jbl control52 20220501222844217334

معرفی اسپیکر قدرتمند JBL CONTROL 52

اسپیکر قدرتمند JBL CONTROL 52 ، از طریق درایور 60 میلی متری، صدایی فوق العاده با کیفیت بالا همانند اسپیکر JBL Flip 5 تولید می کند و دارای یک آهنربای ثانویه برای کارایی مناسب بوده و برای افزایش عملکرد بیس، سیم پیچ صوتی آلومینیومی در منافذ برای اطمینان بیشتر ، امپدانس سازگارتر و پاسخ فرکانس بالا گسترش یافته است. از سویی دیگر، براکت دیواری اجازه می دهد تا هر اسپیکر، تا 150 درجه خارج از محور زاویه داشته باشد که بر کیفیت صوتی تاثیری مستقیم دارد. برای دریافت اطلاعاتی جامع تر درباره این محصول، می توانید با تهران اسپیکر همراه باشید.

نگاه اجمالی

  • درایور 2.5 اینچی با ساختار آهنربای کارآمد
  • قابل ترکیب با بلندگوهای سقفی Contractor سری 40
  • یک دور نیم رول لاستیکی برای عملکرد بیس پیشرفته
  • قطب مس دارای امپدانس سازگار و پاسخ HF طولانی
  • سیم پیچ آلومینیومی مسی با روکش مس بر روی Nomex
  • سیستم های امپدانس پایین برای قابلیت انعطاف پذیری فوق العاده
  • براکت نصب دیواری برای قرارگیری بلندگو تا 45 درجه خارج از محور
  • ایده آل برای استفاده با ساب ووفر C50 و قابل تنظیم با 2 یا 4 بلندگو
  • محفظه شیک و جمع و جور با دوام و طول عمر بسیار بالا در رنگ های سیاه یا سفید
  • امپدانس 16 اهم و محدوده فرکانس 140 هرتز – 20 کیلوهرتز با حساسیت 94 دسی بل

کیفیت ساخت محصول

 اسپیکر قدرتمند JBL CONTROL 52

 

اسپیکر JBL CONTROL 52 برای نصب دائمی در نظر گرفته شده اند. محفظه ها از پلی استایرن با ضربه بالا بوده و دارای وزن کمی است که با توجه به طراحی و رنگی که از آن برخوردار است به خوبی با دکور داخلی هماهنگ خواهد بود.

این محصول JBL CONTROL 52 درایورهای با فرکانس بالا هدایت پذیری متناسب با محیط را ارائه می دهند و ابعاد جمع و جور و پایه های قابل تنظیم ارائه شده به نصب کننده کمک می کند تا اسپیکرهای  CONTROL 52 را بدون داشتن مزاحمت، با واحد ساب بیس که به راحتی قرار می گیرد.

Control 52 از JBL به صورت جفت به فروش می رسد، یک بلندگوی شیک است که از محفظه جمع و جور صوتی با کیفیت بالا بهره می برد. بلندگو برای استفاده در ساب ووفر C50 ایده آل است و می تواند با 2 یا 4 بلندگو در هر سیستم تنظیم شود. همچنین می تواند با بلندگوهای سقفی Contractor سری 40 مخلوط و مطابقت داشته باشد.

طراحی فنی دستگاه  

این سیستم اسپیکر ماهواره ای ساب ووفر،  صدایی با کیفیت بالا را در رستوران ها ، فروشگاه ها ، کافه ها و اماکن تفریحی یا هر مکانی که به موسیقی با کیفیت بالا نیاز دارد را فراهم می کند. این اسپیکر جی بی ال JBL CONTROL 52، از طراحی شیکی برخوردار است که به سادگی و بدون مانع در انواع مختلفی از دکوراسیون قرار می گیرد.

این اسپیکر را می توان در رنگ های سیاه و سفید تحویل گرفت در حالی که از امپدانس 16 اهم برخوردار است. همچنین ساب ووفر 150 وات شامل یک درایور پرقدرت و با دوام 200 میلی متری است که از یک مخروط با جرم بالاو بسیار قوی برای پاسخ فرکانس پایین گسترش یافته برخوردار است.  سیم پیچ صوتی مسی 4 لایه برای استحکام موتور بالا ، آلومینیوم سابق برای پاسخ دهی خوب و نیم رول لاستیکی برای افزایش عملکرد بیس در این اسپیکر قدرتمند طراحی شده است.

نصب اسپیکر

JBL CONTROL 52 شامل براکت دیواری نصب شده دو تکه است که به سرعت نصب می شود. قسمت دیواری چند نقطه ای براکت متصل به دیوار و براکت نصب شده روی بلندگو، به گونه ای است که  هنگام اتصال ایمن، در جای خود قرار می گیرد. یک پوشش روی ترمینال واقع شده است که سیم کشی را مرتب نگه می دارد.

همچنین شبکه کراس اوور تعبیه شده در ساب ووفر ،مسیر سیگنال مناسبی را فراهم می کند و چهار کانکتور خروجی ماهواره امکان اتصال سیم را برای چهار اسپیکر ماهواره ای Control 52 فراهم می کند. برای اتصال حلقه سیگنال ورودی تمام برد به اسپیکرهای دیگر یا سایر سیستم های ساب ووفر و ماهواره، یک اتصال Loop Out نیز در ساب ووفر ارائه شده است.

لازم به ذکر است که اتصال این اسپیکر جی بی ال، به سادگی با پیچاندن نوار ترمینال انجام می شود. مدارهای محافظتی در داخل کنترل وجود دارد که محدودیت برق را برای محافظت از شبکه متقابل و مبدل ها فراهم می کند. بدین ترتیب می توانید به راحتی از کیفیت بالای صوتی این دستگاه استفاده نمایید.

پیکربندی سیستم

Control 50 Series به صورت سیستم بسته بندی شده یا به صورت جداگانه موجود است. این یک سیستم کاملاً همه کاره است. سیستم C50PACK شامل چهار بلندگوی ماهواره ای Control 52 و یک ساب ووفر Control 50S / T به عنوان یک سیستم از پیش طراحی شده است. برای فضاهای كوچكتر می توان از ساب ووفر Control 50S / T با دو بلندگوی ماهواره ای Control 52 استفاده كرد.

پاسخ فرکانس در این اسپیکر جی بی ال  JBL CONTROL 52بین 140 هرتز تا 20 کیلوهرتز می باشد که ظرفیت برق و قدرت برنامه مداوم 50 وات  داشته و حساسیت آن 94 دسی بل است.  اتصالات این دستگاه به صورت 2 پین قفل شونده متحرک با ترمینال های پیچ به پایین می باشد و محفظه پلی استایرن با تأثیر بالا می باشد که جلوپنجره فلزی اندود شده است. این محصول دارای

کیفیت صوتی

اسپیکرهای ماهواره ای JBL Control 52 سیستم صوتی با کیفیت بالا و بخشی از سری Control  است. این اسپیکرهای ماهواره ای برای استفاده با ساب ووفر بهینه شده اند که Control 50S / T گزینه بسیار خوبی است و تولید صدای بسیار متعادل و واضح را در دامنه 140 هرتز تا 20 کیلوهرتز ارائه می دهند.

با قدرت 94dB مداوم ، همچنین یک سطح فشار صوتی رسمی را ارائه می دهد. ضمن آن که زاویه پرتوی وسیع 150 درجه ، JBL Control 52 را به عنوان یک راه حل نصب بسیار فشرده و در عین حال کارآمد تعیین می کند که مخصوصاً برای انتقال گفتار یا در ترکیب با ساب ووفر، برای صدای پس زمینه در فضاهای عمومی از هر نوعی مناسب تر است.