Audio Technica ATH-CK3TW
هدفون بی سیم آدیو تکنیکا

هدفون بی‌سیم و دقیق Audio-Technica ATH-CK3TW، نسبت به مدل‌های قدیمی، دارای اندازه کوچکتری بوده و ساقه‌های بلندتری دارد که باعث ایجاد یک مهر‌ و موم عمیق ایجاد شوند. بنابراین، جداسازی صدا به صورت طبیعی و موثر بوده و به سادگی با تنظیمی آسان، فرکانس‌های باس در هر دو گوشی برابر خواهد شد.

 

در یک نگاه

  • برخورداری از تجربه گوش دادن بی سیم با فناوری Bluetooth® 5.0
  • عملکرد ضد آب با امتیاز IPX2 ضد قطره
  • باتری داخلی با شارژ کامل شش ساعت
  • کیف شارژ قابل حمل با قابلیت 24 ساعت کار اضافی
  • نشانگرهای LED بر روی قاب شارژ و هدفون
  • درایورهای 5.8 میلی متری برای صدایی بسیار دقیق و قدرتمند
  • سازگار با کدک صوتی با کیفیت بالا Qualcomm aptXTM

 

معرفی هدفون آدیو تکنیکا | Audio Technica ATH-CK3TW

 

عمر باتری

CK3TW با یک بار شارژ،  6 ساعت بازی مداوم را ارائه می دهد. ضمن آنکه کیف شارژ نیز 30 ساعت شارژ اضافی دارد. بنابراین، این هدفون دارای عملکرد خوبی در این بخش و در مقایسه با سایر مارک های مطرح در این قیمت می باشد. ATH-CK3TW همچنین از اتصال USB-C برای شارژ استفاده می کند. بنابراین، در مقایسه با اتصال قدیمی Micro-USB، عملکرد شارژ سریع داشته و بعد از حدود 2 ساعت شارژ قادر خواهید بود تا به طور کامل از گوش خود استفاده کنید.

 

کیفیت صدا

باس در آهنگ های پاپ صحنه اصلی را می گیرد و یک باس محکم و ناخوشایند نیست. بلکه طنین انداز و بسیار عمیق است به طوری که شما آن را در استخوان های خود احساس خواهید کرد. همانطور که گفته شد، وقتی باس به فرکانس های بالاتر می رسد، در ترکیب بسیار کمتر تسلط پیدا می کند. بنابراین، به عنوان مثال گیتارهای بیس روی آهنگ های راک هنوز هم به صورت طبیعی قرار می گیرند.

اما هدفون ها در محدوده فرکانس های میانی کاملاً متعادل است. بسیاری از مدل های Audio-Technica تمایل دارند که بر روی وسط بالایی تأکید کنند اما اینجا صدا نسبتاً طبیعی احساس می شود. میانه های پایین مورد توجه قرار می گیرند و هنگامی که به آهنگ های راک و پاپ راک گوش می دهید، احساسی گسترده و فراگیر خواهید داشت و در وسط بالاتر هیچ سختگیری را تجربه نخواهید کرد.

بنابراین هدفون Audio-Technica ATH-CK3TW ممکن است تمیزترین هدفون های بی سیم باشد که در این قیمت عرضه شده است. اما اندکی افزایش در فرکانس های بالا به خوبی باعث تعادل فرکانس های کم سنگین می شود. فرکانس های بالا در آهنگ های پاپ بسیار جذاب و واضح به نظر رسیده و آوازها به جای داشتن لحنی ضخیم و مخملی، از کیفیت بالاتری برخوردار هستند.

 

معرفی هدفون آدیو تکنیکا | Audio Technica ATH-CK3TW

 

طراحی هدفون

ATH-CK3TW کمی کوچکتر از مدل قدیمAudio-Technic است و دارای ساقه طولانی تری دارد که بیشتر به گوش شما می چسبد. احتمالا این کمپانی، به جای حلقه های بزرگ CK3TW را به شکل بیضی انتخاب کرده است. به به جای نگه داشتن کنترل های فیزیکی و سنسورها بر روی گوشی، اندازه گوشی ها کوچکتر شده و همراه با عملکرد لمسی شده است. همچنین ATH-CK3TW در برابر پاشش آب دارای امتیاز IPX2 است. البته این در مقایسه با بیشتر رقبا که معمولاً دارای امتیاز IPX4 یا IPX5 می باشند در تضاد است.

علاوه بر این ، Audio-Technica هشدار می دهد که نوک گوشی ضد آب نیست و این محافظت فقط در قسمت خارجی هدفون ها اعمال می شود. هیچ اشاره ای به عرق نشده است و این گوشی نمی تواند در برابر تمرینات ورزشی منظم مقاومت لازم را حفظ کنند. این گوشی های ارگونومیک و مینیمالیستی به طور طبیعی در گوش های مختلف قرار می گیرند و دارای چهار اندازه نوک سیلیکونی نازک و انعطاف پذیر (XS / S / M / L) هستند که تناسب بیشتری را ایجاد می کنند و انزوایی عالی را ارائه کرده و انتقال صدا را بهبود می بخشند. همچنین می توانید این هدفون را در رنگ های سفید، سیاه و آبی تهیه کنید.

 

کیف شارژ هدفون

کیف شارژ ATH-CK3TW  Audio-Technica نیز متفاوت بوده و دارای یک پایه نگهدارنده بلندتر است که به صورت ایستاده قرار می گیرد. شما باید گوشی ها را در یک نقطه خاص قرار دهید تا در قاب قرار گیرد. آهن ربا به کار رفته، به طور محسوسی از حالت عادی قوی تر است. همچنین در کنار آن یک جک USB-C برای شارژ قرار دارد که دارای یک نشانگر LED قرمز است و به شما امکان می دهد از زمان روشن شدن کل مجموعه مطلع شوید. هیچ نوع بروزرسانی وضعیت دیگری را ارائه نمی دهد.

روی خود گوشی ها نیز یک نور سفید وجود دارد که به شما نشان می دهد که در حال شارژ فعال یا اتصال به دستگاه هستند و میزان باتری باقی مانده را نشان نمی دهد. یک ویژگی جالب تشخیص گوشی است. وقتی گوشی ها را از گوش خود خارج می کنید، موسیقی به طور خودکار متوقف می شود و هنگامی که دوباره آنها را باز می کنید، موسیقی دوباره شروع به پخش می کند. این عملکرد می توانید به سادگی غیرفعال کند.

 

معرفی هدفون آدیو تکنیکا | Audio Technica ATH-CK3TW

 

کنترل ها و عملکردها

صفحه های لمسی گوشی ATH-CK3TW ، به شما امکان کنترل عملکردهای مناسب از جمله پخش یا مکث، پیمایش در موسیقی ها، کنترل میزان صدا و پاسخگویی یا پایان دادن به تماس را می دهد. کنترل های لمسی اغلب یا بیش از حد حساس هستند و یا به ویژه پاسخگو نیستند. اما صفحه های لمسی CK3TW به خوبی کار می کنند و استفاده از آنها راحت است. Audio-Technica در این هدفون با کنترل های لمسی، تنظیمات صدا را در سمت چپ و کنترل های مسیر را در سمت راست قرار می دهد.

با یک ضربه روی گوشی چپ می توانید حجم را افزایش دهید در حالی که با دو ضربه آن را کاهش خواهید داد. در سمت راست، برای پخش یا مکث، یک ضربه سریع بزنید و برای رد کردن آهنگ ها به جلو دو ضربه سریع زده و برای برگشت آهنگ ها سه ضربه بزنید. این کار بهتر از کنترل میزان صدا است، همچنین با فشار طولانی بر روی گوشی راست، دستیار صوتی مورد نظر شما فعال می شود.

 

اتصال هدفون

هدفون های داخلی بی سیم ATH-CK3TW با فناوری Bluetooth 5.0 ارائه شده اند تا هر زمان  و هر کجا که باشید، بتوان اتصال را ایجاد کنید. این هدفون با درایورهای 5.8 میلی متری طراحی شده است که صدای بسیار دقیق و قدرتمندی را از یک طراحی فوق العاده جمع و جور تولید می کند. همچنین این هدفون سازگار با کدک صوتی با کیفیت بالا Qualcomm aptXTM می باشد که می تواند صدایی شفاف و دقیق را ارائه کند.