معرفی هدفون بیر داینامیک | Beyerdynamic DT 990 Pro

Beyerdynamic DT 990 Pro
هدفون مانیتورینگ بیرداینامیک

هدفون مانیتورینگ و حرفه‌ای Beyerdynamic DT 990 Pro، به عنوان یک هدفون استودیویی دارای صدایی بسیار دقیق و شفاف است. تصویر استریو گسترده و تولید صدای سه‌بعدی، این هدفون‌های Beyerdynamic را به یک همراه وفادار برای علاقه‌مندان به موسیقی تبدیل کرده است.

 

در یک نگاه

  • هدفون بالای گوش باز ایده آل برای میکس حرفه‌ای و ویرایش
  • مناسب برای برنامه های استودیویی با صدایی شفاف، جادار، قوی باس و صدای سه برابر مناسب
  • بالشتک های نرم مخروطی و قابل تعویض
  • کابل یک طرفه مارپیچ 3.0 متری غیر قابل تعویض
  • هدبند فولادی و قابل تنظیم

 

معرفی هدفون بیر داینامیک | Beyerdynamic DT 990 Pro

 

طراحی عالی

DT 990 PRO هدفون های دورانی با طراحی پشت باز هستند که راحتی فوق العاده ای را منتقل می کنند. کابل یک طرفه طراحی شده در این هدفون باعث می شود تا هدفون ها به طور مکرر و بدون درهم شدن کابل ها، خاموش و روشن شوند. بالشتک های گوشی نرم و قابل تنظیم  بوده تا بتواند راحتی بیشتری را فراهم می کنند. همچنین طراحی هدبند فولادی تضمین می کند که هدفون بالای گوش از ایمنی مناسبی برخوردار است. این هدفون ها در آلمان ساخته شده است که می تواند بع عنوان هدفون استودیویی برای میکس و مسترینگ استفاده شود.

Beyerdynamic DT 990 Pro هدفون مرجع با ظاهری مناسب است. آنها از یک طراحی نسبتاً جمع و جور و سودمند استفاده می کنند. با این حال ، مواد به کار رفته در ساخت آنها جذابیت بالاتری به آنها می بخشد. بالشتک های گوشی را با پارچه ای جیر مانند پوشانده اند. هدبند کاملاً از فلز ساخته شده و دارای روکش شیک و جداشونده ای است. DT 990 PRO راحت است اما روی سر کمی محکم قرار می گیرد. آنها دارای بالشتک های گوشی پر و بزرگ هستند که به راحتی در اکثر گوش ها قرار می گیرند.

 

معرفی هدفون بیر داینامیک | Beyerdynamic DT 990 Pro

 

تفاوت با مدل Edition

هدفون های DT 990 Edition برای استفاده در خانه و هدفون های DT 990 PRO برای استفاده استودیویی طراحی شده اند اما از نظر صوتی ، هر دو مدل یکسان هستند. زیرا از مبدل های صوتی با طراحی یکسان بهره می برند. اساساً تفاوت بین مدل ها در این جاست که مدل های Edition دارای یک هدبند نرم تر برای لذت بردن از موسیقی در خانه هستند. در حالی که هدست PRO از تناسب اندکی برخوردار است.  از طرفی مدل های Edition مجهز به کابل مستقیم هستند در حالی که مدل های PRO با کابل سیم پیچ عرضه می شوند.

 

کیفیت خوب صدا

هدفون Beyerdynamic DT 990 Pro بسیار عالی است. آنها جزئیات زیادی را در آهنگ های با وضوح بالا باز تولید می کنند و دارای کیفیت صدای شفاف و واضح با صحنه صوتی گسترده هستند. ممکن است گاهی اوقات کمی تیز به نظر برسند، زیرا محدوده سه گانه کمی تأکید شده است، اما باس، سازها و آواز متعادل هستند و با اطمینان بالا تولید می شوند. این یک هدفون کلاسیک واقعی استودیو است، اما نه تنها در بین متخصصان محبوب است، بلکه سال های زیادی است که کاربران از این هدفون به دلیل داشتن رزولوشن بسیار دقیق و صدایی شفاف استفاده می کنند.

عمق زنگ برجسته تضمین می کند که حتی تغییرات جزئی در موقعیت منبع صوتی هنگام مخلوط شدن قابل درک است. هدفون ها با طراحی پشت باز، فضای استثنایی و عمق دقیق را ارائه می دهند. تقویت صدای بیس و صدای سه برابر آنها صدای دلپذیری را تضمین می کند. باس بیش از حد بزرگ نیست بلکه دقیق است و افزایش سه برابر قدرت بدون صدا به نظر می رسد. میانه ها در DT 990 در واقع بسیار خوب است. آنها بسیار سریع و دقیق هستند، به خصوص برای قیمتی که امروزه می توانید پیدا کنید. ضمن آن که وسایل موجود در DT 990 به خوبی به EQ پاسخ می دهند.

 

معرفی هدفون بیر داینامیک | Beyerdynamic DT 990 Pro

 

کیفیت ساخت

این همان طراحی آزمایش شده است و به راحتی می توان فهمید که چرا در 30 سال گذشته هیچ تغییر ساختاری واقعی نداشته است. هدفون های دیگر Beyerdynamic نیز با همین طراحی ارائه شده اند که دارای دوام بسیار بالایی هستند. آن ها بسیار سبک وزن هستند و تنها 249 گرم وزن دارند اما کاملا مستحکم به نظر می آیند. علاوه بر این، تقریباً همه موارد به کارگرفته در DT 990 Pro قابل تعویض است. تنها عیب موجود در ساخت کابل غیر قابل جدا شدن است که اگر اتفاقی برای آن بیفتد، باید کل واحد را جایگزین کنید.

از سویی دیگر، راحتی این هدفون را به سادگی می توان حس کرد. گوشی های مخملی که Beyerdynamic روی این هدفون ها استفاده می کند بسیار خارق العاده است. وقتی این گوشی های شگفت انگیز را با وزن بسیار کم و نیروی گیره کم ترکیب می کنید، یکی از راحت ترین هدفون ها را در اختیار خواهید داشت که فراموش کردن پوشیدن آنها بسیار آسان است.