اسپیکر اکتیو جی بی ال JBL EON 610

اسپیکر دوطرفه جی بی ال JBL EON 610 ، دارای فقط 26 پوند وزن است که با یک ووفر 10 اینچ JBL و یک درایور فشرده سازی نئودیمیم یک اینچ عرضه شده است و با الگوی پوشش گسترده به خوبی به عنوان دستگاه صوتی کار میکند. اتصال بلوتوث روی صفحه، امکان کنترل میزان صدا و EQ سه پارامتری را فراهم میکند.

 

در یک نگاه

  • ووفر 10 اینچی با کابینت بازتاب باس
  • دو دستگیره برای حمل و نقل آسان
  • تقویت کننده 1000 وات با قدرت اضافی
  • فناوری هدایت موج JBL با ارائه صدایی شفاف و روان
  • تنظیمات از پیش تنظیم شده EQ با امکان تنظیم سیستم 5 طرفه توسط کاربر
  • یکپارچه سازی بلوتوث برای کنترل راحت میزان صدا و پارامترهای EQ
  • XLR- برای مسیریابی سیگنال با بلندگوهای اضافی
  • محفظه سبک، مقاوم و ناهموار از پلی پروپیلن
  • پردازنده داخلی DSP با کنترل بلوتوث v.4

 

معرفی اسپیکر جی‌ بی‌ ال | JBL EON 610

 

تقویت کننده صدای چند منظوره

فراتر از یک سیستم صوتی عالی در دیگر محصولات جی بی ال، اسپیکر EON601 در فناوری، یک گام واقعی به جلو است که به طور خاص برای ارائه بهترین صدای ممکن، توسعه یافته است. این یک سیستم قابل حمل و مقرون به صرفه با عملکردی کاملاً خوب است که مهندسان JBL با هدف طراحی پیشرفته هدایت موج و با استفاده از مبدل های عالی طراحی و ساخته اند. تقویت کننده صدای چند منظوره 10 اینچ ، بیش از یک سیستم صوتی است.

این کمپانی با استفاده از طراحی مجدد کامل پلتفرم EON و بهره گیری از فناوری های به روز شده در طراحی های مبدل ها و بدنه اسپیکر استفاده کرده است تا آن را کاربر پسند کرده و کیفیت فوق العاده یک مانیتور استودیوی پیشرفته را در یک سیستم قابل حمل حرفه ای و بسیار انعطاف پذیر، ارائه نماید.

 

کیفیت صدا

JBL با ارائه این اسپیکر 10 اینچی یکی از محصولات عالی خود را ارائه کرده است. اوج ها واضح و بدون اعوجاج اضافی است که می تواند در اسپیکرهای دیگر رخ دهد. میانه ها کاملاً پر و گرد هستند و با اوج ها به خوبی ترکیب می شوند. پایین رده مخصوصاً برای اسپیکر 10 اینچی JBL EON610 ارائه خوبی دارد. از طریق ایستگاه از پیش تنظیم شده EQ هر تنظیمی در این اسپیکر، به خوبی برنامه ریزی شده و عملکرد با انتظارات کاربر مطابقت داده می شود.

فناوری هدایت موج JBL روی این اسپیکرها کار می کند و با حرکت در محدوده پوشش 110 درجه، هیچ افت محسوسی در فرکانس ها مشاهده نمی شود. با وجود پوشش یکنواخت هنگام تنظیم، راحتی و آسانی را برای این دستگاه تضمین می کند.

 

معرفی اسپیکر جی‌ بی‌ ال | JBL EON 610

 

کیفیت ساخت

EON 610 یک اسپیکر محکم و خوش ساخت است با وجود آن که پوشش آن پلاستیکی است. این اسپیکر با استفاده از سیستم قالب گیری تزریقی سفارشی، به یک دستگاه مقاوم تبدیل شده است. از نظر وزن نیز بسیار سبک وزن بوده و با 26 پوند یا 79/11 کیلوگرم ارائه شده است که در مقایسه با اسپیکرهای دیگر سبک است. این ممکن است باعث شود شما تصورکنید اسپیکر JBL EON610 توخالی و بی کیفیت است. اما استفاده هوشمندانه از مواد و طراحی، این دستگاه را به یک اسپیکر با هدف قابلیت حمل و نقل تبدیل کرده است.

در چنین وزن کمی، تنظیم این موارد بر روی پایه های نصب، بسیار آسان است. JBL EON 610 یک طرح کامل مشکی در یک جعبه پلاستیکی مستطیلی تمیز است. در اینجا چیزی وجود ندارد که از طراحی ابتکاری یا جذاب باشد. اما دسته ها به خوبی قرار گرفته اند و در جایگاه مناسبی در اسپیکر قرار می گیرند. با داشتن دستگیره در هر 4 طرف، حمل و تنظیم آن ها بسیار آسان است. همچنین هر دسته دارای پایه های لاستیکی است تا هنگام استفاده، در جای خود قرار گیرند. برای حمل این دستگاه می توانید کیف حمل JBL را تحویل بگیرید.

این کیف برای محافظت از اسپیکر، از پوشش بالایی 10 میلی متری برخوردار است. در حالی که EON610 اسپیکر سنگین نیست، دسته های قابل حمل روی کیف باعث می شود تا دستگاه به سادگی بلند شود. ضمن آن که برای اتصال اسپیکر، شما دو گزینه اتصال در EON 610 دارید. دو کانال دارای یک جک ترکیبی است که از هر دو از ورودی XLR و TRS پشتیبانی می کند. هر دوی این کانال ها را می توان تنظیم کرده و یک دکمه اختصاصی افزایش را ارائه داد.

 

مشخصات فنی

JBL EON 610 یک بلندگوی اکتیو دو کاناله با توان 1000 وات است. در این اسپیکر جی بی ال، 300 وات برای فرکانس های بالا و 700 وات برای فرکانس های پایین تنظیم شده است. داخل اسپیکر یک ووفر 10 اینچی و یک درایور فشرده سازی نئودیمیم یک اینچی قرار دارد. همچنین دامنه فرکانس برای پوشش خوب در میان 52Hz – 20kHz هرتز قرار دارد و صدا را با الگوی پوشش 110 درجه پرتاب می کند. در قسمت جلوی دستگاه، صدا می تواند تا 124 دسی بل پخش شود که برای پوشش یک مکان کوچک و یا حتی متوسط ​​بیش از اندازه کافی است.

 

معرفی اسپیکر جی‌ بی‌ ال | JBL EON 610

 

تنظیمات اسپیکر

می توانید بین 4 ایستگاه از پیش تنظیم شده EQ جابجا شوید و زمانی که اسپیکر، دستگاه اصلی خروجی شما بوده یا ساب ووفر خارجی را به آن متصل کرده اید، از این گزینه های از پیش تعیین شده استفاده نمایید که به خوبی کار می کنند. آنها به شما امکان می دهند بسته به شرایط عملکردی خود سریع تنظیمات را تغییر دهید. گزینه های بعدی به بلوتوث و برنامه JBL نیاز دارند. این برنامه هم برای Android و هم برای iOS در دسترس است و به شما امکان می دهد تنظیمات را حتی بیشتر تغییر دهید. از طریق سه فیلتر پارامتری می توانید میزان حجم اصلی و همچنین سایر تنظیمات را کنترل کنید.

این عناصر مانند فرکانس مرکز و افزایش را کنترل می کند. پس از یافتن تنظیماتی که دوست دارید می توانید آن را ذخیره کرده و در حداکثر چهار اسپیکر کپی کنید. در حالی که داشتن یک برنامه برای تنظیم از راه دور راحت است، اما با برخی از مشکلات همراه است. اتصال بلوتوث می تواند متزلزل باشد. ممکن است هنگامی که دستگاه خود را متصل می کنید با مسائلی روبرو شوید. اما در کل اتصال آن بسیار عالی است.

ضمن آن که صفحه کنترل حتی برای کاربر مبتدی کاربر پسند است. دو ورودی با جک های ترکیبی XLR مجهز شده است. هر جک دارای یک میراگر چرخشی و یک سوئیچ حساسیت میکروفون است تا بتوانید سطح ورودی را تنظیم کنید. می توانید از طریق خروجی برای اتصال به سیستم دیگری استفاده کنید.

 

اتصال چند گزینه ای

برای اتصال چندین اسپیکر، از طریق خروجی اتصال TRS اضافی باید اقدام کنید. برای کسانی که می خواهند اسپیکرها را به تنظیمات DJ خود اضافه کنند، باید گزینه های اتصال را بررسی کنند. یک کنترل کننده DJ مبتدی فقط ممکن است از اتصال RCA پشتیبانی کند که JBL EON 610 ارائه نمی دهد.