معرفی هدفون هایپرایکس | HyperX Cloud Alpha S

HyperX Cloud Alpha S
هدست گیمینگ هایپر ایکس

هدست مخصوص بازی HyperX Cloud Alpha S، دارای صدای 7.1  فراگیر است که با ترکیب کنترل صوتی موجود، به سادگی میتوانید آن را فعال کرده و صدای بازی و تعادل گپ و گفتگو را بدون نیاز به رفتن به منوها تنظیم کنید.

 

در یک نگاه

  • صدای فراگیر HyperX 7.1 تنظیم به صورت سفارشی
  • لغزنده های تنظیم باس
  • درایور های دو محفظه ای HyperX Dual
  • تعادل صدا در بازی و گپ
  • ترکیب کنترل صوتی پیشرفته
  • میکروفون قابل جدا شدن نویز و کابل بافته شده با دوام

 

معرفی هدفون هایپرایکس | HyperX Cloud Alpha S

 

شخصی سازی هدست

لغزنده های تنظیم باس به بالشتک های گوشی اضافه شده‌اند تا بتوانید صدای خود را در سه سطح باس، شخصی سازی کنید. بنابراین می توانید آن را کاملا برای باس باز کرده و یا آن ها را ببندید تا سطح باس کاهش یابد. Cloud Alpha S هنوز از سیستم درایور دو محفظه ای بهره می برد که اعوجاج را کاهش می دهد و صدای واضح تری را فراهم می کند.

این هدست با PC و PS4 سازگاری دارد. هدست  HyperX Cloud Alpha S توسط کمپانی HyperX تنظیم شده و توسط گیمرهای حرفه ای آزمایش گردیده است تا اطمینان حاصل شود که پخش کننده ها صدای درون بازی را افزایش می دهند.

همچنین NGENUITY به طور خودکار بازی های پشتیبانی شده را تشخیص می دهد و برای بهبود تجربه شما در رایانه، مشخصات صدای فراگیر را بهینه می کند. جداسازی فرکانس های باس از میانه ها و بلندی ها باعث می شود که آنها جداگانه تنظیم شوند تا تمایز بیشتری بین صداها ایجاد شده و اعوجاج را به حداقل برسانید.

 

طراحی راحت هدست

با هدست مخصوص بازی  HyperX Cloud Alpha S شما می توانید به راحتی در بازی خود غرق شوید. با بالشتک های گوشی چرمی قابل تنفس که 8 برابر بیشتر از Cloud Alpha قابل تنفس هستند، برای مدت طولانی تری می توانید به راحتی بازی کنید.

یا اگر ترجیح می دهید جریان هوا بیشتر باشد، از بالشتک های گوشی پارچه ای قابل تعویض استفاده کنید. Cloud Alpha S با بازوهای فلزی بزرگ و Y شکل که هر یک از گوشی های بیضی شکل را به سربند متصل می کند، بسیار شبیه سایر هدست های HyperX است.

HyperX Cloud Alpha S به رنگ مشکی با بازوهای آبی متصل شده به هدبند موجود است. همچنین ساختار سخت آلومینیومی قاب این هدفون، آن را برای مقاومت و دوام در بازی های روزانه طراحی شده است. این هدست مخصوص بازی با قاب و لولا فلزی و هدفون های پلاستیکی ضخیم، مطابق همان محصولات قبلی ساخته شده است.

بالشتک های گوشی از همان روکش نرم و چرمی ساخته می شوند. آنها برای بازیکنانی که عینک دارند انتخاب مناسبی است. همچنین در جعبه HyperX cloud Alpha S چیز زیادی وجود ندارد. این هدست دارای میکروفون جدا شونده، آداپتور USB و بالشتک های گوشی پارچه ای است.

 

معرفی هدفون هایپرایکس | HyperX Cloud Alpha S

 

میکروفون و کنترل ها

این هدست دارای گواهی Discord برای برقراری ارتباط واضح بوده و دارای کابل جداشونده و مقاوم در برابر سایش است. به سادگی میتوانید از میکروفون انعطاف پذیر برای برقراری ارتباط یا حذف آن برای گوش دادن به موسیقی استفاده کنید.

HyperX Cloud Alpha S اساساً یکی از هدست های بازی عالی است که با توجه به قیمت، اساساً هیچ هدستی از نظر کیفیت صدا، راحتی و کیفیت ساخت نمیتواند با آن مطابقت داشته باشد.

همچنین می توانید با دسترسی آسان به کنترل های این هدست، 7.1 فراگیر sound1 را فعال کنید، تعادل صدا در بازی و چت را تنظیم کرده، میکروفون را بی صدا کنید و میزان صدا را بدون نیاز به ترک بازی، تنظیم نمایید. دکمه روشن و خاموش هدست و دکمه صدای فراگیر روی بالشتک گوشی چپ آن قرار می گیرند، در حالی که شماره گیری صدای آن در سمت راست قرار دارد.

گوشی ها هر کدام دارای یک سوئیچ کشویی سه طرفه در لبه عقب هستند که به شما امکان میدهد با قرار دادن یک یا دو رادیاتور باس کوچک، میزان بیس هدست را تغییر دهید. به نظر می رسد که سوئیچ ها فقط میزان فشار هوا را در هر خروجی تغییر می دهند که می تواند احساس باس را افزایش دهد.

 

مقایسه با مدل آلفا

HyperX Cloud Alpha S بیشتر از هدفون اصلی Cloud Alpha، متمرکز به رایانه شخصی است. در حالی که Cloud Alpha S نیز یک هدست مخصوص بازی 3.5 میلی متری است، این گوشی شامل یک آداپتور USB با واحد کنترل صدا است و در اینجا دکمه هایی برای روشن کردن صدای فراگیر مجازی 7.1 و مدیریت صدا و بازی چت وجود دارد.

علاوه بر این، Cloud Alpha S دارای دریچه هایی در پایین هر دو هدفون است که به منظور امکان تنظیم باس است. می توانید هرکدام را به صورت نیمه باز کرده و هر هدفون را به طور مستقل تغییر دهید. دریچه های این هدفون HyperX  نشان داده شده اند، که هر دو باز هستند. به طوری که موقعیت دریچه ها این حس را ایجاد می کند که تأثیر بیشتری در جداسازی نسبت به خروجی باس دارد.

 

معرفی هدفون هایپرایکس | HyperX Cloud Alpha S

 

تجربه بازی با هدست

HyperX Cloud Alpha S یک هدست مخصوص بازی و بسیار راحت است. این هدست بسیار خوب به نظر می رسد، انزوای خوبی ارائه می دهد و در بسیاری از سیستم عامل ها کار می کند. تجربه بازی Alpha S کاملاً خوب است. با اجرای بازی هایی مانند Overwatch و Dauntless در رایانه، ویژگی صدای فراگیر، به خوبی کار می کرد.

HyperX Cloud Alpha S حتی پس از جلسات چند ساعته هرگز ناراحت کننده نخواهد بود. اما هنگامی که روی کنسول بازی می کنید، هیچ کنترل داخلی در دسترس نیست. توجه داشته باشید که اگر در Xbox One یا Playstation 4 بازی می کنید، باید میزان صدا را در منوهای کنسول مربوطه تنظیم کنید.

 

کیفیت و عملکرد صدا

هنگام بررسی صدای HyperX Cloud Alpha S ، متغیرهای زیادی باید در نظر گرفته شوند. پیکربندی دریچه های باس به طور چشمگیری پاسخ در پایین سطح را تغییر می دهد. هنگامی که دریچه ها کاملاً بسته شده اند، در برخی از نقاط یک ششم بلندی صدای باس تا 15dB کاهش می یابد.

علاوه بر این، در حالی که بیشتر اوقات فعال کردن صدای فراگیر به طور معنی داری پاسخ فرکانس را تغییر نمی دهد، در اینجا تقریباً در سراسر صفحه خروجی دامنه میانی و بالا را افزایش می دهد.

حتی اگر برنامه Ngenuity را نصب نکنید، با فشار دادن دکمه آداپتور USB، تغییرات بسیار محسوسی ایجاد می شود. باز کردن دریچه ها به طور قابل توجهی دقت باس را بهبود می بخشد.

 

قابلیت اتصال

جذابیت بزرگ  HyperX Cloud Alpha S شامل کارت صدای فراگیر USB خارجی است که بر روی یک کابل 6.6 فوت نصب شده است تا صدای فراگیر شبیه سازی شده 7.1 کانال را به هدفون ارائه دهد. کارت صدا تقریباً تمام کابل است که در انتهای آن یک پلاگین USB قرار دارد و از طرف دیگر یک ریموت کوچک و مستطیل شکل وجود دارد.