هدفون بی‌سیم مارشال Marshall Monitor II ANC

هدفون پیشرفته و جدید مارشال Marshall Monitor II ANC، دارای طراحی و کیفیتی متفاوت از دیگر رقبا بوده و نظر بسیاری از کاربران را به سوی خود جلب نموده است.

 

طراحی زیبا و شیک در Marshall Monitor II ANC

Monitor II ANC با سر بند چرمی و طرح‌‌‌‌‌‌های برجسته، زیبا به نظر می‌‌‌‌‌‌رسند، گوشی‌‌‌‌‌‌های چرمی نرم و راحت، احساس خوشایندی را ایجاد می‌‌‌‌‌‌کنند. بافت چرم مصنوعی در قسمت بیرونی بالشتک‌‌‌‌‌‌ها، زیبایی خاصی را به نمایش می‌‌‌‌‌‌گذارد. همچنین نشان سفید مارشال را در هر دو طرف مشاهده خواهید کرد. دکمه کنترل طلایی رنگ در میان رنگ قالب مشکی رنگ هدفون، باشکوه به نظر می‌‌‌‌‌‌رسد.

با وجود طراحی‌‌‌‌‌‌های بزرگ هدفون در مارشال، Monitor II نسبتاً کوچک است و نمای نسبتاً کمی روی سر شما دارد که از سوی کاربران بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. بالشتک‌‌‌‌‌‌های گوشی توسط بازوهای فلزی محکم نگه داشته می‌‌‌‌‌‌شوند که در داخل سربند لغزیده و از آن خارج می‌‌‌‌‌‌شوند.
آنها به روش‌‌‌‌‌‌های مختلف جمع می‌‌‌‌‌‌شوند و این باعث می‌‌‌‌‌‌شود که این هدفون‌‌‌‌‌‌های کوچک، برای سفر جمع و جور و راحت باشند. این طراحی بسیار گرم‌‌‌‌‌‌تر و جذاب‌‌‌‌‌‌تر از بسیاری از هدفون‌‌‌‌‌‌های دیگری است. به خصوص که دارای استحکام و مقاومت مناسبی نیز می‌‌‌‌‌‌باشد.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Monitor II ANC

 

دکمه کنترل هدفون مارشال

دکمه کنترل در هدفون مارشال Monitor II ANC ، بسیار ساده است. همه بازپخش‌‌‌‌‌‌ها از طریق همین دکمه کنترل می‌‌‌‌‌‌شود که می‌‌‌‌‌‌بایست برای بازی یا مکث دکمه را فشار دهید. همچنین برای تنظیم میزان صدا به بالا یا پایین رفته و برای جابجایی بین آهنگ‌‌‌‌‌‌ها به چپ یا راست حرکت کنید.

به جای اینکه بخواهید یک دسته دکمه مختلف داشته باشید، همه چیز در این نقطه طراحی شده و دسترسی به آن آسان است. دو دکمه دیگر را در Monitor II ANC خواهید یافت که یکی از آن ها دکمه M و دیگری دکمه حذف نویز می‌‌‌‌‌‌باشد.  دکمه M در اصل یک دکمه چند منظوره است که می‌‌‌‌‌‌توانید آن را شخصی‌‌‌‌‌‌سازی کنید و برای ایجاد دستیار google ، دستیار صوتی مارشال یا چرخش بین سه حالت اکولایزر از پیش ساخته شده، مورد استفاده قرار دهید.

در مورد دکمه حذف نویز، شما را بین ANC و حالت passthrough قرار داده که به شما امکان می دهد حتی با هدفون روشن، اطراف خود را بشنوید. هنگام فعال‌‌‌‌‌‌کردن این حالت، هر آنچه را که گوش می‌‌‌‌‌‌دهید به طور خودکار مکث کرده و با غیرفعال کردن این ویژگی، آن را از سر می‌‌‌‌‌‌گیرد.
همچنین متناوباً ، پایین نگه داشتن دکمه، ANC را کاملاً خاموش می‌‌‌‌‌‌کند تا در صورت کمبود شارژ، بتوانید در مصرف باتری صرفه‌‌‌‌‌‌جویی کنید.

 

دوام عالی باتری

در هدفون Marshall Monitor II ANC، عمر باتری در هر بار استفاده حداکثر 30 ساعت دوام خواهد داشت. این می‌‌‌‌‌‌تواند ویژگی بسیار مناسبی باشد. متناسب با اینکه چند بار از هدفون استفاده می‌‌‌‌‌‌کنید، می‌‌‌‌‌‌توانید یک الی دو هفته را بدون نیاز به شارژکردن به راحتی پشت سر بگذارید. وقتی زمان شارژ فرا رسید، این کار از طریق USB-C انجام می‌‌‌‌‌‌شود.

دوام باتری به قدری طولانی است که ممکن است فراموش کنید، مجبور به شارژ کردن آنها هستید. هدفون Monitor II به گونه‌‌‌‌‌‌ای طراحی شده است که حداکثر 30 ساعت با فعال کردن نویز و 45 ساعت در حالت خاموش، با دوام کار می‌‌‌‌‌‌کند.
این به راحتی برای پرواز یا مسافرت‌‌‌‌‌‌های هفتگی بدون نیاز به شارژ کافی است. دو ساعت طول می‌‌‌‌‌‌کشد تا از طریق USB-C به طور کامل شارژ شوند، اما اگر فراموش کنید که آن‌‌‌‌‌‌ها را شارژ کنید، با استفاده از امکان شارژ سریع ، با شارژ 15 دقیقه‌‌‌‌‌‌ای، حدود 5 ساعت پخش را افزایش می‌‌‌‌‌‌دهد.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Monitor II ANC

 

اتصال بی سیم بلوتوث

اتصال بی‌‌‌‌‌‌سیم بلوتوث 5.0 بسیار محکم و قابل اعتماد بوده است. هیچ تداخلی را تجربه نخواهید کرد و هنگام مشاهده فیلم‌‌‌‌‌‌ها تاخیر صوتی بسیار کمی وجود خواهد داشت. هدفون‌‌‌‌‌‌ها از درایورهای 40 میلی‌‌‌‌‌‌متری برای ارائه دامنه فرکانس 20 هرتز – 20 کیلوهرتز استفاده می‌‌‌‌‌‌کنند که با بلوتوث 5.0 سازگار هستند.

برنامه Marshall برای Android و iOS دارای قسمت تنظیمات است که به شما امکان می‌‌‌‌‌‌دهد یک کنترل را به دکمه M اختصاص دهید. این برنامه می‌‌‌‌‌‌تواند بین تنظیمات پیش فرض EQ جابجا شود یا دستیار صوتی تلفن شما را احضار کند. بخش ANC به شما امکان می‌‌‌‌‌‌دهد سطح لغو سر و صدا را با یک نوار لغزنده تنظیم کنید یا آن را خاموش کنید.

بخش EQ دارای سه پیش تنظیم است که می‌‌‌‌‌‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. وقتی دکمه M به EQ اختصاص داده شود، بین این سه حالت جابجا می‌‌‌‌‌‌شود.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Monitor II ANC

 

ویژگی برتر هدفون مارشال

هدفون‌‌‌‌‌‌‌های مارشال صدای خاصی دارند که مردم آن را دوست دارند. هدفونANC  Monitor II نیز از این کیفیت صدا برخوردار است. اکولایزر صدای مارشال به طور پیش فرض فعال است، که بهترین صدا را با لحن گرم، بیس کاملاً کنترل شده و میانه های عالی تولید می‌‌‌‌‌‌‌کند.
این هدفون‌‌‌‌‌‌‌ها در مقایسه با محصولات مشابه دارای صدایی عالی و لغو صدایی مناسب هستند. تنظیمات EQ قابل برنامه‌‌‌‌‌‌‌ریزی در این هدفون آن را به یک محصول کارآمد تبدیل کرده است، ضمن آن که استفاده از آن در طولانی مدت بسیار راحت است.