معرفی هدفون کورسیر | Corsair HS45

Corsair HS45
هدفون گیمینگ کورسیر

معرفی هدفون مخصوص بازی CORSAIR HS45، با ساختاری مستحکم و سبک، یکی از ابزارهای کارآمد برای گیمرهایی است که میخواهند بدون آن که فشار هدفون را روی سر خود احساس کنند، از کیفیت صدایی عالی بهره‌مند شده و صداهای محیط را حذف نمایند.

 

در یک نگاه

  • یک جفت درایور بلندگوی نئودیمیم 50 میلی‌متری با تنظیم سفارشی
  • شامل یک آداپتور USB برای فعال کردن صدای فراگیر 7.1 در رایانه
  • یک میکروفن کاملاً جداشونده یک طرفه برای کاهش صدای محیط
  • راحتی طولانی مدت با فوم بالشتک‌ها و گوشی‌های قابل تنظیم
  • کنترل دسترسی آسان برای تنظیم میزان صدا
  • نرم افزار قدرتمند iCUE برای تنظیمات اکولایزر، صدای جانبی، ضبط صدای فراگیر 7.1

 

معرفی هدفون کورسیر | Corsair HS45

 

درایورهای عالی

در هدفون CORSAIR HS45 یک جفت درایور نئودیمیم 50 میلی‌متری با تنظیم سفارشی کیفیت صدای عالی را با دامنه وسیع و دقت قابل اطمینان دریافت میکنید. بنابراین با داشتن یک جفت درایور 50 میلی‌متری که به صورت سفارشی تنظیم شده است، میتوانید هر صدایی را که ممکن است رقابت را دست بدهید، بشنوید. این هدست شامل یک آداپتور USB برای فعال کردن صدای فراگیر 7.1 در رایانه است تا پخش صوتی چند کاناله با غوطه وری بالایی را ارائه نماید.

 

میکروفون هدفون

یک میکروفون یک جهته جداشونده را در این هدفون خواهید داشت تا کیفیت صدا در حالی که صدای محیط را کاهش میدهد بهینه کند. به طوری که صدای دریافتی بلند و واضح به گوش شما میرسد. همچنین میزان و کیفیت صدای گوشی و کنترل‌های مخصوص بی‌صدا، به شما این امکان را میدهد تا بدون خارج شدن از حیجان بازی تنظیمات خود را تغییر دهید.

همچنین دکمه قطع صدای میکروفون و چرخ ولوم در سمت چپ هدفون بازی HS45 قرار دارند و کنترل‌ها را در دسترس و آسان نگه میدارد. بنابراین مجبور نیستید برای یافتن ریموت خطی تلاش کنید. ضمن آنکه میکروفون انعطاف‌پذیر و از همه مهم‌تر قابل جداشدن است.

 

معرفی هدفون کورسیر | Corsair HS45

 

طراحی راحت

بالشتک‌های قابل تنظیم با فوم نرم و راحت، همراه با ساختی سبک، را در این هدفون HS45 شاهد خواهید بود تا بتوانید راحتی مورد نیاز خود را برای ساعت‌ها بازی فراهم کنید. یکی از مهم ترین نکات در هدفون‌ها، ایجاد راحتی مناسب است. در عین حال که نباید به سر فشار آورده و یا گرمای زیادی را ایجاد کنند، نباید آن قدر آزاد باشند که با کوچکترین حرکت نیز از روی سر افتاده و حتی آسیب ببینند.

Corsair HS45 ترکیبی از قطعات مستحکم، نرم و با پشتیبانی از هدبند مناسب است.این هدفون ترکیبی از یک طراحی تنظیم شده است. در اینجا هیچ طراحی گوشی مربعی وجود ندارد و وزن بسیار کم همراه با بالشتک ضخیم هدفونی را به ما میدهد که اگر مدام از آنها استفاده میکنید، کاملاً مناسب است. بعلاوه برخی از افراد اعتقاد دارند، هدفون‌های سنگین بر روی سر آن فشار وارد میکند. با Corsair HS45 Surround هیچ یک از این عناصر را ندارید. وزن 260 گرم و فوم نرم راحت در آن، آنرا به یکی از هدفون‌های مخصوص بازی راحت تبدیل کرده است.

همچنین بسیاری از افراد علاقه زیادی به استفاده از گوشی‌های پارچه ای دارند و پوشش چرم را به دلیل ایجاد گرما نمیپسندند و پس از چند ساعت هدفون را برمیدارند. این درحالی است که بالشتک‌های گوشی با پوشش پارچه، حرکت هوا را زیاد کرده و بنابراین شما خنک و راحت هستید. از سویی دیگر، یک نوار فولادی وجود دارد که گوشی چپ و راست را متصل میکند. لولا ها مقاومت مناسبی داشته و حتی پلاستیک ها از کیفیت لمسی خوبی برخوردار هستند.

 

فناوری اتصال سیم دار

این هدفون مخصوص بازی CORSAIR HS45 با رایانه های شخصی، Xbox Series X ، Xbox Series S ، Xbox One ، PS5 ، PS4 ، Nintendo Switch و دستگاه‌های تلفن همراه سازگار است. همچنین با استفاده از نرم افزار قدرتمند iCUE، میتوانید تنظیم میزان صدا، اکولایزر، صدای فراگیر و موارد دیگر را کاملاً کنترل کنید.

Corsair HS45 از هر لحاظ با HS35 یکسان است، با این تفاوت که توانایی اتصال به USB را برای برخی از عملکردهای فراگیر مجازی دارد. در غیر این صورت برای هر کسی که از نظر طراحی و از عملکرد از HS35 استفاده کرده باشد، HS45 نیز آشنا خواهد بود. در کل می توان گفت با ارائه سری HS ، Corsair تمرکز خود را بر روی ارائه یک هدفون صدای خوب و راحت گذاشته است که میتواند تقریباً به همه چیز متصل شود.

 

معرفی هدفون کورسیر | Corsair HS45

 

اتصال هدفون

HS45 با برخورداری از جک 3.5 میلی‌متری، تقریباً با هر دستگاه که فکرش را بکنید و برای اتصال به آن در حالت استریو کار خواهد کرد. میخواهید آن را به PS4 یا XBOX One خود متصل کنید. یا اگر میخواهید آن را به رایانه شخصی خود متصل کنید، یک آداپتور وجود دارد که امکان فراگیر کردن مجازی 7.1 را فراهم میکند.

اکنون زمان خوبی برای خرید هدفون مخصوص بازی PC است و بسیاری از بازی‌ها با صدای عالی بهبود می‌یابند. صدای با کیفیت بالا هنگام بازی بسیار مهم است و اسپیکرهای مخصوص بازی چندان جذاب نیستند. اگر به دنبال دریافت جزئیات در بازی بوده یا باس قوی را دوست دارید، شما به یک تجربه صوتی همه جانبه مناسب نیاز دارید.

 

معرفی هدفون کورسیر | Corsair HS45

 

کیفیت صدا

این هدفون یک مدل سطح ابتدایی و مخصوص بازی است، HS45 از درایورهایی با پاسخ فرکانس 20Hz-20kHz ، برای هدفون‌های بازی، استفاده می کند. با برخورداری از درایور های 50 میلی متری به جای درایورهای رایج 40 میلی‌متر، از رقابت با محصولات هم رده خود دور شده و به شما کمک میکند تا از این پاسخ فرکانسی نهایت استفاده را ببرید. باید گفت کیفیت صدا کاملاً مطابق با تمام هدست‌های اطراف این قیمت است. باس، میان ، اوج در این هدفون، صدای متمایزتر را ارائه مینماید.