ساب ووفر بی‌سیم هارمن‌کاردون Harman Kardon Citation Sub S

ساب ووفر وایرلس Citation Sub S محصولی از برند محبوب Harman Kardon است که با اسپیکرهای سری Citation این برند سازگار است و به صورت بی‌سیم به آنها متصل میشود.

هنگامی که میخواهید یک سیستم صوتی چند کاناله با اسپیکر های سری Citation تهیه و ست کنید ، برای پخش فرکانس های بیس و تقویت عمق صدای سیستم باید از یک عدد ساب ووفر اکسترنال استفاده کنید ، به همین منظور هارمن کاردون ساب ووفر Citation Sub S را تولید کرده است تا هم از نظر ظاهری و هم از نظر تکنولوژی ها و قطعات داخلی با اسپیکر های سری Citation سازگار باشد. جالب است بدانید که اسپیکر های سری Citation از برترین محصولات برند Harman Kardon می باشند که دارای امکانات ویژه ای بوده و تجربه‌ی زندگی مدرن را برای کاربران و علاقه مندان به موسیقی فراهم می کنند.

ساب ووفر اکسترنال Citation Sub S به صورت بی سیم به سیستم Citation شما متصل می شود و با یک کابل برق راه اندازی می شود ، بنابراین نیازی به سیم های اضافه نیست تا دست و پا گیر شود. این ساب ووفر بی سیم را می توانید با اسپیکر های Citation MultiBeam™ 700 یا Citation Bar و یا Tower Speakers های هارمن کاردن ست کنید و سینمای خانگی چند کاناله فراگیر خود را تکمیل نمایید.

طراحی شیک و متریال درجه یک نمای خانه شما را فوق العاده زیبا خواهد کرد ، با توجه به اینکه اتصال بین اجزای این سیستم صوتی به صورت بی سیم می باشد و از سیم های اضافی که نمای خانه را شلوغ نشان میدهد خبری نیست و برای چیدمان اجزای سینمای خانگی محدودیتی وجود ندارد. توسط این ساب ووفر صدای سینمای خانگی 5.1 کاناله شما تقویت شده و دارای هیجان بیشتری خواهد بود ، هنگام پخش موسیقی یا تماشای فیلم هیچ فرکانسی را از دست ندهید و از قدرت صدا و بیس عمیق لذت ببرید.

 

در یک نگاه

  • طراحی زیبا و حرفه‌ای
  • راه اندازی آسان و بی دردسر
  • امکان اتصال به صورت بی سیم
  • اتصال از طریق تکنولوژی WiSA
  • سازگار با اسپیکر های سری Citation
  • دارای توان خروجی کلی 100 وات RMS
  • ساب ووفر اکسترنال با درایور 6.5 اینچ
  • قابلیت بروز رسانی های خودکار
  • حالت آماده به کار (Stand By) پس از 20 دقیقه
  • ساخته شده از پشم مخصوص کوادرات ( Kvadrat )

 

معرفی ساب ووفر هارمن کاردن | Harman Kardon Citation Sub S

 

طراحی زیبا و حرفه‌ای

ساب ووفر وایرلس Citation Sub S دارای ویژگی هایی است که به زیبایی این محصول می افزاید. طراحی شیک و متریال درجه یک همراه با اتصال بدون دردسر سیم های اضافه ویژگی هایی است که سیستم صوتی شما را متقاوت می کند و برای چیدمان اجزای سینمای خانگی دست شما را باز می گذارد. این سیستم صوتی بی نظیر با طراحی خیره کننده خود نمای خانه شما را فوق العاده زیبا خواهد کرد.

 

سازگاری با اسپیکر های سری Citation

بدنه این ساب ووفر دقیقا مثل سایر اسپیکر های سری Citation هارمن کاردون طراحی شده است و در آن از همان پشم مخصوص استفاده شده است تا از لحاظ ظاهری با آن ها سازگار باشد. این پشم مخصوص توسط کوادرات ( Kvadrat ) ساخته شده است و در برابر شعله های آتش و گرد و خاک بسیار مقاوم می باشد.

 

معرفی ساب ووفر هارمن کاردن | Harman Kardon Citation Sub S

 

صدای فراگیر 5.1 کانال

برای تکمیل یک سیستم صوتی 5.1 کانال توسط اسپیکر های سری Citation همه چیز فراهم است ، برای پخش فرکانس های بیس و تقویت عمق صدای سیستم باید از یک عدد ساب ووفر اکسترنال استفاده کنید ، به همین منظور هارمن کاردون ساب ووفر Citation Sub S را تولید کرده است تا هم از نظر ظاهری و هم از نظر تکنولوژی ها و قطعات داخلی با اسپیکر های سری Citation سازگار باشد. با اضافه کردن این ساب ووفر به سیستم صوتی خود با بیس غنی و قدرت صدای بالا میهمانی خانگی خود را هیجان انگیز تر کنید و یا برای تماشای یک فیلم دالبی از صدای فراگیر ( Surround ) لذت ببرید.

 

راه اندازی آسان با اتصال بی سیم

ساب ووفر اکسترنال Citation Sub S به صورت بی سیم به سینمای خانگی چند کاناله‌ی Citation شما متصل می شود و فقط با یک کابل برق راه اندازی می شود ، بنابراین نیازی به سیم های اضافه نیست تا دست و پا گیر شوند. این ساب ووفر بی سیم را می توانید با اسپیکر های Citation MultiBeam™ 700 یا Citation Bar و یا Tower Speakers های هارمن کاردون ست کنید و سینمای خانگی چند کاناله فراگیر خود را تکمیل نمایید.

 

معرفی ساب ووفر هارمن کاردن | Harman Kardon Citation Sub S

 

درایور 6.5 اینچ قدرتمند

این ساب ووفر قدرتمند از یک درایور 6.5 اینچ پیشرفته تشکیل شده است که قدرت صدای بسیار زیادی تولید کرده و حجم صدای کلی سیستم صوتی را افزایش می دهد. درایور این ساب ووفر به صورت اختصاصی فرکانس های پایین صدا را پخش می کند و با اضافه شدن به سینمای خانگی بیس عمیق و کوبنده‌ای تولید کرده و به افزایش هیجان صدای موسیقی یا فیلم کمک می کند.

 

بروز رسانی های خودکار

بدون اینکه کاری انجام دهید و به فکر آن باشید ، ویژگی ها و خدمات سیستم خود را بروز نگه دارید. گزینه‌ی بروز رسانی نرم افزار این سیستم صوتی به صورت خودکار فعال است و آپدیت های جدید را دریافت می کند. این آپدیت ها ویژگی ها و خدمات جدید را به وجود آورده و گزینه های صوتی و موسیقی شما را بروز می کنند.