معرفی هدفون جی بی ال | JBL LIVE 220BT

معرفی هندزفری بلوتوثی دورگردنی جی‌بی‌ال JBL Live 220BT

هندزفری بلوتوثی دور گردنی جی‌بی‌ال JBL Live 220BT از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی JBL است که به عنوان یک هندزفری بی‌سیم روانه بازار شده است. این هندزفری دارای قابلیت اتصال بی‌سیم است که از طریق بلوتوث داخلی دستگاه صورت می‌گیرد. همچنین شما میتوانید با نرم‌افزار مخصوص JBL به کنترل هندزفری خود بپردازید.

 

ویژگی‌های هندزفری JBL LIVE 220BT

  • صدای مخصوص JBL
  • باتری و مدت زمان پخش
  • مدت زمان شارژ
  • تکنولوژی‌های Ambient Aware و TalkThru
  • تماس‌های بدون سیم
  • نگهدارنده‌ی دور گردنی راحت
  • سری‌های آلومینیومی آهن‌ربایی

 

معرفی هدفون جی بی ال | JBL LIVE 220BT

 

صدای مخصوص JBL

صدای افسانه‌ای کمپانی JBL، صدایی مانند صدای کنسرت‌ها و استودیو‌ها می‌باشد. این کمپانی با تجربه‌ای بیش‌از 70 سال در مهندسی سیستم‌های صوتی، توانسته است صداهای باکیفیت و شفاف را برای شما در قالب هندزفری‌ها و هدفون‌ها فراهم کرده است.

 

باتری و مدت زمان پخش

باتری استفاده شده درون این هندزفری، یک باتری قدرتمند لیتیوم‌یونی است. این باتری قابل شارژ قدرتمند توانایی پخش موسیقی به مدت 10 ساعت را برای شما فراهم می‌کند.

 

مدت زمان شارژ

هندزفری بلوتوث‌دار JBL Live 220BT با استفاده از کابل شارژ مخصوص و آداپتور AC به برق مستقیم شهری متصل می‌شود. با اتصال این هندزفری به برق مستقیم شهری، می‌توانید هندزفری خود را در مدت زمان 2 ساعت به طور کامل شارژ کنید و از پخش موسیقی با آن لذت ببرید.

 

معرفی هدفون جی بی ال | JBL LIVE 220BT

 

تکنولوژی‌های Ambient Aware و TalkThru

به موسیقی‌های خود اجازه قطع شدن ندهید. با استفاده از قابلیت Ambient Aware می‌توانید در حین پخش موسیقی، از صداهای اطراف خود نیز باخبر باشید و به طور کامل بتوانید صداهای خارجی و محیطی را نیز بشنوید. از دیگر تکنولوژی استفاده شده در این دستگاه، می‌توان به تکنولوژی TalkThru اشاره کرد. این تکنولوژی به شما این امکان را می‌دهد تا در هنگام صحبت‌ کردن با دوستانتان بتوانید موسیقی‌های خود را در سطح صدای پایین‌تر بشنوید؛ و بدون نیاز به برداشتن هندزفری از روی سر خود، با دیگران ارتباط برقرار کنید.

 

بلوتوث

از روش‌های اتصال به هندزفری دور گردنی JBL Live 220BT می‌توان از روش اتصال بی‌سیم نام برد. شما می‌توانید با استفاده از بلوتوث داخلی هندزفری خود به هر منبع صوتی که مایل هستید متصل شوید. با روشن کردن بلوتوث و پیدا کردن نام هندزفری خود می‌توانید به آسانی و بدون نیاز به تنظیمات پیچیده اتصال برقرار کنید و به پخش موسیقی بپردازید.

 

اتصال به چند دستگاه

شما می‌توانید با استفاده از هندزفری بی‌سیم Live 220BT خود به دو منبع صوتی متصل شوید. با اتصال به دو منبع صوتی می‌توانید بین منابع خود به آسانی تغییر منبع دهید.

 

میکروفون داخلی

در طراحی هندزفری بلوتوث‌دار جی‌بی‌ال Live 220BT از یک میکروفون قدرتمند استفاده شده است. با استفاده از این میکروفون قدرتمند می‌توانید هنگامی که در حین پخش موسیقی هستید و تماسی دریافت می‌کنید، به آسانی به تماس‌‌های خود بدون نیاز به خارج کردن تلفن‌همراه از جیبتان، پاسخ دهید و از مکالمه‌ی باکیفیت خود لذت ببرید.

 

دستیار صوتی

با فعال کردن و نگهداشتن دکمه‌ی مخصوص، می‌توایند به دستیارهای صوتی Google Assistant و Amazon Alexa دسترسی پیدا کنید. با دسترسی به دستیارهای صوتی می‌توانید دستورات خود را اعلام کنید و منتظر پاسخ آنها باشید.

 

معرفی هدفون جی بی ال | JBL LIVE 220BT

 

نگهدارنده‌ی دور گردنی راحت

هندزفری جی‌بی‌ال JBL Live220BT دارای طراحی‌ای مخصوص برای سروکار داشتن با سر و گردن شما است. با استفاده از تل نگهدارنده این هدفون، نگرانی از افتادن هندزفری را از خود دور کنید و با خیالی آسوده می‌توانید به پخش موسیقی‌های مورد علاقه خود بپردازید و از آن لذت ببرید.

 

نرم‌افزار مخصوص

کمپانی JBL برای کنترل آسانتر سری‌ هدفون‌های خود نرم‌افزار مخصوصی طراحی و منتظر کرده است تا شما بتوانید هدفون‌ها و هندزفری‌های خود را شخصی‌سازی کنید. با استفاده از نرم‌افزار My JB Headphones App می‌توانید به شخصی‌سازی هندزفری Live220BT خود بپردازید و از پخش موسیقی‌های دلخواه خود لذت ببرید.

 

سری‌های آلومینیومی آهن‌ربایی

سری‌های قرار گیرنده در گوش این هندزفری دارای آهنرباهایی قدرتمند هستند. این آهنربا‌ها به شما کمک می‌کنند تا زمانی که از هندزفری خود استفاده نمی‌کنید بتوانید آن‌ را از گوش‌های خود خارج کنید. با خارج کردن سری‌ها و استفاده از آهنربا‌ها می‌توانید سری‌ها را به یکدیگر متصل کنید تا مانع از افتادن هندزفری از گردن شما شوند.