش یافته است، بنابراین اگر ذائقه موسیقی متنوع باشد، این هدفونها میتوانند به خوبی بدرخشند.

شفافیت و حس کلی فضای صدای تولید شده توسط هدفونها، با وجود درایورهای کوچک 5.8 میلیمتر و حجم کمتری از هوا، چشمگیر است. در نگاه کلی باید گفت Audio-Technica ATH-ANC300TW کیفیت صدا و حذف نویز و درخشندگی درجه یک را در ساختار جمع و جور خود ارائه میدهد.

 

لغو سر و صدا فعال

این فناوری ترکیبی ANC جالب است. وقتی فعال میشود، صدایی کاملاً ملایم و بسیار دلنشین از خود نشان میدهد. با استفاده از برنامه همراه، میتوانید بین حالتهای ANC ، از جمله حالت هواپیما ، در حال حرکت یا مطالعه تغییر مکان دهید. در حقیقت ATH-ANC300TW نسبت به اکثر مدلهای بیسیم دیگر، حتی در قیمتهای بالاتر، در ساکت کردن نویز خارج بهتر عمل میکند. نکته قابل توجه این است که شما نمیتوانید فناوری ANC را به طور کامل خاموش کنید. یعنی شما یا در حالت ANC هستید یا در حالت شنیداری قرار دارد و هیچ چیز در این بین وجود دارد.

 

طراحی قاب شارژ

قاب شارژ ATH-ANC300TW به خوبی طراحی شده است. درب قاب شارژ بالا میرود تا هدفونهای داخل گوش بتوانند به صورت مغناطیسی به داخل آن بروند. استفاده از آن آسان است و هدفون به راحتی در آن قرار میگیرد. در سمت راست قاب، یک درگاه شارژ USB-C وجود دارد و در جلو سه چراغ LED برای نشان دادن وضعیت باتری طراحی شده است.