رادیو و اسپیکر بلوتوث جی بی ال JBL Tuner 2

رادیو و اسپیکر قابل‌حمل با بلوتوث جی بی ال JBL Tuner 2، دارای صدایی شفاف، بدون توقف تا 12 ساعت پخش را میتواند داشته باشد. از اخبار و هواشناسی گرفته تا موسیقی و سرگرمی، از تمام ایستگاه‌های رادیویی مورد علاقه خود در فرکانس‌های دیجیتال DAB  و FM در این رادیو لذت ببرید.

 

جریان بی‌سیم بلوتوث در تونر 2

JBL Tuner 2 را از طریق بلوتوث به تلفن هوشمند یا تبلت خود متصل کنید و به سرعت از رادیو به لیست پخش خود بروید. باتری داخلی باعث می شود تا بتوانید دوازده ساعت از ایستگاه های مورد علاقه خود لذت ببرید.

 

معرفی اسپیکر جی بی ال | JBL Tuner 2

 

صدای رادیویی شفاف

در آشپزخانه، کنار استخر و در پارک می توانید ایستگاه های رادیویی DAB، DAB + ، FM موردعلاقه خود را به هر کجا که بخش که می خواهید برسانید. JBL Tuner 2 یک رادیوی کم حجم و قابل حمل با صدایی عالی، با قابلیت بلوتوث است. در این دستگاه با 5 دکمه طراحی شده و اطلاعات آسان برای خواندن ایستگاه در صفحه LCD ، سریع به ایستگاه های مورد علاقه خود بروید. دارای امتیاز IPX7 ضد آب و آماده برای فضای باز می باشد. بنابراین حتی در یک بارش ناگهانی باران، دیگر نیازی به نگرانی نیست. ساعت ها گوش کنید از اخبار ، موسیقی و سرگرمی در این دستگاه ارزشمند لذت ببرید.

 

صفحه نمایش آسان برای خواندن

جزئیات ایستگاه را با یک نگاه روی صفحه LCD ، با نور پس زمینه مشاهده کنید. این رادیو، انتخاب های برتر شما را ذخیره می کند. با 5 دکمه با کاربرد آسان  سریع به ایستگاه های دلخواه خود هماهنگ شوید و در هر مکانی از اخبار و یا موسیقی مورد علاقه خود در هر لحظه لذت ببرید.

 

معرفی اسپیکر جی بی ال | JBL Tuner 2

 

Signature JBL Sound

با قابلیت Signature JBL Sound ، بلندگوهای قدرتمند JBL Tuner 2 صدای واضح و شفاف موسیقی را ارائه می دهند تا بتوانید احساس خود را با رادیو استریو دیجیتال و سنتی در یک دستگاه صوتی جمع و جور ترکیب کنید. باتری لیتیوم در این دستگاه، امکان سفرهای طولانی با رادیو و پادکست را برای حداکثر 12 ساعت فراهم می کند، به صورت بی سیم از طریق بلوتوث متصل شوید تا از تلفن هوشمند خود پخش شود.

 

اسپیکر قابل حمل رادیویی و بلوتوث

گوش دادن به رادیو بی سیم جی بی ال، در هر کجا برایتان ممکن است. رادیوی قابل حمل JBL Tuner 2 ترکیبی از فناوری معاصر و احساس یکپارچه سازی با سیستم عامل است. طراحی ضدآب IPX7 در این رادیو به این معنی است که می تواند یک متر غوطه وری در آب را تا 30 دقیقه تحمل کند. بنابراین در هر جایی می توانید از موسیقی در داخل خانه و بیرون لذت ببرید.

 

معرفی اسپیکر جی بی ال | JBL Tuner 2

 

کیفیت

برای بیش از 70 سال ، JBL دقیق ترین و چشم گیرترین صدای موجود در مکان های بزرگ در سراسر جهان را تولید کرده است و چشم انداز ایجاد زندگی متصل تر، سرگرم کننده ، شخصی و شاد را داشته است. این شرکت اشتیاق را هدف خود قرار داده و برای طراحی سیستم های هوشمند، نرم افزار و خدمات برای ارتباط مردم در هر کجا که باشند تلاش کرده است.

تیونر 2 در مقایسه با محصولات هم رده خود با قیمت و کیفیت یکسان هم قدرتمندتر است و هم بهبود یافته است. طول عمر باتری از 8 به 12 ساعت افزایش یافته و طراحی صفحه نمایش بسیار بزرگ تر و خوانا تر آن را متمایز کرده است. JBL همچنین ادعا می کند که صدا در مدل جدید بهبود یافته است. این رادیوی قدرتمند به همراه کابل USB نوع C، آداپتور 5 ولت و 1.2 آمپر ، راهنمای سریع و برگه اطلاعات ایمنی ارائه شده است.