اسپیکر بلوتوثی Sonos Surround Set

اسپیکر Sonos Surround Set

اسپیکر قدرتمند Sonos Surround Set با صدای بی نظیر و فوق العاده ایی طراحی و ساخته شده است. این یک سیستم صوتی فوق العاده عالی همانند ساندبار JBL Bar 9.1 True Wireless Surround with Dolby Atmos برای تلویزیون، فیلم ، موسیقی و موارد دیگر است که می توانید با آن سرگرمی های خود را زنده کنید. ضمن آن که با صدای سه بعدی Dolby Atmos همراه است که می تواند شما را در صدایی با کیفیت غرق کند. برای آن که بتوانید اطلاعاتی بیشتر در این خصوص دریافت کنید، لازم است که با تهران اسپیکر همراه باشید.

نگاه اجمالی

  • بیس عمیق برای موسیقی ، سینمای خانگی و موارد دیگر
  • میکروفون با لغو اکو چند کاناله برای فعال شدن دستیار صوتی
  • تقویت گفتار تاکید بر فرکانس های صدای انسان برای وضوح گفتگو
  • نرم افزار Trueplay the برای تنظیم آکوستیک منحصر به فرد اتاق
  • هشت ووفر بیضوی برای تضمین بیس بی نقص، پخش فرکانس های متوسط
  • سه توییتر گنبدی ابریشمی با زاویه دقیق، برای ایجاد فرکانس های واضح
  • تنظیمات EQ قابل تنظیم در برنامه ، شامل بیس ، صدای سه برابر و بلندی صدا
  • یازده تقویت کننده دیجیتال Class-D هماهنگ شده با معماری آکوستیک این سیستم

 

صدای سه بعدی با Dolby Atmos

با این سیستم صوتی، نمایش ها ، فیلم ها و بازی ها را با صدای دقیق و فراگیر Dolby Atmos تجربه کنید. درایورهای شلیک به سمت بالا ، یک فضای صوتی چند بعدی ایجاد می کنند که در اطراف شما حرکت می کند و هر زمزمه و یا انفجاری را با وضوح و جزئیات و عمق چشمگیری ارائه می دهد.

طراحی مناسب

اسپیکر بلوتوثی Sonos Surround Set

 

طراحی جمع و جور این سیستم صوتی Sonos Surround Set ، تقریباً برای هر فضایی مناسب است. آن را روی میز آشپزخانه گذاشته یا آن را روی قفسه کتاب اداری خود قرار دهید. این سیستم به گونه ای طراحی شده است که بتواند به خوبی در برابر رطوبت مقاومت کرده و طول عمر بالایی را منظور نماید.

می توانید با این سیستم ، صدای بی نظیر و دقیق را تجربه کنید که کل اتاق را پر می کند. این سیستم صوتی بی نظیر، با تفکر و خلاقیت، برای خانه شما طراحی شده است و شما می توانید آن را  روی پایه تلویزیون قرار داده یا روی دیوار نصب کنید. این یک اسپیکر هوشمند جمع و جور است که با هر اتاقی هماهنگ می شود و صدایی غنی را پر می کند. بنابراین، با این مجموعه صدای فراگیر Sonos ، سینما را مستقیماً به خانه خود بیاورید.

فناوری های پیشرفته

پردازش پیشرفته پنج کاناله Sonos Surround Set نیز صدا را به طور ماهرانه ای از همه جهات به شکلی دقیق به گوش شما می رساند. ضمن آنکه فناوری تنظیم پیشرفته Trueplay ، صدا را برای آکوستیک منحصر به فرد اتاق بهینه می کند، حتی کانال های ارتفاع را برای محلی سازی دقیق کالیبره می کند.

دو توییتر کناری با زاویه دقیق ، فضا و صدای استریو بی نظیری ایجاد می کنند، در حالی که یک توییتر مرکزی پخش صدا را بهینه می کند. وقتی ساب را به سیستم Sonos خود از طریق WiFi متصل می کنید، کامل ترین حد را تجربه کنید. ساب ووفر را به صورت عمودی قرار دهید یا آن را به پهلو گذاشته و از بیس خالص و بدون ارتعاش آن لذت ببرید.

درایورهای عالی

شما می توانید به راحتی با این Sonos Surround Set خود را غرق در موسیقی کنید. هنگامی که تلویزیون خاموش است، موسیقی، رادیو، پادکست ها و موارد دیگر را از سرویس های مورد علاقه خود با برنامه Sonos یا Apple AirPlay 2 پخش کنید.

این یک سیستم صوتی واقعا قدرتمند است که با یازده درایور با عملکرد بالا ، از جمله ووفرهای بیضی سفارشی و توییترهای زاویه دار طراحی شده است که جزئیات واضح و بیس چشمگیری تولید می کنند. دو درایور لغو نیرو در مرکز ساب، لرزش و صدای آن را از بین می برند تا بدون هیچگونه نویز صدای محیط، صدای بیس قوی بگیرید.

این یک مهندسی ماهرانه است. پورت های صوتی Sonos Surround Set به صورت استراتژیک انرژی داخلی را از محفظه خارج می کند تا از خفه شدن صدا جلوگیری کند، در حالی که رزین مخصوص توسعه یافته در بدنه محفظه، در برابر ارتعاش مقاومت می کند.

کنترل صدا

امکان کنترل و تنظیم Sonos Surround Set با طراحی دقیق و بهره مندی از دستیار گوگل و آمازون الکسا ساخته شده اند، بنابراین می توانید موسیقی پخش کنید، اخبار را بررسی کرده، زنگ هشدارها را تنظیم کنید. ضمن آنکه یک سنسور مغناطیسی، زمان نصب را تشخیص می دهد و هوشمندانه EQ را برای تنظیم بیس تنظیم می کند.

این امکان را دارید تا صدا را مستقیماً از iPhone یا iPad خود پخش کنید و از Siri بخواهید Apple Music را پخش کند. سیستم صوتی فشرده و هوشمند با کنترل صوتی آمازون الکسا همراه است. به همین دلیل است که این اسپیکر بی سیم و پخش موسیقی در هر اتاقی است که می تواند لذت سرگرمی شما را بیشتر کند.

از الکسا بخواهید موسیقی را از Amazon Music ، Spotify ، iHeartRadio و TuneIn پخش کند. یا آنکه با برنامه Sonos به ده ها سرویس جریانی دیگر گوش دهید. می توانید برای کنترل از راه دور جدیدترین دستگاه پخش ویدئو با قابلیت Alexa را اضافه کنید. فقط با یک درخواست، نمایش ها و فیلم ها را پیدا کنید، آنها را شروع کرده و آن ها را مدیریت نمایید.

صدای سفارشی

Trueplay قابلیت تنظیم سینمای خانگی Sonos Surround Set را برای ضبط حرفه ای در اختیار شما قرار می دهد و صدا را برای اتاق بهینه می کند. ضمن آن که راه اندازی ساده این دستگاه باعث می شود که به راحتی بتوانید از آن استفاده کنید. به عبارتی از مرحله جعبه گشایی تا گوش دادن به موسیقی های دلخواهتان، تنها چند دقیقه طول می کشد. فقط سیم برق آن را وصل کرده و برنامه Sonos را باز کنید.

با به روز رسانی  منظم پلتفرم، صدای بهتر، ادغام جدید ، امنیت بیشتر و قابلیت اطمینان بالاتری را تجربه کنید. می توانید از طریق شبکه WiFi خود، پخش جریانی کنید و برای گسترش سیستم صوتی خود، بلندگوهای Sonos بیشتری را به صورت بی سیم متصل نمایید.

این امکان را دارید تا سیستم صوتی Sonos Surround Set خود را گسترش دهید. وقتی آماده شدید، بلندگوهای Sonos بیشتری را به صورت بی سیم به هم وصل کرده و از گوش دادن در اتاق های بیشتر لذت ببرید. بدین ترتیب ، قادر هستید تا سرگرمی های خود را با صدایی باورنکردنی برای سینمای خانگی، موسیقی و موارد دیگر افزایش دهید. به راحتی سیستم خود را از طریق وای فای متصل کنید و با کنترل از راه دور، برنامه و صدای خود از کنترلی آسان لذت ببرید.

میکروفون از شکل دهی پیشرفته و لغو اکو چند کاناله استفاده می کند تا دستیار صوتی شما به راحتی فعال شود. همچنین نرم افزار Trueplay the اسپیکر را به صورت هوشمند با آکوستیک منحصر به فرد اتاق تنظیم می کند. ضمن آنکه تنظیمات EQ قابل تنظیم در برنامه ، شامل بیس، صدای سه برابر و بلندی صدا می شود و تقویت گفتار بر فرکانس های صدای انسان برای روشن شدن گفتگو تأکید دارد. ضمن آنکه حالت صدای شب، شدت جلوه های صوتی بلند را کاهش می دهد.