Beyerdynamic DT 150 Side Angle View TS 20220501223905668490

هدفون بی نظیر Beyerdynamic DT150 

هدفون بی نظیر Beyerdynamic DT150 ، دارای کیفیت بالای انتقال صدا و استحکام و راحتی در استفاده است که آن را برای استفاده در استودیو ایده آل می کند. این هدفون، در محیط های پر سر و صدا به خصوص چشمگیر است و سیستم قدرتمند آهنربای نئودیمیم آن دقت تولید صدایی بسیار بالا و تصویر صوتی متعادل و با دامنه گسترده را ارائه می دهد. می توانید اطلاعاتی کامل تر در خصوص این محصول را از تهران اسپیکر دریافت کنید.

نگاه اجمالی

 هدفون سیمی مانیتورینگ بیرداینامیک | Beyerdynamic DT150

  • دارای طراحی  سبک و راحت با وزن 8.8 اونس و ابعاد 8.5*3.1*7.9 اینچ
  • دارای انزوای نویز فعال به دلیل طراحی پشت بسته
  • مجهز به درایورهای نئودیمیم قدرتمند 45 میلی متری برای ایجاد صدایی واضح
  • دارای حساسیت 97 دسی بل و امپدانس 250 اهم
  • کابل مستقیم 9.8 فوت با جک استریو 3 قطب 1/4 اینچ

کیفیت صوتی هدفون

در این هدفون های Beyerdynamic DT150 امضای صدا خنثی، دلپذیر و دقیق است و بدون ضربات شدید در سه گانه عمل می کند. همچنین پسوند بیس خوب است و از ساختار صاف و خوبی برخوردار است، اما در کل وجود بیس در مقایسه با هدفون های مدرن، کمی ملایم است.مانند بسیاری دیگر از مدل های Beyerdynamic ، میانه دارای بهترین عملکرد است.

واکنشی دقیق و طبیعی با لحن صدایی واقع بینانه دارد. صدا و سازهای صوتی کاملاً واقعی به نظر می رسند، دقیقاً همان چیزی که شما از این هدفون ها انتظار دارید. اگر چشمان خود را ببندید، تقریباً می توانید تصور کنید که در استودیوی ضبط صدا حضور دارید.همچنین سه برابر تقریباً ناسازگار است و در قله ها و افت ها در پاسخ آن، در بعضی از آهنگ ها شکننده و نازک به نظر می رسد و در مورد برخی دیگر کاملا خوب است.

به نظر می رسد که سه برابر خوشایندتر است. اگرچه Beyerdynamic DT150 منحصراً برای نظارت حرفه ای طراحی شده است، اما صدای نسبتاً خنثی، آن را بیش از حد مناسب برای استفاده در گوش دادن عمومی می کند.

از نظر کیفیت صدا، آنها یک صحنه صوتی بسیار گسترده، تولید صوتی عالی از ابزار دقیق ارائه می دهند و پاسخ کاملا متعادل است. آنها همچنین دارای میرایی استثنایی صدا هستند که توسط برخی از بازرسان ذکر شده است. بنابراین می توان گفت که Beyerdynamic DT150 یک هدفون استودیویی پویا است که برای استفاده در استودیوهای پخش، فیلم و ضبط و سایر برنامه های نظارت صوتی مناسب است، زیرا اندازه، راحتی و عملکرد از ملزومات اصلی آن است.

طراحی مناسب

Beyerdynamic DT150 با کاپ های گوش نرم و مستطیل شکل خود، انعطاف پذیری عالی در برابر صدای خارجی را ایجاد می کند. در حقیقت می توان گفت که هدفون های Beyerdynamic  بیش از 50 سال است که در دسترس هستند و آنها را به یکی از قدیمی ترین محصولات صوتی مستمر و شناخته شده در بازار تبدیل کرده است.

 

آنها برای اولین بار در اواخر دهه 1960 وارد بازار شدند و طراحی آنها از زمان شکل گیری تاکنون ذره ای تغییر نکرده است، اما عمر طولانی و دوام آنها از طریق عملکرد استثنایی بدست آمده است. آنها علی رغم طراحی و زیبایی باستانی خود، تولید صدا و ماندگاری بالایی را ارائه می دهند که در طول زمان دوام آورده و با سایر هدفون های بازار صوتی حرفه ای رقابت خوبی دارند.

هدفون های Beyerdynamic DT150 ممکن است شبیه طراحی پلاستیکی منسوخ شده باشند، اما عملکرد صدا و کیفیت ساخت آنها بهتر از طراحی ظاهری آن است.تناسب مناسب برای عملکرد Beyerdynamic DT150 بسیار مهم است. بنابراین اگر از عینک استفاده می کنید، لازم است برای ایجاد راحتی، آن ها را تنظیم کنید به گونه ای که کاپ های گوش، به خوبی در جای خود قرار گیرند.

 این طرح Beyerdynamic DT150 یک سبک قدیمی است که با یک هدبند متفاوت که دارای برخی زوایای عجیب و غریب در آن است، عرضه شده است تا به شما کمک کند کاپ های گوش را به درستی به سر خود فشار دهید. فقط یک سوم میانی هدبند با سر تماس می گیرد، اما به راحتی پوشانده می شود. همچنین کاپ های گوش با فوم نرم پوشانده شده است. این ماده روی سر راحت تر از آن چیزی است که به نظر می رسد. به خصوص که این یک هدفون بسیار محکم است.

نویز کنسلینگ 

اگر به نویز کنسلینگ نیاز دارید، Beyerdynamic DT150 با گیره مستحکم، فوم ضخیم و کاپ های بزرگ آن را به شما تحویل می دهد. Beyerdynamic DT150 هدفون استودیویی است که حداکثر نویز کنسلینگ را ارائه می دهد و ایده آل برای نظارت در محیط های حرفه ای.است. با توجه به طراحی بسته آن، Beyerdynamic DT150 از ویژگی های ایزولاسیون سر و صدای محیط برای نظارت بر مرجع برخوردار است. هدفون دارای ساختاری مدولار است که سرویس دهی آن را آسان می کند.

باید اضافه کنیم که هدفون هایی که دارای نویز کنسلینگ صدا هستند، برای استفاده در خانه یا حتی محیط پر سر صدا خوب است، در حالی که لازم نیست هنگام گوش دادن به موسیقی مزاحم دیگران شوید. همچنین در حمل و نقل شلوغ، پخش موسیقی در این هدفون بسیار ایمن است، زیرا به دلیل نویز کنسلینگ، امکان گوش دادن به موسیقی با صدای متوسط یا آرام وجود دارد. در استودیو نیز، هنگام ضبط آواز یا سازها بر روی میکروفون، هدفون بسته بهترین حالت را دارد و صدا از هدفون وارد میکروفون نمی شود.

کیفیت ساخت عالی

 هدفون سیمی مانیتورینگ بیرداینامیک | Beyerdynamic DT150

کاپ های گوش Beyerdynamic DT150 از همان پلاستیک ضخیم ABS پلاستیک DT770 ساخته شده اند. همچنین کابل جداشونده از یک سیستم 6 پین استفاده می کند. این هدفون های Beyerdynamic شامل یک آداپتور پیچ دار 6.3 میلی متری است. این رشته نازک با اکثر آداپتورهای استاندارد Unimatch   6.3 میلی متری سازگار نیست، بنابراین اگر آداپتور را گم کردید این نکته را بخاطر بسپارید.

 

آهنرباهای نئودیمیم آنها پاسخ فرکانس گسترده و پاسخ بیس طولانی را ارائه می دهند. همچنین طراحی کاملاً مستطیل شکل و همراه با امپدانس 250 اهم باعث شده تا این موارد بیشتر برای استفاده در استودیو و خانه مناسب باشند تا اینکه در فضای عمومی استفاده گردند.

سیستم های کاپ هدبند و گوشی طراحی راحت داشته و همچنین دارای قطعات قابل تعمیر و تعویض می باشند. این هدفون حتی با ساختاری محکم و حجیم، کاملاً سبک و راحت است و می توان ساعت های طولانی از آن استفاده کرد.