معرفی سری کامل Bowers & Wilkins Formation Audio

Bowers & Wilkins Formation Audio

معرفی اسپیکر بی سیم و فوق العاده Bowers & Wilkins Formation Audio با استفاده از طراحی کلاسیک B&W ، همگام سازی و شبکه اختصاصی، صدای عالی را به عنوان یک راه حل بی سیم فوق العاده عالی برای کل خانه ارائه می دهند. در صورتی که تصمیم دارید پیش از تهیه این سیستم صوتی، اطلاعات بیشتری را کسب نمایید، می توانید با تهران اسپیکر همراه باشید.

این نسخه بی سیم جدید با پنج طرح نشان داده شده است. یک سیستم صوی به نام Soundbar ، یک جفت بلندگو به نام Duo ، یک ساب ووفر به نام Bass ، یک بلندگوی مستقل برای گوشه ها به نام Wedge و Audio Wire Hub یک مبدل آنالوگ به دیجیتال یا دیجیتال به صوت است که از AirPlay 2 پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد سیستم B&W موجود خود را به تنظیم جریان بی سیم ارتقا دهید.

همه بلندگوها می توانند به صورت بی سیم با یکدیگر همگام شوند و از طریق جریان بی سیم از صدای با کیفیت 96kHz / 24-bit پشتیبانی کنند. اگر هزینه ای که برای خرید ساندبار میکنید برایتان اهمیت دارد میتوانید سری هم به ساندبار های JBL بزنید.

نگاهی اجمالی

  • شکل گیری یک فناوری بی سیم منحصر به فرد
  • هماهنگ سازی اتاق به اتاق و صدای عالی
  • تبدیل کردن سیستم قدیمی به یک سیستم صوتی چند اتاق
  • اتصال دستگاه های آنالوگ به بلندگوهای Formation
  • جریان صوتی با وضوح بالا 96 کیلوهرتز و 24 بیت
  • سازگاری با Wi-Fi و Apple AirPlay 2 و دستیار صوتی الکسا
  • ورودی صوتی بلوتوث، سازگار با Spotify Connect و رون آماده

همگام سازی

همگام سازی یکی از بزرگترین چالش های سیستم های موسیقی بی سیم است که در Bowers & Wilkins Formation Audio هنگام ورود به اتاق کناری هیچ تأخیر یا پژواک عجیب و غریب وجود ندارد. البته ، به طور معمول آنچه از B&W انتظار می رود، شما قصد دارید یک طراحی بی نقص، زیبا و مدرن داشته باشید که در اینجا می بینید. بلندگوها و آمپلی فایرها قوی هستند و عالی به نظر می رسند.

وقتی اسپیکر های Bowers & Wilkins Formation Audio دارید و آمپلی فایر داخلی دارید، مهندسین B&W می توانند آمپلی فایر و صدایی را که می خواهند از این درایورها خارج کنند، به صورت سفارشی تنظیم کنند تا یک تجربه واقعا عالی ایجاد کنند. این در حالی است که وقتی با بلندگوها و تقویت کننده های مستقل سر و کار دارید، به نوعی نمی توانید آن صدا را سفارشی سازی کنید.

Bowers & Wilkins Formation Audio می تواند سیستم های صوتی شما را به بخشی از یک سیستم صوتی چند اتاقه با وضوح بالا تبدیل کند. از این سیستم بی سیم برای تغذیه منابع موسیقی به گیرنده سینمای خانگی یا یک جفت بلندگوی مجهز استفاده کنید. یا سیگنال های صوتی را به صورت بی سیم از یک گیرنده متصل ، پیش تقویت کننده phono یا CD player به بلندگوهای Formation در سراسر خانه خود ارسال کنید.

پخش جریانی بی سیم با کیفیت بالا

معرفی سری کامل Bowers & Wilkins Formation Audio

 

تنظیم نهایی سیستم صوتی Bowers & Wilkins ، برای دهه ها، تعریف صدای با کیفیت بالا بوده است. اکنون، میراث صوتی سازش ناپذیرB & W با سهولت پخش جریانی برای Formation Audio جدید طراحی کرده است. سرانجام جریان بی سیم با کیفیت بالا را به سیستم منفعل موجود شما یا از اجزای غیرفعال موجود یا پخش کننده CD ، به بلندگوهای بی سیم، در هر کجای خانه امکان پذیر می کند.

مبدل آنالوگ به دیجیتال اطمینان حاصل می کند که حتی در بین اتاق ها هیچ تاخیری در صدا وجود نداشته، در حالی که از وضوح صدای افسانه ای B & W محافظت می کند. از همین روست که کیفیت سیستم صدای منفعل موجود Bowers & Wilkins Formation Audio ، اکنون برای پخش جریانی در هر مکان و به صورت بی سیم همگام سازی شده است. بنابراین تبدیل آنالوگ به دیجیتال جریان بی سیم با کیفیت بالا ، اتصال و استفاده از تجهیزات قدیمی به بلندگوهای بی سیم را امکان پذیر می کند.

نصب اسپیکر

نصب  Formation Audio نیز بسیار آسان است. فقط نرم افزار B&W Formation را دانلود کنید ، بلندگو را به برق متصل کرده و از طریق برنامه اقدام کنید. این کار را از طریق راهنمایی ارائه شده انجام دهید و به صورت گام به گام می توانید آن را در شبکه WiFi راه اندازی کنید، بنابراین می توانید گوش دادن را شروع کنید.  این یک نوار صوتی واقعاً زیبا است و در واقع یک کانال مرکزی اختصاصی است که برای کمک به شما در شنیدن موسیقی بسیار مناسب است.

اتصال بر روی آن بسیار بسیار ساده است. شما می توانید آن را به تلویزیون خود متصل کنید. همچنین می تواند میزان صدای تلویزیون را بشناسد ، بنابراین فقط برای تنظیم میزان صدا مجبور نیستید وارد برنامه شوید و از برنامه خارج شوید. برای کنترل آن می توانید از تلویزیون خود استفاده کنید. Formation Sub می تواند تقریباً با هر یک از محصولات متصل شود، اما اگر با ساندبار که دارای بلندگوهای داخلی که کمی کوچکتر است، متصل شوید، بسیار مفید است.

طراحی مناسب

سری Bowers & Wilkins Formation به وضوح با طراحی منحصر به فرد بافت توری برجسته است. اسپیکرهای  Bowers & Wilkins Formation Audio به تنهایی زیبا هستند، اما طراحی منحصر به فرد آنها فقط در ظاهر نیست. سه ویژگی اصلی فناوری ، این بلندگو های Formation Audio را به رتبه بالای سری خود می رساند.

یکی از فناوری های به کار گرفته شده این است که توانایی همگام سازی اسپیکرها با یکدیگر در سراسر خانه را دارد که برای ایجاد همگام سازی نامحسوس یک میکرو ثانیه بین بلندگوها صورت می گیرد. همچنین یک شبکه  قوی ثبت شده به شما کمک می کند اسپیکرهای شما به طور مستقل از Wi-Fi خانه شما با صدای بدون وقفه کار کنند و سرانجام، کیفیت صدا با جریان 96/24 بیتی با دو برابر وفاداری نسبت به برند های برتر اسپیکرهای بی سیم می باشد.

یکی از سرگرم کننده ترین محصولاتی که به بازار عرضه شده و کارآمد است Bowers & Wilkins Formation Audio  می باشد که در اندازه ای مناسب و طراحی شیک عرضه شده و زیبایی در گوشه ای از قابلیت ها قرار می گیرد. بنابراین در روی کابینت آشپزخانه یا میز پیشخوان، به زیبایی در آن جا قرار می گیرد و صدا بسیار زیبا پخش می شود. شما این الگوی جلو پنجره مدرن را در اینجا دارید که از بلندگوها محافظت می کند. این یک سیستم 2.1 است، بنابراین شما باید بلندگوهایی میان رده(Mid-Range) و توییتر داشته باشید.

همچنین شما یک ساب ووفر خوب دارید، بنابراین صدا واقعاً پخش می شود و اتاق را واقعا پر از صدا می کند. اگر به دنبال آن لایه عملکردی و باس اضافی در سیستم هستید که می تواند صدایی بی نقص و کامل داشته باشد، می توان ساب ووفر را به این سیستم متصل کرد که مهمترین شکل گیری صوتی است.

تنظیمات داخلی

بنابراین با اسپیکر Formation Audio ، شما می توانید از AirPlay 2 استفاده کنید، , و یا از Spotify Connect بهره برده، به راحتی می توانید بلوتوث هر یک از این بلندگوها را داشته باشید و همچنین می توانید از سیستمی به نام Roon استفاده کنید. در حال حاضر، رون جدید به صنعت وارد شده است، اما یکی از بهترین راه ها برای پخش جریانی موسیقی و همچنین مدیریت لیست موسیقی شماست.

در داخل رون، می توانید کارهایی مانند پخش جریانی TIDAL و Qobuz را انجام دهید که از خدمات پخش جریانی صوتی با وضوح بالا هستند.و همچنین، اگر کتابخانه ای عظیم دارید، یکی از بهترین کارها را در بایگانی کردن همه آن ها و جمع آوری تمام این فراداده ها برای شما انجام می دهد، بنابراین درست مثل این است که جلد آلبوم در دست شما باشد.

تجهیزات استریوی قدیمی خود را در اکوسیستم سازنده Bowers & Wilkins Formation Audio با پخش کننده صوتی Bowers & Wilkins  ادغام کنید. این یک ورودی صوتی RCA و استریو برای دستگاه ضبط کننده سازگار، پخش کننده CD یا منبع صوتی دیگر شما دارد و از طریق اینترنت یا Wi-Fi به شبکه شما متصل می شود تا جریان را به اسپیکرهای بی سیم Formation شما در همان شبکه فراهم کند.

همچنین یک خروجی صوتی RCA کواکسیال و استریو دیجیتال به شما امکان می دهد تا صدا را به تجهیزات متصل منتقل کرده و از منابع دیگر پخش کنید. شما می توانید پخش صدا را از طریق برنامه Bowers & Wilkins Home با دستگاه های سازگار یا دستگاه های دارای آمازون Alexa کنترل کنید.

کیفیت صوتی

Bowers & Wilkins Formation Audio تصویرسازی صدای عالی ، اجرای بیس فوق العاده داشته و مرحله صدای سه بعدی بسیار جذاب است که در تمامی جوانب می تواند موسیقی را در بهترین شکل ممکن پخش کرده و انتقال دهد. این چیزی است که شما با داشتن یک سیستم بلندگو با کیفیت و تقویت کننده صوتی که به صورت سفارشی برای اینجا تهیه شده است، به دست می آورید. این اسپیکرهای B&W Formation واقعا عالی هستند.

اتصالات

این اسپیکر دارای اتصال داخلی بلوتوث 4.1 است و aptX رمزگشایی HD و AAC جریان موسیقی با کیفیت بالا را از دستگاه های سازگار فراهم می کند. ضمن آنکه Apple AirPlay 2 برای پخش موسیقی iPhone ، iPod یا iTunes computer رایانه سازگاری مناسب را دارد.

معرفی سری کامل Bowers & Wilkins Formation Audio

 

ورودی و خروجی استریو صوتی RCA آنالوگ و ورودی صوتی دیجیتال نوری Toslink داشته و از PCM 2 کاناله تا 24 بیت / 96 کیلوهرتز پشتیبانی می کند اما با Dolby Digital / DTS سازگار نیست. این سیستم دارای درگاه اینترنت بوده و به خوبی با نرم افزار کنترل Bowers & Wilkins قابل تنظیم می باشد که می توان دانلود رایگان آن را از Apple App Store و Google Play داشت.

بدین ترتیب می توانید چندین بلندگوی سازگار را کنترل کنید تا یک آهنگ را به صورت همزمان یا آهنگ های مختلف را در اتاق های مختلف پخش نمایید.ضمن آنکه اسامی بلندگوها و گروه قابل تنظیم است. در سری اسپیکر های Bowers & Wilkins Formation Audio اطلاعات فعلی آهنگ و هنرمند نمایش داده شده و تنظیمات صدا و میزان صدا قابل کنترل می باشد..

Bowers & Wilkins به شما این امکان را می دهد تا اجزای مورد علاقه خود را به بلندگوهای بی سیم Formation که اخیراً منتشر شده متصل کنید و این کار را به روشی شیک و آسان انجام دهید. اگرچه Formation Audio ممکن است کمی بیشتر از یک فرستنده باشد، اما نمی توان انکار کرد که یک قطعه بی نظیر از محصول است که به راحتی قابل تنظیم است و با زندگی روزمره سازگار می باشد. بنابراین می توانید با Formation Audio سیستم موجود خود را به روز کنید.

فناوری بی سیم

بیشتر تولیدکنندگان لوازم الکترونیکی در رقابتی برای استقبال از سیستم بی سیم، گیر افتاده اند. سازندگان اسپیکرها، هدفون ها و مواردی از این دست مانند  Bowers & Wilkins که دارای درجه شنوایی برتر هستند، بیش از یک دهه است که با بلندگوهای بی سیم آزمایش می کنند تا بهترین عملکرد را به نمایش بگذارند.

Bowers & Wilkins با راه اندازی محصولات جدید Formation خود، در تلاش است تا صوت عالی خود را به روشی بزرگ و سیستماتیک به بازی بی سیم ها بیاورد. تجربه با اسپیکرهای بی سیم پرچمدار آنها ، اثبات می کند که Bowers & Wilkins نه تنها دارای فناوری بی سیم است، بلکه می تواند آن را به گونه ای ارائه کند که صداهای صوتی بلند از آن قدردانی کنند. Formation Audio یکی از محصولات برتر و بی نظیر این برند است که توانسته است میراث این سری از اسپیکرها را حفظ کند.