معرفی هدفون گیمینگ HyperX Cloud Alpha

HyperX Cloud Alpha

HyperX Cloud Alpha یک هدفون گیمینگ  از برند hyperx است که با طراحی زیبا و ساختاری مقاوم همراه است که می تواند به خوبی به نیازهای گیمرها پاسخ دهد. این محصول دارای دو محفظه است که صداهای باس و شخص را کاملاً از هم جدا می کند. این باعث می شود که انحراف کاهش یابد و کیفیت صدای خوب همیشه حفظ شود. برای آن که بتوانید اطلاعاتی بیشتر در این خصوص دریافت کنید، می توانید با بلاگ تهران اسپیکر همراه باشید.

نگاه اجمالی

  • پاسخ فرکانس بین 13 هرتز تا 27 کیلو هرتز
  • امپدانس 65 اهم و سطح فشار صدای 98 دسی بل
  • کابل هدفون قابل جدا شدن با طول 1.3 متر
  • نوع اتصال پلاگین 3.5 میلی متری 4 قطبی
  • قاب آلومینیومی بادوام با هدبند گسترش یافته
  • دارای Discord و TeamSpeak ified
  • درایور پویا سفارشی 50 میلی متری با آهنرباهای نئودیمیوم
  • میکروفون با الگوی قطبی همراه با نویز کنسلینگ و قابل جدا شدن
  • نوع هدفون با طراحی پشت بسته و گوشی های گرد با وزن 0.28 کیلوگرم
  • سازگاری با چند پلت فرم مانند رایانه های شخصی، PS4 ، PS5 ، Xbox One

طراحی مناسب

هدفون HyperX Cloud Alpha دارای فوم ممتاز در گوشی ها بوده که راحتی مناسبی را هنگام استفاده از آن ایجاد می کند. همچنین پدهای این گوشی با پوشش چرم مصنوعی طراحی شده است که با استفاده از هدبند عریض، جلوه و شکوه بالایی را به نمایش می گذارد.

همچنین قاب این هدفون  از جنس آلومینیوم است که مقاومت بالایی را برای آن منظور می کند. این هدفون همراه با کابل قابل جدا شونده و میکروفون نویز کنسلینگ ارائه شده است. همه اینها برای راحتی بیشتر در ساعات بازی است.

معرفی هدفون گیمینگ HyperX Cloud Alpha

درایورهای عالی

طراحی درایورهای  HyperX Cloud Alpha با کاهش انحراف، وضوح بیشتری را در صدای شما به ارمغان می آورد. دو درایور، باس را از میانه سه تایی جدا می کند و امکان تنظیم صاف تر را فراهم می نماید. این بدان دلیل است که گیمرها مدتهاست که از هدست های بازی HyperX لذت می برند. زیرا کیفیت نسبتاً بالایی را ارائه می دهند. علاوه بر این، تجربه های  ناخواسته را از بازی دور می کنند.

درایور پویای سفارشی 50 میلی متری با آهنرباهای نئودیمیوم در این هدفون با طراحی پشت بسته باعث می شود بتوانید صدایی متعادل را دریافت کنید که دارای پاسخ فرکانسی 13 هرتز تا 27 هزار هرتز بوده و امپدانس آن 65 اهم می باشد که با سطح فشار صدای 98 دسی بل همراه است.

Introducing HyperX Cloud Alpha 3

اتصالات و ورودی ها

HyperX Cloud Alpha مجهز به جک 3.5 میلی متری و دارای چند پلتفرم سازگار با کنترل های صوتی درون خطی است. بنابراین گیمرهای حرفه ای، روی رایانه شخصی ، PS4 ، Xbox One و سایر پلتفرم ها با پورت 3.5 میلی متری از صدای تکامل یافته Cloud Alpha سود خواهند برد.

ضمن آنکه میکروفون جداشدنی با قابلیت نویز کنسلینگ، دارای مجوز تایید Discord و TeamSpeak است و این امر باعث می شود ارتباط تیمی فوق العاده ای داشته باشید. در این هدفون HyperX Cloud Alpha ، میکروفون کمی شفاف است و به خوبی به شکلی هوشمند، متناسب با نیازهای چت صوتی طراحی شده است.

Introducing HyperX Cloud Alpha 2

کیفیت ساخت

HyperX Cloud Alpha از همان ابتدا با در نظر داشتن دوام و راحتی طراحی شده است. هدبند و لولاها، فلزی و  محکم هستند و قسمت های متحرک هدفون، توسط اتصالات محکم یا روکش ضخیم محافظت می شود. گوشی ها از یک پلاستیک ضخیم ساخته شده اند که یک پوشش فلزی را احاطه کرده است و از یک پد گوشی فوق العاده ضخیم استفاده می کنند.

می توان گفت که هدفون های HyperX Cloud Alpha یکی از مقاوم ترین های بازار است. ضمن آنکه اگر به نحوی به کابل ها یا میکروفون آسیب رسانده اید، می توانید هر دو را از هدفون جدا کرده و به سادگی آنها را جایگزین کنید. هدبند ضخیم، به پخش شدن وزن این هدفون بر روی سر بسیار کمک می کند.

هنگامی که شروع به استفاده از HyperX Cloud Alpha می کنید، متوجه می شوید که پس از تنظیم هدبند، بسیار خوب روی سر شما قرار می گیرد. این باعث می شود که مهرو موم مناسبی داشته و هدفون شما در صورت حرکت نچرخیده ​​و یا هنگام  عرق کردن لیز نمیخورد.  اگر می خواهید سر و صدای اطراف خود را مسدود کنید، مهر و موم خوب برای جداسازی را فراهم می کند.

همچنین، اگر گیمر هستید یا در خانه کار می کنید، در حالی که اطراف شما بسیار شلوغ است و نیاز به توجه نکردن به محیط دارید، هدفون های HyperX گزینه بسیار خوبی است. ضمن آنکه پد گوشی فوق العاده زیبا و چرمی، باعث راحتی فوق العاده و انزوای صدای عالی می شود.

 هدفون گیمینگ هایپرایکس HyperX Cloud Alpha

کنترل ها

تقریباً یک سوم پایین کابل، شامل یک ریموت است که دارای سوئیچ خاموش کردن میکروفون و صدا است. وقتی بین نرم افزار ها رفت و برگشت می کنید، بدون تغییر تنظیمات رایانه، این کار، قطعاً کار راحتی است. شما می توانید میکروفون را خاموش کنید. ریموت کنترل خطی HyperX Cloud Alpha به شما امکان می دهد در حین تنظیم صدا، میکروفون خود را بی صدا کنید. کنترل های صوتی که به راحتی در سمت راست کابل قرار گرفته اند قادر هستند، صدا را به راحتی تنظیم کرده و میکروفون را خاموش کنند.

Introducing HyperX Cloud Alpha 5

Noise Canceling

HyperX Cloud Alpha عالی به نظر می رسد و انزوای بسیار خوبی را از دنیای اطراف، فراهم می کند. این هدفون گیمینگ، امکانات مشخصی را ارائه می دهد که بسیار خوب است. نخست آنکه، برای نویزکنسلینگ باورنکردنی است.

این یک مزیت بزرگ است. نه تنها سر و صدای معمولی به بازی شما راه پیدا نمی کند ، بلکه نیازی نیست نگران ایجاد گرمای زودرس در گوش خود باشید. ضمن آنکه هدست به خوبی طراحی شده است و این باعث می شود میزان کمی از نشت نویز در پدهای گوشی، مزاحمتی برای کسی نداشته باشد.

Introducing HyperX Cloud Alpha 1

پاسخ فرکانسی

پاسخ فرکانسی HyperX Cloud Alpha نشان می دهد که کیفیت صدا در این هدفون خوب است. پاسخ فرکانسی، سیگنال ارسال شده توسط کنسول یا رایانه را چندان تغییر نمی دهد و این بدان معنی است که صدا بسیار شبیه به نحوه ترکیب شدن اولیه است. مزیت این نوع پاسخگویی این است که جزئیات ، گم نمی شوند و موسیقی بسیار واضح، به نظر می رسد. به همین دلیل هدفون های استودیویی معمولاً این نوع صدا را هدف قرار می دهند.