QCY T10
هدفون بی‌سیم کیو سی وای

هدفون بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم QCY T10، به یک ویژگی ضدآب قدرتمند مجهز شده است. بنابراین چه در فضای باز از این هدفون استفاده کنید و چه در یک روز بارانی قدم بزنید، میتوانید در هر لحظه و هر مکان به موسیقی عالی خود گوش دهید. این یک همراه هدفون عالی برای کاربرانی است که از ورزش در فضای باز لذت میبرند.

 

در یک نگاه

  • طراحی زیبا و حرفه‌ای به سبک True Wireless
  • بدنه‌ی ضدآب و مقاوم با استاندارد جهانی IPX5
  • اتصال به صورت بی‌سیم با بلوتوث ورژن 5.0
  • دکمه های کنترل لمسی با قابلیت تشخیص اثر انگشت
  • دارای چهار عدد میکروفون داخلی برای مکالمه
  • مکالمه‌ای شفاف و با کیفیت با سیستم ایزولاسیون صدا
  • قابلیت دسترسی آسان و سریع به دستیار صوتی
  • دارای باتری داخلی و کیس شارژ همراه
  • 21 ساعت کارکرد باتری ایرفون‌ها و کیس شارژ
  • 1 ساعت کارکرد با 10 دقیقه شارژ سریع

 

معرفی هدفون کیو سی وای | QCY T10

 

کیفیت صدا

به عنوان یک هدفون، TWS T10 در کنار شکل هندسی آن، که در عملکرد هدفون موثر است، کیفیت صدا نیز بسیار مهم است. محصول جدید T10 کیفیت صدای هدفون را با فرکانس متوسط و بالا بسیار بهبود میبخشد، به طوری که کاربران میتوانند گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دادن با صدایی آرامش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بخش را داشته باشند. آن چه که روشن است، کمپانی QCY بر خلاقیت و تعالی مداوم اصرار داشته و فناوری، تمرکز و کیفیت را به هر محصولات جدید وارد میکند. QCY T10 صدایی کاملاً جذاب دارد.

آوازها با صدای بلند برجسته و واضح به نظر میرسند و سازهایی مانند گیتار و ضربه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های پیانو، روشن و زنده هستند. همچنین در این هدفون یک باس باریک وجود دارد تا موسیقی را با انرژی تأمین کند. باس میانی به اندازه کافی سریع ضرب می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌زند و نسبتاً محکم است. صدای ایده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آل QCY T10 دارای وضوح و روشنایی زیادی است و به اندازه کافی پایین است که موسیقی را وزن میبخشد. برای موسیقی کلاسیک و ژانرهای سنتی و آکوستیک نیز بسیار مناسب است.

 

بدنه‌ی ضدآب

بدنه‌ی این ایرفون با دارا بودن گواهی بین المللی IPX5 ضدآب بوده و در برابر نفوذ مایعات بسیار مقاوم میباشد. شما میتوانید از ایرفون خود در محیط های مرطوب و یا در زیر باران با خیال راحت استفاده کنید و نگران هیچ گونه آسیب احتمالی نباشید.

 

طراحی راحت هدفون

پوشیدن هدفون بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم QCY T10 برای مدت زمان طولانی راحت است. ساقه کوتاه گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها با گونه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شما برخورد نمیکند و قسمت داخلی گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها از یک پلاستیک نرم ساخته شده است که به راحتی در گوش شما قرار میگیرد. با این حال، QCY نوک گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های لاستیکی در اندازه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مختلف را روی T10 نصب میکند. لازم است اندازه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های متفاوت را امتحان کنید تا ببینید مناسب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین گزینه برای شما چیست.

 

معرفی هدفون کیو سی وای | QCY T10

 

اتصال دستگاه

QCY T10 از قابلیت اتصال خوبی برخوردار است. سیگنال بلوتوث تا ده متر از دستگاه شما فاصله دارد و در مناطقی که مملو از سیگنال‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم عملکرد خوبی دارد. چه هنگام پیاده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌روی و چه در دوچرخه سواری، باشید، اتصال را به خوبی نگه میدارد. بلوتوث 5.0 فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌العاده قدرتمند، 2 برابر سرعت انتقال سریع‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر و اتصال پایدارتر را بدون از دست دادن سیگنال فراهم میکند. با استفاده از دو درایو آرماتور متعادل HiFi ، هدفون کوچک میتواند مرحله صدای غنی را ارائه دهد.

همچنین امکان تغییر یکپارچه بین گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دادن به یک و دو هدفون وجود دارد. این بدان معنی است که شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید در حالی که از طریق یکی از گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها به موسیقی خود گوش میدهید، یکی دیگر از گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را شارژ کنید. سپس، گوشی شارژ شده را برداشته و بلافاصله به صورت استریو گوش دهید. وقتی گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را بیرون می‌آورید، آنها به طور خودکار موسیقی را متوقف نمیکنند.

 

قاب شارژ هدفون

QCY T10 دارای یک قاب مناسب و جمع و جور است، اما از پلاستیک ارزان قیمت ساخته شده است. در خصوص شارژ هدفون، بسیار قدرتمند عمل میکند. قبل از اینکه به برق جدید از طریق USB-C نیاز داشته باشد، میتواند پنج بار کاملاً هدفون را شارژ کند.

سه چراغ LED در جلو و جود دارد که وضعیت شارژ فعلی را نشان میدهد. شارژ کامل هدفون و قاب حدود 1.5 ساعت طول میکشد. با یک بار شارژ، تقریباً 3.5 ساعت زمان پخش برای گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها وجود دارد. بنابراین با بهره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیری از قاب شارژ میتوانید بدون نگرانی به آهنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود گوش داده و فیلم تماشا کنید. برای شارژ سریع نیز، کافی است گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را به مدت 10 دقیقه به داخل قاب شارژ گذاشته و 1 ساعت زمان استفاده بدست آورید.

 

معرفی هدفون کیو سی وای | QCY T10

 

میکروفون

کیفیت مکالمه هدفون بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم QCY T10 برای استفاده در محیط داخلی و خارج از خانه مناسب است. صدای شما شفافیت داشته و به اندازه کافی بلند است. صداهای اطراف به خوبی کاهش مییابد. حتی صدای باد ملایم تماس تلفنی شما را خراب نمیکند و صدای شما واضح باقی میماند. چهار میکروفون جدا کننده نویز میتواند به طور موثر سر و صدای محیط را مسدود کند تا به یک تماس واضح دست یابد.

 

کنترل هدفون

همچنین در QCY T10 از سیستم کنترل بسیار ساده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای استفاده شده است. بنابراین گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دادن به موسیقی، پاسخگویی به تلفن، فعال‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کردن دستیار صوتی و سایر کارها، با لمس نوک انگشت، به راحتی امکان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پذیر است. QCY T10 برای سازگاری با چندین دستگاه، طراحی شده است و یک همراه عالی در محیط‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مختلف است.

شما میتوانید برای پخش یا مکث، دوبار روی L یا R ضربه بزنید. همچنین برای فعال‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کردن دستیار صوتی در تلفن، روی L یا R سه ضربه سریع بزنید. با استفاده از برنامه، میتوانید کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های دیگری را ایجاد کنید. میتوانید دوبار ضربه بزنید تا آنها را برای کنترل میزان صدا یا آهنگ تغییر دهید.

 

تنظیمات برنامه QCY

مانند سایر هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم QCY، هدفون QCY T10 توسط برنامه رایگان QCY که میتوانید برای Android یا iPhone بارگیری کنید، پشتیبانی میشود. برای فعال‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کردن عملکرد، فقط باید T10 را در لیست دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها پیدا کنید. برای فعال‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کردن عملکردهای برنامه، باید گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را داخل قاب قرار دهید و سپس آنها را بیرون بیاورید. بدین ترتیب بلافاصله کار میکنند. تمام تنظیماتی که تغییر میدهید حتی اگر به دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های دیگر بروید، روی هدفون ذخیره میشوند.

نیازی نیست که برنامه همیشه فعال باشد. برنامه QCY T10 به شما امکان را میدهد تا در صورت در دسترس بودن سیستم عامل، آن را به روز کنید. برنامه QCY همچنین با شش پیش تنظیم EQ و گزینه ایجاد اکولایزر خود همراه است.